хочу сюда!
 

Oly

33 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-43 лет

У Донецьку спалили прапор УПА

Сьогодні, 27 лютого, в Донецьку перед будівлею обласної бібліотеки ім. Н.К. Крупської активісти ПСПУ провели акцію протесту. Саме сьогодні тут завершує свою роботу виставка "УПА: історія нескорених".

За словами депутата обласної ради Людміли Каєткіної, метою проведення акції протесту є бажання активістів показати, "що не всі в Донбасі, в Україні, згодні з тим, що показує виставка".

Як передає "УРА-ІНФОРМ.Донбасс", в рамках акції прихильники Вітренко планували спалити прапор УПА. Проте скандальність ситуації додав невідомий хлопець, який вкрав у пспушників прапор і утік з ним в будівлю бібліотеки. При цьому одному з мітингуючих удалося повернути прапор. Не без допомоги міліції.

Після повернення прапора між мітингуючими і міліцією сталася дрібна колотнеча. Представники Вітренко звинувачували силовиків в тому, що вони відносяться до них некоректно (бо навіть міліції тошнить від самого слова "ПСПУ" - авт.).

Ритуал спалювання прапора таки відбувся. Після чого дві людини побігли до будівлі разом з опудалом. Ними виявилися прихильники Вітренко - депутат Ленінської райради Донецька Алєксандр Кірсанов і помічник-консультант депутата обласної ради Людміли Каєткіної Алєксандр Пушкарьов (за неперевіреними даними - родич відомої героїні серіалу "Не родися вродливою" - авт.). Після чого у всередину спробували увірватися всі, починаючи від активістів і закінчуючи журналістами. Будівля бібліотеки ім. Н. К. Крупської опинилася блоковано міліцією. Працівники міліції перегородили шлях.

Після декількох безрезультатних спроб прорватися через кордон працівників міліції, мітингуючі попрямували до "чорного" ходу бібліотеки. Якраз в цей час через нього міліціонери виводили Алєксандра Пушкарьова. Вони мали намір відвести його в міліцейську дільницю. Як сказав сам Пушкарьов, міліція намагалася забрати його в дільницю "невідомо для яких цілей" (неправда, відомо: для біологічних дослідів - авт.). Прихильникам Вітренко удалося відстояти своїх. На знак протесту події активісти розтоптали опудало бандерівця.
 
Джерело: reactor.org.ua
0

Комментарии

Гость: УПА

119.02.11, 21:57

Гамнюки воно то і все

<a href=http://studyup.com.ua/ >разговорные клубы английского языка в киеве</a><a href=http://studyup.com.ua/ >английский язык с нуля</a><a href=http://studyup.com.ua/ >курсы английского в киеве</a><a href=http://studyup.com.ua/ >курсы английского языка в киеве цены</a>