хочу сюда!
 

Арина

43 года, весы, познакомится с парнем в возрасте 38-48 лет

Цікаво й корисно до Нового Року

І так, для початку, Що таке Новий Рік?
За результатами опитування Новий Рік це:
70% - ялинки
67% - подарунки
59% - мандарини
53% - веселощі
51% - Дід Мороз і снігуронька
49% - сніг і зима
47% - дитинство
39% - бій курантів
35% - диво, чари і казка.
30% - святкові фільми
29% - салати
27% - мова Президента
25% - зміни в житті
18% - алкоголь
  5% - з іншими подіями і речами ...
Історія Нового Року
Святкування Нового року у стародавніх народів звичайно збігалося з початком відродження природи, і, в основному, було приурочено до березня місяця. Постанова вважати Новий рік з місяця «авів» (тобто колосків), що відповідав нашому березня і квітня, зустрічається в законі Мойсея. З березня ж вважалося новоліття і у римлян, до перетворення календаря в 45 р. до Різдва Христова Юлієм Цезарем. Римляни в цей день приносили жертви Янусу і починали з нього великі заходи, вважаючи його сприятливим днем.
У цей же день було прийнято робити один одному вітання та подарунки, особливо посадовим особам. Спочатку обдаровували один одного плодами, обклеєними позолотою, фініками і винними ягодами, потім мідними монетами і навіть цінними подарунками (останнє практикувалося тільки серед багатих людей). Переважним правом бути обдаровуваним користувалися патриції. Кожен клієнт повинен був піднести своєму патрону в день Нового року подарунок. Цей звичай став згодом обов'язковим для всіх жителів Риму.
Звідки прийшов Дід Мороз?
Ми говоримо Дід Мороз, американці, голландці і канадці називають його Санта Клаус, французи - Пер Ноель, а в Швеції до дітей на Новий рік і зовсім приходять дідусь Юлотмтеннен і карлик Юлніссар! А звідки взагалі взявся Дід Мороз?
Існує, як завжди, кілька легенд, одна цікавіше і красивіше іншого. По одному народному переказом, давним-давно в Туреччині жив священик Микола. Якось він йшов по місту і зустрів трьох плачуть красунь, засмучених тим, що у них не було грошей на придане і вони не могли вийти заміж. Священик зміг знайти необхідні гроші, розповівши сумну історію своїм багатим знайомим торговцям, і дав дівчатам три мішечки із золотими монетами. Дівчата були щасливі, і про настільки щедрий подарунок скоро дізнався все місто. З тих пір, коли хтось отримував несподіваний дар, вважали, що його приніс Святий Миколай.
За іншою версією, жив на світі хлопчик Микола, кругла сирота. Його родичі були цілком забезпеченими людьми, тому Микола не пізнав злиднів. Але він бачив, як живуть бідні люди, і дуже хотів їм допомогти. Якось Микола зібрав трохи провіанту та одягу і залишив ці подарунки на ганках будинків, де жили бідні люди. Це тривало досить довго, але хлопчик переховувався від усіх, тому ніхто не знав, хто ж посилає біднякам ці дари. Правда, з часом ця таємниця розкрилася. День Народження Святого Миколая - 19 грудня, і, за легендою, він спускається з небес на землю, щоб подарувати подарунки дітям.
За третьою легендою, три гаманця з золотом Святий Миколай підкинув в димохід до розорився купця, який збирався від безвихідної ситуації продати в рабство трьох своїх дочок. Як би там не було, Святий Миколай завжди дбав про нещасних і бідних, а перш за все - про дітей.
Святого Миколая скрізь називають по-різному. Наприклад, в Америці, Канаді, Голландії - Санта Клаусом - голландським словом, яке походить від імені Сінтерклаас (тобто Святий Миколай).
У Франції подарунки дітям приносить Пер Ноель. Дітлахи ставлять перед каміном або піччю взуття, і Пер Ноель залишає там свої подарунки.
У Фінляндії Дід Мороз виглядає незвично. У нього довге волосся, червоний ковпак і зелена куртка! Він завжди ходить разом з гномами, причому подарунки роздає не сам Дід Мороз, а козлик Іолупуккі!
У Швеції до дітей приходять смішний дідусь з шішкообразние носом - Юлтомтеннен і його вірний помічник карлик Юлніссар.
Резиденція Діда Мороза - Великий Устюг
