хочу сюда!
 

Ирина

40 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 39-50 лет

Кожанов, твій дім Львів!

Кожанов одів футболу Карпат та пішов дякувати вболівальникам Карпат як раніше. 
 
Це відео багато про що говорить та означає. По те, хто був правий в перепалці з Ахметовим. Зайвий раз підтверджує те, що Шахтар боїться підсилити інші команди з Чемпіонату України. Нехай би гравці вже підписували контракти з Ільічівцем, тоді знали б що на них чекає. Не приємно бачити команду без вогонь в очах.
Але головне - це говорить де насправді дім Кожанова. Кого він любить і де бажає залишитися. В нього у Львові сім'я. Він з самого початку був проти цього переходу. Контракт в нього закінчуэться в літку. Так що чекаємо. Кожанов - твій дім Львів!!!!
4

Комментарии

аноним

19.11.11, 10:54

Приємно бачити таке відношення фанів до своїх колишніх гравців. А Кожанову дійсно варто поміркувати. А щодо Ахметки, так кроти багатьох толкових консервують, аби не було конкурентів.

  29.11.11, 11:02Ответ на 1 от аноним

  Це не футболки палити. В Дніпрі Назаренка теж добре прийняли. А нарахуное Ахметова згоден, ті гравці могли б стати одними з кращих в Україні. Іщенко й Кобін, теж з Карпат, вже не ті. А раніше й в збірну викликались. Кравченко, Чижов і Фомін були дуже перспективними футболістами. А зараз... Віценець, Бутко вважаються одними за найперспективніших в Україні, Як колись вище перечислені. Кривцов є номінатом на кращого молодого гравця Європи цього сезону - гріє лавку. Навіть тепер, коли Чигринський получив травму можна було б дати йому себе проявити. Ні, він випускає ніякого Кучера, який навряд чи краще. Той же Ракицький наразі зовсім інший, взагалі здувся.

   аноним

   39.11.11, 11:23Ответ на 2 от Райден

   Мабуть Тимощук, свого часу, не даремно втік.

    49.11.11, 11:36Ответ на 2 от Райден

    Це не футболки палити. В Дніпрі Назаренка теж добре прийняли. А нарахуное Ахметова згоден, ті гравці могли б стати одними з кращих в Україні. Іщенко й Кобін, теж з Карпат, вже не ті. А раніше й в збірну викликались. Кравченко, Чижов і Фомін були дуже перспективними футболістами. А зараз... Віценець, Бутко вважаються одними за найперспективніших в Україні, Як колись вище перечислені. Кривцов є номінатом на кращого молодого гравця Європи цього сезону - гріє лавку. Навіть тепер, коли Чигринський получив травму можна було б дати йому себе проявити. Ні, він випускає ніякого Кучера, який навряд чи краще. Той же Ракицький наразі зовсім інший, взагалі здувся. треба збільшувати ліміт українців

     59.11.11, 12:40Ответ на 3 от аноним

     Можливо. Белік з Воробйом такі голи "клепали" за ШД але чомусь Луческу не підійшли. Зараз Пятов з основи вибув.

      69.11.11, 12:43Ответ на 4 от дТОЛЯізХорола

      Навпаки. Треба прибрати ліміт. Уїкраїнці вважають себе чуть не ключовими гравцями. Якщо прибрати ліміт вони почнуть пахати на всю. А от ліміт на орендованих потрібен.

       79.11.11, 15:23Ответ на 6 от Райден

       Навпаки. Треба прибрати ліміт. Уїкраїнці вважають себе чуть не ключовими гравцями. Якщо прибрати ліміт вони почнуть пахати на всю. А от ліміт на орендованих потрібен.Без ліміту,взагалі куплятимуть тільки іноземців.

        89.11.11, 15:34Ответ на 7 от дТОЛЯізХорола

        А що нехай краще грає, хоча вірніше відбуває номер, 10 українців? Якщо не буде ліміту то наших хлопців залюбки будуть відпускати за кордон, в командах вони будуть намагатися витіснити легіонерів. Особливо з кращих, на кшталт Ярмоленка, Девіча, Мілевського і т.д. В Англії ліміту немає, Іспанії, Італії, Франції, Німеччині. Всіх Топ-чемпіонатах. А які збірні й чемпіонати. Нам вже давно треба з низ брати приклад.

         99.11.11, 16:06Ответ на 8 от Райден

         Не рівняй Європу до нас.В Європі -німець в Італії не легіонер.Тому ,нічого дивного,що в англійському клубі більшість французів,а в французькому- англійців.А до нас провідні європейські гравці не приїдуть,і наші туди не поїдуть.

          109.11.11, 16:34Ответ на 9 от дТОЛЯізХорола

          Наші б поїхали якби їх відпустили. Кликали не одноразово. З Ярмоленком не ясно. За коноплянку 50 мільйонів просять. А такий "ліміт" краще ніж наш. Не було б отих другосортиних бразильців аргентинців.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая