У Львові розпочала працювати група допомоги сім’ям алкозалежних

  • 03.03.09, 19:12

У Львові розпочала працювати ще одна група допомоги сім’ям алкозалежних —сімейна група Ал — Анон. Група зустрічається в четвер у бібліотеці храму Воскресіння Господнього на вул. Городоцькій, 321. Час зустрічі —18.00 год.

Як повідомив консультант з питань узалежнення Тарас Кушнір, сімейні групи Ал — Анон – це спільнота родичів і друзів алкоголіків, які діляться один з одним своїм досвідом, силою духу і надією, щоб вирішити спільні проблеми. Членство в групі безкоштовне. Мета групи —допомогти сім'ям алкоголіків, дотримуючись програми «Дванадцять Кроків».

Довідка

Сімейні групи Ал — Анон виникли разом зі спільнотою Анонімних Алкоголіків. В дні становлення спільноти, з 1935 до 1941 рр., близькі родичі видужуючих алкоголіків усвідомили, що рішення їх особистих проблем вимагає вживання таких самих принципів, які допомагають видужувати алкоголікам.

Графік зустрічей спільнот родичів узалежнених:

Середа – «Фенікс», вул. Личаківська, 49а, костел св. Антонія, 19.00 (приміщення релігійно просвітнього центру у подвір’ї);

П’ятниця —«Фенікс», вул. Донцова, 9, приватні підвальні апартаменти, 18.30 (вхід із двору);

Неділя —«Віра, Надія, Любов», пл. Соборна, 3, церква Св. Андрія, 18.30 (бібліотека церкви).

Вівторок —група взаємодопомоги для дорослих дітей алкоголіків «Свіжий вітер», пр. Червоної Калини, 70, церква Різдва Пресвятої Богородиці, 19.00 (катехитичний клас у каплиці).