Думки про те, де живе Дід Мороз, розходяться. Хтось стверджує, що він живе на Північному Полюсі, а хтось переконаний, що в західному Мічігані. Але насправді Дідусь Мороз живе і працює в красивому місці. Його будинок - Великий Устюг.
Місто Великий Устюг розташований на північному сході Вологодської області, в 524 км від обласного центру Вологди. Він заснований в 1147 році (місто-ровесник Вологди та Москви) в гирлі Півдня, що з'єднує свої води з Сухоной. Тут народжується Північна Двіна - найбільша річка європейського Півночі.
Ви можете зараз написати листа Діду Морозу і в рядку адреси на конверті написати: «Дідусю Морозу в Великий Устюг». Лист дійде до адресата, а через деякий час ви отримаєте відповідь від Дідуся.
Лапландія - батьківщина Санта-Клауса
Лапландія - що ж це за місце, чи існує воно насправді чи це просто чарівна казка для дітей, придумана батьками до Нового Року? Дивно, але казкова Лапландія дійсно існує. Далеко на півночі за Полярним колом, де закінчуються Фінляндія, Швеція і Норвегія, розташувалася зимова країна чудес з морозним повітрям, який забарвлює щоки в червоний колір. Тут все інакше. Навіть пір року більше: крім традиційних зими, весни, осені і літа існує таємниче час опівнічних сутінок, час незвичайних фарб і спокою, коли сонце не піднімається вище лінії горизонту. Триває воно з грудня по січень.
Санта-Клаус живе у фінській Лапландії на горі Корватунтурі разом з безліччю працьовитих гномів. За формою гора дуже схожа на заячі вуха та її назва в перекладі означає «гора-вухо» (від фінського «Корво» - «вухо», «тунтурі» - «сопка»). Санта-Клаус, легендарний вручітель подарунків на Різдво, звичайно зображується веселою людиною з білою бородою, одягненим у червоний кожух, керуючим санками, які повні іграшок, і сани ці запряжені вісьмома північними оленями. Звідки ж з'явився цей дивний персонаж? У пошуках історичних коренів Санта-Клауса потрібно зануритися в глибоке минуле. Образ Санта-Клауса - це поєднання багатьох різних легенд і міфічних істот. Фігура Санта-Клауса пов'язана з конкретною людиною, який жив у певний час, - в 300 році в Малій Азії, в місті Смірна. Звали його Миколою Мірлікійського, або Ніколаусом з Смірни. Цей єпископ прославився своєю щедрістю, добротою та надзвичайною любов'ю до бідних дітям, яким частенько підкидав у вікна подарунки.
Пізніше православна церква оголосила святим Ніколауса. У його честь зводили храми. До речі, найдавніша церква на Русі побудована на славу Ніколауса, відомого на Русі в якості Миколи Чудотворця.
З недавніх пір Санта-Клаус перебрався трохи ближче - в околиці міста Рованіємі, столиці фінської Лапландії. Санта-Клаус не боїться холодної погоди - йому дуже зручно і тепло під його товстим червоним пальто. Він щодня спускається з гори Корвантурі в Рівному, де знаходиться його офіс. Офіційно квартира Санта-Клауса на Північному полярному колі відкрилася в 1985 році, але її історія починається з літа 1950 року, коли була споруджена невелика дерев'яна хатина. У 60-і роки вирішено було побудувати нову велику хатину, своєрідний офіс Санта Клауса. Незабаром поблизу розрослася ціла село з майстернями, торговим центром, ляльковим театром, парком розваг і головним поштовим відділенням Санти. Саме сюди приходить величезна кількість листів від дітлахів з усієї планети.
Офіс Санта-Клауса наповнений веселим хвилюванням і симфонією різних мов, якими розмовляють тисячі гостей з усього світу, які прибули в Рівному, щоб зустрітися з Санта-Клаусом. Атмосфера Різдва присутній в Лапландії і Рованіємі круглий рік. У містечку проходять різдвяні вистави гномів та ельфів, міжнародні концерти, круглий рік для відвідувачів відкритий ляльковий театр. Рованіємі і Майстерня Санти стають місцем зустрічі посланців доброї волі і тисяч різдвяних друзів. Зустріч з дитинством і казкою - ось що дарує своїм гостям Санта-Парк в Рованіємі!
