хочу сюда!
 

LINA

34 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 30-43 лет

Business Idea’s Found чекає саме на твою ідею.

Якщо промоніторити найбільш наболілі проблеми інвесторів,  венчурних фондів а також міжнародних інвестиційних корпорацій, то  на першому місці стоїть не брак грошей чи пасивність інвесторів.  Найбільш наболілою проблемою сучасного інвестиційного бізнесу  являється недостатня кількість цікавих проектів та ідей, у які б  інвестори могли вкладати свої гроші.

Саме тому  «Youngsoul Business Idea’s Found»  завданням своєї  діяльності поставив розробку надзвичайно рентабельних, неймовірно креативних і цікавих бізнес-проектів, які не зможуть залишити байдужим навіть найвибагливішого інвестора.

Проте ми не забули і про вас: молодих, творчих і перспективних людей. Тому якщо ти маєш цікаву і оригінальну бізнес ідею і мрієш заробити нею гарну суму грошей, ми готові допомогти тобі втілити мрію у життя. Усі отримані від вас роекти будуть внесені до каталогу ідей «Youngsoul Business Idea’s Found». У випадку продажу ідеї інвестору, 50% суми отримає автор ідеї. Крім того у тебе буде можливість особисто представити проект на спеціалізованому форумі перед найзаможнішими бізнесменами України.

Форма подання бізнес- ідеї наступна:

1. П.І.П

2. @mail,телефон

3. Назва проекту

4. Особливість, новизна проекту

5. Що саме ви збираєтесь пропонувати на ринок ?

6. Маркетингова інформація: клієнти, партнери, конкуренція, ринок ітд.

7. Цінова політика, стратегія

8. Менеджмент і персонал

9. Реклама

10. Розрахунковий план розвитку, час потрібний на відбиття вкладених коштів

11. Як саме ви будете розвивати проект в покроковій перспективі, які перешкоди бачите на шляху реалізації проекту, які сильні сторони проекту. Як ви бачите розвиток проекту через 1, 2, 5 і більше років ?

12. Яку суму очікуєте отримати від інвестора ?

13. Інша потрібна інформація по проекту.

Ваші проекти чекаємо за електронною адресою boss@youngsoul.com.ua  до 18 серпня 2012. Кількість місць у бізнес-каталозі, що буде представлений інвесторам –  20. Не прогав свій шанс!!!

Youngsoul Business Ideas Found ™ 

http://youngsoul.com.ua/
1

Комментарии