хочу сюди!
 

Tamara

39 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

Розмова двох

      Як ладно клеїться розмова, наче річечка тече. Він сімейний, і вона заміжня. Просто сусіди, що протягом 2 років інколи перетинались у під"їзді, чи у ліфті, і всі розмови зводились до привітання. Бувало, що бачились у вагоні метро, але все в рамках "Здрастє!" І все. 
      Коли заїхали в цей будинок, йому одразу її обличчя здалося знайомим. Їй теж так здалось. Ну то й що, містечко їх достатньо мале, щоб половина облич у ньому були знайомими, особливо якщо ти тут живеш майже все своє життя.
      А якось в транспорті, коли він її вкотре побачив, окрім привітання, просто сказав, що нажаль не знає досі, як до неї звертатись. І після цього якось дуже охоче і поволі зав'язалась розмова, не дуже змістовна, але чомусь захоплююча, на всі 20 хвилин їх сумісної поїздки в метро. Через кілька тижнів зустрілись в ліфті, і знову разом на роботу, спочатку до Києва, а потім в метро. Сумісний маршрут цього разу довший, а розмова складається так само охоче. На стільки, що провів її до самої роботи, і вона охоче на це погодилась.
    І тільки вже йдучи самотужки до свого офісу, подумав: якого дідька відбувається?! Як добре, що не взяв номеру телефону. А років десять тому навпаки нагадував собі "візьми телефон, бо як її потім побачиш?" А тут це навіть не бажано. Хоча, чого б це раптом? Чому цікаве спілкування між чоловіком і жінкою не може бути просто спілкуванням? Хто нав'язав думку, що це погано і неможливо?  Так, справді, дуже мало хто в метро примушує його забути про книгу і віддати перевагу спілкуванню. І сусідка направду є привабливою жінкою... Ну то й що? Серед колег також чимало привабливих жінок, але вони лишаються просто колегами і навіть зайвих думок з цього приводу немає. Просто не переймайся, друже... Приємного спілкування.
2

Коментарі

128.08.20, 17:47

Беги мужик

  228.08.20, 17:55Відповідь на 1 від tamagochi

  що, вже пора?))

   328.08.20, 18:03Відповідь на 2 від Дітмар

   що, вже пора?))Не затягивай

    428.08.20, 18:11Відповідь на 3 від tamagochi

    ок, вже біжу