Тематичний розважальний центр Санта-Парк був побудований в 1998 р. в глибині печери Сювясенваара, прямо на рівні Північного Полярного кола. У парку, незалежно від сезону, завжди присутній казкова різдвяна атмосфера. Відвідувачі входять в парк через майже 200-метровий прохід, що з'єднує зовнішній вхід і площа в серце печери. Від площею чотири галереї ведуть до навколишнього площа головної галереї. Площа разом з галереями містить 4 атракціону та інші розваги. Атракціони класифікуються на категорії: великі (дозволяється для дітей з батьками або не дозволяється взагалі), сімейні (дозволяється як одним дітям, так і разом з батьками) та дитячі (батькам не дозволяється). Серед атракціонів - невелика, але зате найпрекрасніша Карусель; магічна Поїздка на санях, яка пронесе Вас через північні пейзажі і сезонні зміни від заметів і темних днів зими до сонячних ночей літнього сонцестояння; Вертольоти Санта-Клауса, які насправді представляють собою кабіну з педалями; Поїздка Рудольфа, дійсно швидкий атракціон. Чого тут тільки немає! Навіть мультівідеоцентр, де показують справжню різдвяну казку про Санта-Клауса, що пролітає на оленях по зоряному небу прямо у вас над головою. Так, Санта-Клаус! Саме він, головна визначна пам'ятка Рівному і всієї Лапландії! Лапландія - це рай для всіх любителів Санти!
Створення у дитини правильного образу Діда Мороза
Мабуть, найпоширенішим і навіть розкрученим казковим персонажем в наш час є Дід Мороз. Цьому сприяє активне використання цього імені в рекламі, різних акціях, просуванні продукції. Діти постійно бачать Діда Мороза по телевізору, на упаковках товарів, у вітринах магазинів, мало того - безпосередньо «живцем» на різних святах, ранках і так далі. Як тут не повіриш, якщо він ще й подарунки приносить і залишає їх під ялинкою. Батьки ж цю віру укріплюють: пропонують писати листи Дідусеві із замовленнями подарунків, після чого непомітно підкладають їх під ялинку. Головне - не перестаратися. Адже дитина може настільки упевнитися в його безмежних здібностях, що буде замовляти зовсім фантастичні подарунки, а коли ви намагатиметеся як-небудь його відвернути, у вас нічого не вийде. У результаті дитина буде засмучений через те, що він не отримає бажаного, а батьки - через те, що не можуть це бажане подарувати своєму чаду.
Ось приклад того, що може вийти, якщо батьки перестараються зі створенням образу всемогутнього Діда Мороза у свідомості дітей: «Безсумнівно, Новий рік - чудове свято, але останнім часом, коли дітям виповнилося по п'ять років, іноді мені буває дійсно непросто. Вони заздалегідь починають загадувати і обговорювати, що кому подарує Дід Мороз, і їх цей процес дуже захоплює. Я ж не знаю, як себе вести. Говорити, що будь-який подарунок вони зможуть отримати, або що все-таки і в бажань є межа. Я намагаюся дарувати їм такі подарунки, щоб вони дійсно були щасливі, але вони починають порівнювати з іншими дітьми, і іноді результат їх не влаштовує ».
Крім того, не слід захоплюватися створенням потужного виховного образу Діда Мороза. Всім відомий факт, «якщо будеш себе погано вести - подарунка на Новий рік від Діда Мороза не отримаєш, і не факт, що ми покличемо Діда Мороза». Якщо ж дитина скоїла пару помилок, можна вважати, що цього року він залишиться без подарунка. Або треба виконати якийсь танцювальний або музичний номер для того, щоб отримати нагороду.
Треба пам'ятати, що діти тільки починають освоювати навколишній світ, і не треба ставитися до них занадто вимогливо, при цьому, звичайно, дотримуючись певні межі, щоб не розбалувати дитини. І не треба виховувати в ньому почуття провини і обов'язки комусь, ніби нічого просто так отримати не можна, завжди треба щось віддати. Просто уявіть себе на місці маленького чоловічка. Припустимо, ви нагрубили старшому людині або не виконали яку-небудь свій обов'язок, і все - ви покарані, ви поганий (погана) і не гідний отримувати подарунки. Дайте дитині відчути, що ви його любите таким, яким він є, незалежно від того, чи веде він себе так, як ви хочете, чи ні.
Як звуть Діда Мороза?
Діди Морози - вони всі такі неоднакові. Виглядають по-різному, один добрий, а інший може і покартати. У кожного є свій персональний спосіб проникнути в святковий будинок. Але якою б ти не був Дід Мороз, ти є для того, щоб привітати і вручити подарунок!
