хочу сюда!
 

Ксения

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-65 лет

Футболісти московського ЦСКА не вміють програвати!


Гравці категорично відмовилися спілкуватися з пресою.

Футболісти ЦСКА не вміють програвати, і після гри від коментарів відмовилися абсолютно всі футболісти, включаючи керівництво і тренерський штаб.

НЕРВОВИХ ТРЕНЕРИ
І в хороші дні від ЦСКА не можна чекати відкритості та доброзичливості по відношенню до преси, а вже якщо поразка - пиши пропало. Навіть ті, хто скаржиться на колег і загрожує штрафом футболістам за спілкування з неправильними журналістами, залишаються ні з чим ...

Футболісти йдуть до роздягалень в різному настрої, що зрозуміло. Французи, здається, зберегли свій позитивний настрій і продовжують сміятися над жартами, які були озвучені ще до матчу. Вони підбадьорюють одне одного, щось кричать. Повз кульгає Євген Алдонін.

На прес-конференцію йде Леонід Слуцький, там скаржиться на проблеми зі складом, а коли повертається, до нього пристає іноземний журналіст.

- Ви вийдете до нас?
- Так, - киває тренер.
- Сьогодні?
- Сьогодні.

Але не вийшов і теж не став нічого говорити. Найцікавіше, що потім від коментарів відмовився Віктор Онопко. Забігаючи наперед, скажемо, що була надія на генерального директора клубу Романа Бабаєва, але і він хитає головою. У них немає слів чи пояснень?

ПЕРШИЙ - мама ...
Чекаємо гравців. Першим, як водиться, вибігає Павло Мамаєв, але на нього надії ніякої немає. Знаючі люди і ім'я його не називають. Але півзахисника хапають за рукав хлопці з телевізійної зони. Мамаєв посміхається і виривається. Це якась дивна гра в хованки. Повз друкарській преси Павло проходить в тиші, його руки ніхто вже не просить.

Сергій Ігнашевич вийшов з роздягальні злий. Його на всякий випадок окликають, бувають же приємні моменти, коли Сергій каже. Та й він сам якось сказав, що готовий спілкуватися, але ж не окликають ж - імідж такої закріпився ...

Футболіст нічого не чує, хоча журналіст йому добре знайомий. Кажуть, що захисник отримав травму в першому таймі. Вона, ймовірно, і привела до такої реакції.

Легіонери
Перекладач з Вагнером Лавом вже давно не ходить, його перекинули на більш потрібну клубу роботу - тягати важкі ящики. Бразилець відчуває себе в безпеці, але раптово чує португальську мову. Його просять сказати пару слів. Невдало. Форвард хитає головою й швидше йде зі стадіону.

- О, Секу Оліс зараз скаже, - пожвавлюються журналісти. - Секу говорить по-англійськи і ніколи не відмовляється.

Олісе наближається і ... Але він, мабуть, теж отримав травму, яка призвела до нездатності говорити.

Секу не почув навіть свого імені і пройшов вперед з кам'яним обличчям. Зовсім біда.
Відмовляються Алдонін, Набабкін. Невелику надію дарує Олександр Цауне.

- Два питання, - благають його. - Всього два.
- Я ось там буду, - раптово каже він і йде далі по коридору.
За ним біжать десяток журналістів, але Цауне за кілька секунд передумує.
- Та не буду я нічого говорити, не хочу.

«З УЄФА ПРОБЛЕМИ БУДУТЬ»
Євген Алдонін теж відмовляє всім. І це остання надія журналістів отримати хоч якийсь коментар. Але і Євген йде мовчки. Що вони? Змовилися?
Алан Дзагоєв зупиняється лише для того, щоб сфотографуватися з фанатом.

- Алан, ну, будь ласка, - просять його.
- Ні, немає.

До автора переможного гола в матчі, Василь Березуцький, звертаються понад панібратськи. Хапають за руку і не відпускають.

- Вася, ну скажи що-небудь. У вас же проблеми з УЄФА будуть?
- З УЄФА? - Перепитує Василь.
І виривається.

У роздягальні залишається тільки Володимир Габулов. Але очікують його лише кілька людей, які вірять в інопланетян або Діда Мороза. У нього щось сталося, і ми всі повинні це зрозуміти. Жодних коментарів.

Футболісти «Лілля» в цей час розмовляють своєю мовою з журналістами.

На своїх колег вони не звертають уваги.

Як, втім, і під час футболу.

3

Комментарии

124.11.11, 22:31

Москалі взагалі не уміють тримати удар. Завжди хтось винен в їхній поразці.

    224.11.11, 23:43Ответ на 1 от gatyla

    Хм, може Луческу москаль... а й справді, В Руминунії одні москалі.