Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

lilitjh

19 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 15-50 років

Акция «День «Ч» - «День Чемпионов»

 • 21.09.12, 19:23
Открытое мероприятие
 
Про акцію

Акція День "Ч" – "День Чемпіонів"

30 вересня 2012 р. о 10.00 на Оболоні в Києві відбудеться масова спортивна акція "День "Ч".

Мета акції – популяризація фізичної культури та масового спорту в Україні.

Є невтішна статистика:

 • Здорове життя українців на 12-15 років коротше, ніж у розвинених країнах. Нездорове починається за 5-7 років до пенсії.
 • За рівнем захворювань серцево-судинної системи ми утримуємо сумнівне лідерство серед європейських країн.
 • Лише 7% школярів вважаються абсолютно здоровими.
 • Тільки 60% школярів можуть виконати стандартний міжнародний тест "Ефрофіт", який визначає рівень базової фізичної підготовки.

При цьому:

 • Тільки 13% наших громадян більш-менш регулярно займаються спортом, дві третини населення не займається їм взагалі. Для порівняння – у розвинених країнах 25-30% громадян є членами спортивних клубів і товариств, і цей показник зростає.
 • В Україні в 2-3 рази менше спортивних залів на душу населення, ніж у Європі, і в 30 разів менше басейнів.
 • Фінансування спорту з державного бюджету в Україні на душу населення в 10-15 разів нижче, ніж в середньому по ЄС.

Є ще багато інших цифр, але і цих більш ніж достатньо, щоб оцінити масштаби проблеми і почати вирішувати її. Це завдання і для влади, яка повинна зробити здоров'я людей головним пріоритетом державної політики, і для самих людей, які повинні змінити власне ставлення до здоров'я.

Головна складність – багато хто змирився з існуючою ситуацією і не вірить, що можна щось змінити. Люди не вірять, що особисто від них щось залежить.

Ми стверджуємо зворотне! Саме від кожної конкретної людини все і залежить. Кожен може зробити свій внесок у загальну перемогу. А якщо об'єднатися і діяти спільно – можна змінити не тільки своє життя, а разом домогтися перемог світового рівня! Прагнути до перемоги – це властиво людині!

Тому, щоб привернути увагу до зазначених проблем, організатори акції "День"Ч" закликають усіх мешканців Оболоні, киян, гостей міста взяти участь у найбільш масовій ранковій зарядці у світі!

Ми хочемо довести, що українці – це нація переможців. Ми хочемо встановити світовий рекорд і офіційно зареєструвати його в українських і міжнародних книгах рекордів.

Для встановлення рекорду нас повинно бути більше 12 тис.

Реєстрація учасників

З 9 по 29 вересня всі, хто захоче взяти участь в акції, повинні зареєструватися у будь-який зручний спосіб:

 • За телефоном гарячої лінії – 0800505303
 • У волонтерів-координаторів акції на Оболоні

Дані осіб, які зареєструвалися у волонтерів та через гарячу лінію, будут поступово додані на сайт.

Реєстрація нових учасників буде проходити і 30 вересня на місці проведення акції. Але ми хочемо кожному учаснику "Дня "Ч"видати іменний сертифікат рекордсмена світу, тому просимо зареєструватися завчасно.

Оскільки планується участь понад 12 тисяч осіб, для спрощення взаємодії та вирішення усіх організаційних питань, кожного зареєстрованого учасника буде віднесено до однієї з «точок сили» - координаційної групи, які почнуть працювати на території Оболоні з 10 вересня. Кожна «точка сили», яких буде 70-80,  відповідатиме за певну територію Оболоні.

Члени координаційної групи володітимуть повною інформацію про деталі та місця проведення акції, забезпечать зареєстрованих учасників буклетом з описом вправ ранкової зарядки, які будуть виконуватися 30 вересня.

Під час проведення акції координаційна група здійснюватиме облік учасників і забезпечуватиме їх символікою акції.

Для підтримки зв’язку з координаційною групою під час реєстрації ми просимо зазначити e-mail, а також будь-який інший зручний спосіб зв’язку (телефон, сторінку у соціальних мережах тощо).

День «Ч»

30 вересня о 10.00 на Оболонській набережній, а також ще на 4 майданчиках (це будуть стадіони шкіл, перелік яких буде затверджено пізніше) на Оболоні одночасно почнеться масова зарядка.

Реєстрація учасників буде проходити з 9.00.

