хочу сюда!
 

Людмила

41 год, рак, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Мстиві жиди.

З приходом Янека відносини славного міста Одеса і славного міста Львів якось підозріло різко зіпсувалися. Так, зацькували між командами була завжди. ще з союзних часів тягнулася, але саме ворожнечі не було. Про тут раптом на 9 травня Одеса з провокаціями до Львова, потім спроба на 22 червня з тим же самим (причому під прикриттям неіснуючої єврейської організації. Не думаю, що жителі улюбленої мною Одеси так змінилися. Скоріше це чисто політичні ігри. Або, як казав Жванецький: "де можна побачити стару Одесу? - Як де, на кладовище!"?

19-го листопада, у рамках 17-го туру Прем’єр-ліги, львівські «Карпати» зіграють в Одесі проти місцевого «Чорноморця». Цей поєдинок викликав чималий ажіотаж серед одеситів. І не лише тому, що «Карпати» - принциповий суперник «синьо-чорних». Справа в тому, що «Чорноморець» збирається відкрити красень-стадіон, який кілька останніх років був на реконструкції. Однак за повідомленнями фанатів «Карпат», одеський клуб вніс їх до «чорного списку» і відкрито заявив, що не пустить львівських уболівальників на матч-відкриття.

 «Про те, що «Чорноморець» має намір не пустити фанатів «Карпат» на матч, нам розповів клубний офіцер безпеки. Як нам повідомили, справа в тому, що в «Чорноморці» вважають, ніби львівська міліція не пустила фанів одеситів на львівський матч, що відбувся влітку. Міліція нібито боялася, що їм дістанеться від наших ультрас, зважаючи на непрості стосунки. Однак ми, фанати, зробили так, щоб усі уболівальники «Чорноморця», які приїхали до Львова, потрапили на стадіон. На жаль, провести їх на сектор ми не змогли, але виділили для них кімнату в адмінкорпусі стадіону, звідки дуже добре видно поле і все, що на ньому відбувається. По суті, усі четверо фанатів «Чорноморця» перебували у своєрідній VIP-ложі. Про цей випадок знають в одеському клубі… Ясно, що така новина не втішила наших фанатів: зараз «Чорноморець» не пустить наших фанів, а ми не пустимо їхніх, потім те саме відбудеться з фанатами київського «Динамо», потім з іншими клубами. І чим це все закінчиться?! Почнуться проблеми, бо якомусь офіцеру безпеки не захотілося пропустити на стадіон вболівальників іншого клубу» - сказав один з лідерів фан-руху «Карпат», заступник керівника Громадської організації «Завжди вірні» Джордан.

 В офіцера безпеки «Чорноморця» Павла Денисенка інша версія причини, через яку одеський клуб має намір не пустити львівських фанатів на матч: «На зустрічі офіцерів безпеки я озвучив офіцеру безпеки ФК «Карпати» інформацію від нашого керівництва. Поки ФК «Карпати» офіційно не вибачиться за поведінку своїх фанатів на матчі «Карпати» - «Чорноморець», ми не пустимо львівських фанатів на наш стадіон». На запитання про пункт регламенту Прем’єр-ліги, яким керуються керівники одеського клубу, забороняючи пускати львівських фанатів, Павло Денисенко відповів: «Дзвоніть до генерального директора. Всього доброго!»

 Щоб отримати оцінку ситуації, ми звернулися до генерального директора Прем’єр-ліги Олександра Єфремова. «Клуб-господар і справді може не пустити уболівальників іншого клубу заради безпеки на стадіоні. Однак, якщо фанати «Карпат» поїдуть в Одесу організованою групою і львівський клуб нестиме повну відповідальність за їхні дії, то «Чорноморець» не має права відмовити уболівальникам і повинен пропустити їх в гостьовий сектор» - пояснив генеральний директор Прем’єр-ліги.

fckarpaty.lviv.ua

8

Комментарии

13.11.11, 00:13

Так мер Одеси -- українофоб Кактус.

  23.11.11, 00:40

  А чого жиди бояться?

   33.11.11, 08:47

   Ідіотизм.

    43.11.11, 10:40Ответ на 2 от Остап 88

    Банерів Бандри, кричалок і типу того. У них новий стадіон, перша гра на ньому. Бояться без порядку, хухають, дмухають його. Самі не бійсь будуть грати як на хрусталі. Але ж якажу що скоріше справа ще й відносинах міст і клубів.

     53.11.11, 10:48Ответ на 1 от я Бандерівець

     Навряд чи справа тільки в ньому, клуби вважаються принциповими, відносини міст як у Донецька з Києвом. Причин можна найти багато. А знаючи жидів, що це перша гра на новому стадіумі, що це принципові клуби. Бачиш плакати Бандери вважаються "без порядком". Не дай бог Димінський, хоч і сам жид напевне, вибачиться за нас.

      Гость: москвостьоб

      63.11.11, 21:02

      Фани Чорноморця відзначаютья давно своїм москвофільством, при союзі боліли завжди за Спартак.... за що вигрібали й вигрібають...

       73.11.11, 22:34Ответ на 6 от Гость: москвостьоб

       Вони й зараз вболівають. В матчі з ДК кричали "Спартак".

        86.11.11, 18:34

        НА ОДещині дуже поганий шовініст митрополіт.
        Він теж нацьковує громаду проти українців