хочу сюда!
 

Ирина

42 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Шах і мат, мовне питання

      Купував сьогодні у узбеків гарбузове і соняшникове чищене насіння. Узбек, судячи з акценту, не тут народився, і є постійним користувачем своєї рідної мови. Російську навряд знає досконало. Але українські "гарбузове" і "соняшникове" розуміє з легкістю, хоча на більш зрозумілій йому (за легендою) російській, воно звучить геть інакше: тиквєнниє і подсолнєчниє (або подсолнуховиє). 
      Тим, у кого рідна мова з тюркських груп, чомусь не складно окрім чужої російської засвоїти ще й чужу українську хочаб щоб її розуміти, бо він тут живе. А от носіям виключно російської мови (хоча дехто з таких фруктів і англійською непогано володіє, але їх меншість) не вважає за доречне слухати, чути і розуміти українську мову, знаходячись в УКРАЇНІ. Хоч їм це легше ніж узбекам, бо обидві мови ніби слов'янські. Якого дідька?
12

Комментарии

111.02.20, 10:40

А чем тебе плохо? Ну, не знают они мовы, меньше конкуренции на рынке труда для тех, кто мову знает. Они же без знания мовы не смогут работать, к примеру, в школе или в Макдоналдсе.

  211.02.20, 10:52Ответ на 1 от Хайдер

  Але деякі з них стають нардепами, блогерами чи журналістами. і лиють помиї в незміцнені мізки про те як їх нєщасних притісняють фашисти.

   311.02.20, 11:05

   Сомневаюсь что русскоязычные граждане Украины не понимают мову и не желают ее слышать..Они лишь требуют право обучатся на языке и чтобы их не ущемляли по языковому признаку..

    411.02.20, 11:05Ответ на 2 от Дітмар

    Але деякі з них стають нардепами, блогерами чи журналістами. і лиють помиї в незміцнені мізки про те як їх нєщасних притісняють фашисти.Ну так не голосуйте за них, они не будут нардепами, блогеров не смотрите и не читайте, в чем проблема?

    Их же аудитория - как раз те, которые не знают мовы, вы то здесь при чем? Вам же подают честную, качественную, украиноязычную информацию.

     511.02.20, 11:07Ответ на 3 от Хармс

     Сомневаюсь что русскоязычные граждане Украины не понимают мову и не желают ее слышать..Они лишь требуют право обучатся на языке и чтобы их не ущемляли по языковому признаку..Да уже и не особо требуют. Вон даже в Харькове притихли. Кому охота, чтобы его родной город разбомбили ради старого пытання?

      611.02.20, 11:08Ответ на 5 от Хайдер

      *мовного (т9)

       711.02.20, 11:15Ответ на 5 от Хайдер

       Сомневаюсь что русскоязычные граждане Украины не понимают мову и не желают ее слышать..Они лишь требуют право обучатся на языке и чтобы их не ущемляли по языковому признаку..Да уже и не особо требуют. Вон даже в Харькове притихли. Кому охота, чтобы его родной город разбомбили ради старого пытання?Это да.. эти могут.. Превратили язык (средство коммуникации) в средство политических манипуляций..

        811.02.20, 11:22Ответ на 3 от Хармс

        жодного разу не зустрічав ущімлєнія в Україні. Буває бикує п'яне бидло, і зприводів для бійки в тому числі знаходить і мову. російске бидло за українську, українське - за російську. а от саме ущімлєнія, як політичного процесу в україне не існує. це кісільовська казочка

         911.02.20, 11:23Ответ на 4 от Хайдер

         я то й не дивлюсь їх, і не обираю, але втомлююсь дізнаватись, як мої знайомі стають адептами цього лайна

          1011.02.20, 11:23

          в году 2008-2009 ездил в Черновицкую область по делам. меня поразил тот факт что большинство населения разговаривают или на русском или на румьінском.Конечно есть люди которьіе говорят на украинском.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           29
           предыдущая
           следующая