Зарядку на всіх майданчиках будуть проводити видатні спортсмени, актори, зірки естради. Кожен учасник отримає символіку акції. Синхронізація дій буде забезпечуватися з допомогою великих екранів.

Зарядка триватиме близько 30 хвилин.

У день проведення акції на всіх майданчиках буде проведена звірка учасників для фіксації рекорду. Також буде зроблена фотографія з супутника.

Сертифікат рекордсмена

Кожен учасник отримає офіційний сертифікат рекордсмена світу. Видача сертифікатів буде здійснюватися на окремому урочистому заході, який відбудеться після офіційної процедури фіксації рекорду, яка орієнтовно триватиме три тижні.

Докладною інформацією про дату і місце проведення заходу володітимуть координатори «точок сили», які повідомлять усіх учасників, що віднесені до відповідної «точки сили».

З будь-яких питань щодо акції звертайтеся до організаторів (контакти). Якщо ви хочете стати членом координаційної групи або в інший спосіб долучитися до проведення акції, просимо зазначити це під час реєстрації або в будь-який інший час звернутися до Оргкомітету

 

 http://www.syla.ch/ua/info/about

3

Коментарі

анонім

121.09.12, 20:21

"Люди не вірять, що особисто від них щось залежить." -я в их числе

"Ми стверджуємо зворотне! Саме від кожної конкретної людини все і залежить."- фантасты

"Тільки 60% школярів можуть виконати стандартний міжнародний тест "Ефрофіт", який визначає рівень базової фізичної підготовки." тому щобільшість живуть "на повну"

"Тільки 13% наших громадян більш-менш регулярно займаються спортом, дві третини населення не займається їм взагалі.- тому що "об*єднані фудболом" а точніше пивом
Для порівняння – у розвинених країнах 25-30% громадян є членами спортивних клубів і товариств, і цей показник зростає." Треба порівнювати не з розвинутими країнами та ЄС а з СРСР ДЕ ВСЕ БУЛО БЕЗКОШТОВНО.

  анонім

  221.09.12, 20:26

  "Тому, щоб привернути увагу до зазначених проблем, організатори акції "День"Ч" закликають усіх мешканців Оболоні, киян, гостей міста взяти участь у найбільш масовій ранковій зарядці у світі!" -чію увагу? уряду? Та їм цього і треба : "Хай собі піпли "розставляють ноги ширше плеч" аби не бунтували, а ми будем продовжувати розкрадати державу"

   323.09.12, 08:34

   Киевлянам- и "карты в руки"

    427.11.12, 22:47

    а я была и учавствовала

     527.11.12, 23:13Відповідь на 4 від anetta

     а я была и учавствовалаМы тоже )))

      627.11.12, 23:19Відповідь на 5 від ьі

      а я была и учавствовалаМы тоже )))я хотела и фотки выложить,но я там себе не нравлюся
      а вот малой хорошо вышел,может и выложу потом

       727.11.12, 23:23Відповідь на 6 від anetta

       а я была и учавствовалаМы тоже )))я хотела и фотки выложить,но я там себе не нравлюся
       а вот малой хорошо вышел,может и выложу потом
       Странная Ты ))) Я себя как на фотке увидел, сам в шоке был , но на ФБ выложил

        827.11.12, 23:24Відповідь на 2 від анонім

        "Тому, щоб привернути увагу до зазначених проблем, організатори акції "День"Ч" закликають усіх мешканців Оболоні, киян, гостей міста взяти участь у найбільш масовій ранковій зарядці у світі!" -чію увагу? уряду? Та їм цього і треба : "Хай собі піпли "розставляють ноги ширше плеч"аби не бунтували, а ми будем продовжувати розкрадати державу"Але досягнення - є досягнення !!! За ради Нього я туди й пішов (((-_-)))

         927.11.12, 23:31Відповідь на 7 від ьі

         а я была и учавствовалаМы тоже )))я хотела и фотки выложить,но я там себе не нравлюся
         а вот малой хорошо вышел,может и выложу потом
         Странная Ты ))) Я себя как на фотке увидел, сам в шоке был, но на ФБ выложил
         ну такая я

          1027.11.12, 23:40Відповідь на 9 від anetta

          а я была и учавствовалаМы тоже )))я хотела и фотки выложить,но я там себе не нравлюся
          а вот малой хорошо вышел,может и выложу потом
          Странная Ты ))) Я себя как на фотке увидел, сам в шоке был, но на ФБ выложил
          ну такая я
          Бьівает          http://video.i.ua/user/447408/29367/215750/

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна