хочу сюда!
 

Женя

38 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 33-40 лет

Комуняки: продовження.

Не пишу сьогодні про футбол, а все тому що не вірю я в Шахтар і постукав до мене вчора один гість, та трохи змінив моє уявлення про сайт. А було все так: зайшов, нічого не написав, зокрема посиллання та самайлів в замітку Такси "СС "Галичина" против "такси СССР". Перейшов я по цьому посланню, на нік та аватар цього "добродія" уваги одразу не звернув, побачив там фото й трохи тексту читаючи перший абзац подумав що аналог моєї замітки й постави оцінку і тільки дочитавши до кінця пожалів. А тоді вже уважно подивившись на нік та аватар все зрозумів. До чого ця замітка, чому не сподобалася моя і так далі. Чесно кажучи я думав вони вимерли... Весь час я був у колі людей, які схиляються до тих чи інших пглядів, налажать до тих чи інших таборів, хоча сам я людей не поділяю а тим паче Україну. І от, після того як я вступив з ним в розмову, навіть трохи захопився дізнався багато чого нового. А а саме - такі люди ще є, ось такі  співтовариства, на які посилання давати не збираюсь. Жалію, що взагалі це помітив. Найбільше шокує співтовариство з росІйську мову(!) і це український(!) сайт!
Комуністи - саме це вбивало Україну. Вони влили в нас російську мову, яка роз'їдає нашу історію, спотворює українську мову, нищить традиції. Робили усім прививки аби люди курили, пили. Це був початок і робити щось потрібно ще було тоді. Зараз чим раз, тим більше людей говорить російською. Я повністю згоден зі своїм побратим що російською мовні серіали погано впливають на нас, дітей. Не всім є охота читати отой текстовий переклад. Звідки ми всі знаємо оту російську?  Тому що мови схожі то слов'янські? Чому ж тоді кацапи її не знають? Ці серіали впливають так, як фільм для вивчення англійської - з, до прикладу, українським текстом та англійським звуком. Здається, був указ, аби всі фільми мали переклад на українську. От тільки в цьому указі була одна помилка, чи він був не затвердженим(точно не пам'ятаю) - наразі переклад є лише текстовий. Російська мова нас дуже зближує з Росією, викликає не потрібну симпатію. 
Те, що робиться зараз це тільки друга стадія захоплення земель, влади, погіршення життя.
І як я можу зрозуміти людину, та тих хто її оточує, з ніком "Комуняка" та з серпом і молотом на аватарці - що означає - смерть і голод.

 Футынут               Ром@н_Сергеич                Коммуняка

Футынуты                           

13

Комментарии

11.11.11, 18:29

Нічого дивного:ми ж толерантний народ,от і присмоктуються постійно всякі паразити.

  21.11.11, 20:53Ответ на 1 от дТОЛЯізХорола

  Шахтар - не команда, каліки, запроданці, Медвєдєву послугу зробили, а шоб їм. Слів немає.

   31.11.11, 21:02Ответ на 2 от Райден

   Шахтар - не команда, каліки, запроданці, Медвєдєву послугу зробили, а шоб їм. Слів немає. Як скандують у Львові:"Вівці-вівці!!!!!!!!! "

    Гость: москвостьоб

    42.11.11, 08:14Ответ на 2 от Райден

    Шахтар - не команда, каліки, запроданці, Медвєдєву послугу зробили, а шоб їм. Слів немає."донецькі мавпи".....

     Гость: lkjmn

     52.11.11, 08:47

     Дияволи не вмирають доти, доки хтось вигодовує їх в своєму серці.

      Гость: burtka

      62.11.11, 09:59

      "Російська мова нас дуже зближує з Росією, викликає не потрібну симпатію. "
      эта фраза очень хорошо объясняет антирусское происхождение украинствующих.

       72.11.11, 11:37Ответ на 6 от Гость: burtka

       Тобто?

        Гость: burtka

        82.11.11, 11:49Ответ на 7 от Райден

        Тобто?создание "украинской национальности" 100 лет назад носило исключительно антирусскую цель. создание "украинского языка" подчинено тому же, антирусскости.

         92.11.11, 11:55Ответ на 8 от Гость: burtka

         Тоже комуняка не бійсь?

          Гость: burtka

          102.11.11, 11:57Ответ на 9 от Райден

          Тоже комуняка не бійсь?чего я должен коммуняк бояться?

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           7
           предыдущая
           следующая