АВСТРАЛІЯ - Санта-Клаус. Американський дідусь носить ковпачок і червону курточку, палить трубку, подорожує по повітрю на оленях і входить в будинок через трубу. Австралійський Дід Мороз такий же, тільки в плавках і на скутері (чи знаєте, жарко першого січня в країні кенгуру).
АВСТРІЯ - Сильвестр
АЛТАЙСЬКИЙ КРАЙ - Соок-Таадак
АНГЛІЯ - Батечко Різдво
БЕЛЬГІЯ, ПОЛЬЩА-Святий Микола (приходить з помічником Чорним Пітером). Як свідчить легенда, він залишив поселила його, золоті яблука в черевичку перед каміном. Це було дуже давно, тому Святий Микола вважається найпершим Дідом Морозом. Він їздить на коні, одягнений в митру і білу єпископську мантію. Його завжди супроводжує слуга-мавр Чорний Пітер, який за спиною несе мішок з подарунками для слухняних дітей, а в руках - різки для пустунів.
НІМЕЧЧИНА - Вайнахтсман
ГРЕЦІЯ, КІПР - Святий Василь
ДАНІЯ - Юлетомте, Юлеманден, Святий Ніколас
ЗАХІДНІ СЛОВ'ЯНИ - Святі Мікалаус
ІТАЛІЯ - Бабо Наттале. Крім нього до слухняних дітей приходить добра фея Бефана (Ла Бефана) і дарує подарунки. Пустунам же дістається вуглинка від злої чарівниці Бефани.
ІСПАНІЯ - Папа Ноель
КАЗАХСТАН - Аяз-ата, дюдя Ага
Калмикії - Зул
КАМБОДЖА - Дід Жар
КАРЕЛІЯ - Паккайне
КИТАЙ - Шо Хін, Шен Дань Лаожень
КОЛУМБІЯ - Папа Паскуаль
КРІТ - Св. Василь
МОНГОЛІЯ - Увлін Увгун в супроводі Зазан Охин (Снігуронька) і Шини Жила (хлопчик-Новий рік). Новий рік в Монголії співпадає з святом скотарства, тому Дід Мороз носить одяг скотаря.
НІДЕРЛАНДИ - Сандерклаас
НОРВЕГІЯ - Юлебукк, Ніссе (маленькі домовики). Ніссе носять в'язані ковпачки і люблять смачненьке.
РОСІЯ - Дід Мороз, Дід Тріскун, Морозко і Карачун в одній особі. Він трохи суворий на вигляд. Носить шубу до землі і високу шапку, в руках у нього крижана палиця і мішок подарунків.
РУМУНІЯ - Мош Джеріле
Савойя - Святий Шаланд
СЕРБІЯ, ХОРВАТІЯ - Деда Мраз
США - Санта-Клаус
ТУРЕЧЧИНА - Ноель Баба
УЗБЕКИСТАН - Корбобо і Коргиз (Снігуронька). У узбецькі кишлаки в новорічну ніч верхи на віслюку в'їжджає «сніжний дідусь» в смугастому халаті. Це і є Корбобо.
ФІНЛЯНДІЯ - Йоулупуккі. Таке ім'я йому дане не дарма: «Йоулу» означає Різдво, а «пукки» - козел. Багато років тому Дід Мороз носив цапову шкуру і подарунки розвозив на козлі.
ФРАНЦІЯ - Дід Січень, Пер Ноель. Французький «Дід Січень» ходить з палицею і носить широкополий капелюх.
ЧЕХІЯ - Дід Мікулаш
ШВЕЦІЯ - Кріса Крінгл, Юлніссан, Юль Томтен (Йолотомтен)
ЯКУТИЯ - Дід Диил (Снігуронька - Харчаана)
ЯПОНІЯ - Сегацу-сан, Одзі-сан
Де і як зустріти Новий Рік
Всі Діди Морози приносять подарунки, але кожен робить це по-своєму:
Під ялинку кладе подарунок російський Дід Мороз.
У шкарпетці виявляють подарунки англійці й ірландці, а в черевику - мексиканці.
Новорічні подарунки звалюються в димар у Франції, а на балкон - в Іспанії.
У Швеції Дід Мороз підкладає подарунки до печі, а в Німеччині залишає на підвіконні.
Найпершими на земній кулі зустрічають Новий рік жителі 160 островів архіпелагу Фіджі (усього в архіпелазі 320 островів, але частина їх ненаселена).
Ніде в світі Новий рік не відзначається так часто, як на індонезійському острові Балі. Справа в тому, що рік на Балі триває всього 210 днів. Головний атрибут свята - різнобарвний рис, з якого печуть довгі стрічки, часто двометрові ...
Мусульмани використовують місячний календар, тому дата Нового року у мусульман щороку зсувається на 11 днів вперед.
В Ірані (мусульманській країні, яка раніше називалася Персією) Новий рік зустрічають 21 березня. За кілька тижнів до Нового року люди садять зерна пшениці або ячменю в невелике блюдо. До Нового року зерна сходять, що символізує початок весни і нового року життя.
В Індії в залежності від місця проживання святкують Новий рік по-різному. Жителю Індії не так-то легко встановити, який за рахунком рік наступає. В Індії відзначаються чотири ери: Саліваха, Вікрамдітья, джайни і Будди. На півдні Індії Новий рік святкується в березні, на півночі країни - в квітні, на заході - в кінці жовтня, а в штаті Керала - то в липні, то в серпні. Жителі північної Індії прикрашають себе квітами рожевих, червоних, фіолетових, або білих відтінків. У південній Індії матері кладуть солодощі, квіти, невеликі подарунки на спеціальний піднос. Вранці нового року діти повинні з закритими очима чекати, поки їх не підведуть до таці. У центральній Індії на будівлі вішають помаранчеві прапори. У західній Індії на дахах будинків запалюють маленькі вогники. На Новий рік потрібно вразити паперового змія палаючою стрілою. Коли змій спалахує, свято можна вважати відкритим. У Новий рік Індуси думають про богиню багатства Лакшмі.
Єврейський Новий рік називається Rosh Hashanah (рош Хашан). Це - святий час, коли люди думають про скоєних гріхах і обіцяють спокутувати їх наступного року добрими справами. Дітям дарують новий одяг. Люди печуть хліб і їдять фрукти.
Китайський Новий рік святкується між 17 січня і 19 лютого, під час молодика. Вуличні процесії - найбільш захоплююча частина свята. Тисячі ліхтарів запалюються під час процесій, щоб освітити шлях в Новий рік. Китайці вважають, що новий рік оточений злими духами. Тому вони відлякують їх хлопавками і петардами. Іноді китайці заклеюють вікна і двері папером, щоб не впускати злих духів.
В Японії Новий рік святкується 1 січня. Обов'язковим є звичай проводів Старого року, що включає організацію прийомів і відвідування ресторанів. У момент початку нового року японці починають сміятися. Вони вірять, що сміх принесе їм удачу в новому році. Рівно опівночі прийнято відвідувати храм. У храмах відбивають 108 ударів у дзвін. З кожним ударом, як вважають японці, йде все погане, що не повинно повторитися в Новому році, кожен дзвін «вбиває» один з людських пороків. Їх, як вважають японці, усього 6 (жадібність, злість, дурість, легковажність, нерішучість, заздрість), але в кожного є 18 різних відтінків - ось по них і дзвонить японський дзвін. А щоб щастя прийшло в будинок, японці прикрашають вхідні двері гілочками бамбука і сосни - символами довголіття і вірності. Щоб не впустити злих духів, японці вішають пучки соломи перед входом у будинки, що, як вони вважають, приносить щастя. У будинках на видному місці встановлюють рисові коржі, поверх яких кладуть мандарини, що символізують щастя, здоров'я і довголіття. Їжа на столі - теж символічна: довгі тоненькі макарони - знак довголіття, рис - достатку, короп - сили, квасоля - здоров'я. У Японії європейська ялинка обставляється екзотичними рослинами, ростуть на островах. Серед новорічних аксесуарів величезною популярністю користуються амулети на щастя - граблі. Кожен японець вважає за необхідне їх придбати, щоб під Новий рік було чим загрібати щастя. Бамбукові граблі - кумаде - роблять розміром від 10 см до 1,5 м і прикрашають багатою розписом. Щоб задобрити Божество, що приносить удачу в родину, японці споруджують перед будинком кадомацу - невеликі ворота з трьох бамбукових паличок, до яких прив'язують соснові гілки. Ті, хто багатший, будують кадомацу з карликової сосни, бамбукового паростка і маленького деревця квітучої сливи або персика. А зранку, коли Новий рік вступає у свої права, японці виходять зі своїх будинків на вулицю - зустрічати схід сонця. З першими променями вони поздоровляють один одного і дарують подарунки.
У Кореї після зустрічі Нового року на сільських вулицях починаються гуляння, під час яких дівчата обов'язково змагаються зі стрибків у висоту.
У В'єтнамі Новий рік називається «Тет». Його зустрічають між 21 січня і 19 лютого. Точна дата свята змінюється з року в рік. В'єтнамці вважають, що в кожному будинку живе бог, і в Новий Рік цей бог відправляється на небеса, щоб там розповісти, як провів рік, що минає кожен з членів сім'ї. Колись в'єтнамці вірили, що бог плаває на спині риби коропа. У наш час на Новий рік в'єтнамці іноді купують живого коропа, а потім випускають його в річку або ставок. Вони також вважають, що перша людина, яка увійде в їхній будинок у Новому Році, принесе удачу чи невдачу в наступаючому році.
У Монголії Новий Рік зустрічають біля ялинки, щоправда монгольський Дід Мороз приходить до дітлахів у костюмі скотаря. У новорічне свято проводяться спортивні змагання, ігри, перевірка спритності та сміливості.
Бірма. У Бірмі Новий рік припадає на період між 12 і 17 квітня, коли закінчуються тропічні зливи. На знак подяки природі бірманці поливають один одного водою і вітають з Новим роком. Про точний день святкування повідомляє міністерство культури спеціальним указом, і торжества тривають три дні. За стародавніми віруваннями бірманців, боги дощу живуть на зірках. Іноді вони збираються на краю небесного зводу пограти один з одним. І тоді на землю проливається благодатний дощ, який обіцяє родючість і багатий урожай. Щоб виманити зоряних духів, бірманці придумали змагання в перетягуванні каната. У них беруть участь чоловіки двох селищ - одне проти іншого (в місті - вулиця проти вулиці). А жінки і діти в цей час повинні якомога сильніше кричати й галасувати: бити в порожні банки і посудини, підганяючи ледачих духів дощу.
У Гаїті Новий рік - це початок нового життя, тому він вважається найулюбленішим святом. До Нового року гаїтяни намагаються гарненько прибрати свої помешкання, відремонтувати меблі або замінити її новою, а також помиритися з тими, з ким посварилися.
У Кенії прийнято святкувати Новий рік на воді. Кенійці в цей день купаються в річках, озерах, в Індійському океані, катаються на човнах, співають і веселяться.
У Судані необхідно зустрічати Новий рік на березі Нілу, тоді здійсняться всі бажання.
У індіанців Північної Америки навахо зберігся звичай зустрічати Новий рік біля величезного багаття на лісовій галявині. Вони танцюють у білих шатах, їх особи пофарбовані в білий колір, в руках палички з кульками з пір'я на кінцях. Танцюючі намагаються бути ближче до вогню, і, коли кульки спалахують, вони радіють. Але ось з'являються шістнадцять найдужчих чоловіків, вони несуть яскраво-червону кулю й під музику підтягують його мотузкою на вершину високого стовпа. Всі кричать: Нове Сонце народилося!
США зустрічають Новий рік помпезно, барвисто і захоплено - в очікуванні подарунків від «Санта Клауса». Америка щорічно побиває всі рекорди за вітальним листівкам і різдвяних подарунків.
На Кубі в Новий рік годинник б'є тільки 11 разів. Оскільки 12-й удар припадає саме на Новий рік, годиннику дають відпочити і спокійно зустріти свято разом з усіма. Кубинці перед Новим роком наповнюють водою весь посуд, наявну в будинку, а після півночі виливають воду з вікон, бажаючи, щоб Новий рік був таким же ясним і чистим, як вода. У такій формі всі жителі острова Свободи бажають Новому року світлого і чистого, як вода, шляху. Поки годинник б'є дванадцять ударів, треба з'їсти дванадцять виноградин, і тоді щастя обов'язково супроводжуватиме тебе всі дванадцять місяців.
Латинська Америка супроводжує зустріч Нового року вуличними карнавалами, театралізованими виставами масового характеру.
В Австралії туристичні агентства на Новий рік пропонують: шоу з полинезийскими танцями і аборигенами, представниками найдавнішої культури Австралії; прогулянку по скляному тунелю, прокладеному в товщі води для перегляду мешканців підводного світу Австралії: акул, скатів, черепах, мешканців коралового рифу та інших морських тварин .
Бразилія. У новорічну ніч жителі Ріо-де-Жанейро виходять до океану і приносять Богині Моря Йєманжі дари. Традиційні білий одяг, який одягають все, що зустрічають Новий Рік, символізують прохання про мир, адресовану Йєманжі. Богині Моря поклонялися нащадки африканців, колись привезених на галерах до Бразилії в рабство. Зараз поклоніння цій богині стало частиною бразильської культури. Віруючі приносять богині дари: квіти, білі свічки, парфумерію, дзеркальця, ювелірні прикраси. Подарунки кладуться в маленькі човники і посилаються в море на знак подяки за минулий рік і як прохання про захист у наступному році. До білому одязі іноді додаються інші кольори, які означають додаткові прохання: здоров'я - рожевий, надія - зелений, потяг, любов - червоний, добробут - жовтий або золотий.

В Росії вийшов фільм про жіночий футбол.

Мужская женская игра (2011) смотреть онлайн

Прем'єра. «Кращий російський фільм» IX Міжнародного фестивалю спортивного кіно.

Назва кіно: Чоловіча жіноча гра

Рік випуску: 2011

Жанр: комедія, спортивний

Зняв кінострічку: Марія Маханько

У кіно знімалися: Михайло Станкевич, Валерій Баринов, Єгор Барінов, Павло Збирачів, Максим Коновалов, Дар'я Чаруша, Валентина Рубцова, Галина Боб, Анна Гребенщикова, Ирина Брагіна, Олена Горяїнова, Анна очок, Анастасія Груздева, Феруза Рузіева, Анна Єремєєва

Сюжет кінофільму: Будівельна компанія, щоб виграти тендер на зведення великого стадіону, змушена зібрати зі своїх співробітниць ... футбольну команду! А все тому, що замовник більше всього на світі, бачте, любить дві речі - футбол і жінок!

І ось дівчата, ніколи не дивилися футбол навіть по телевізору, включаючи секретарку, економіста, кранівниця, маляршу, шліфмастера, кухарку і охоронниця, змушені зняти шпильки і надіти бутси ...

Ну а цю програму описувати не потрібно, перейдіть по посиланню і все зрозумієте. Можна розсилати як привітання. http://priroda.inc.ru/prazdnik/myzik/myzik20.html.

http://kardashchuk.ucoz.ua/news/cikavo_j_korisno_do_novogo_roku/2011-12-28-94

5

Комментарии

127.12.11, 23:27

Перейдіть по посиланню, там ще є віджети для сайтів, кому цікаво. Так от в низу останнього я пишу, просто цікаво: найти в інтернеті через гугл цю програму справа не з простих, але якщо хочте помилуватися такими сніжинками ведіть в пощуку гугла Let it Snow(Да будет снег!) - і сніг справді піде! Що правда це не на всіх браузерах працює.