Профіль

На_рече_На

На_рече_На

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Відкриваю дитині очі

  • 04.09.14, 09:27
 -  Мамо, а чому це наша влада буде відключати електрику в ранці, та в вечері?
-  
Тому що вона нас не любить, наша влада любить відчувати свою владу і заробляти на українцях собі багатство, щоб їх діти і внуки були багатими, а народ бідував.
- 
Не розумію рідненька, поясни.
- 
Так от же, слухай дитинко. Яценюк, вчора сказав: «Ми не будемо платити за газ Росії по завішеній ціні за газ», бачиш, закупівля не змінилася, а якщо навіть і змінилась, то не так, як нам підняли тарифи. Зарплати не підняли, а тарифи підняли. А ще, у нас є наш, український газ, по конституції він належить українцям, а на ділі його віддали олігархам, і ті заробляють на нашому газі собі гроші, ми платимо дитинко їм за те, що належить нам. А тепер про електрику. Давай пофантазуємо, я печу хліб, три буханці в день, дві ми з’їдаємо самі, а третю хлібину я продаю багатому сусіду, який теж може пекти хліб, але не хоче. І ось так трапилось, що я не можу пекти по три хлібини, а печу по дві, одну з’їдаємо ми, а другу несу на продажу сусіду, ти не наїдаєшся і просиш в мене: «Мамцю моя дорога, не продавай сусідам хлібину, я голодна, не наїлася, давай залишимо собі», як гарна мати, я нагодую своє дитя, але наша влада не гарна мати, а м*Уж*Чини*(мужчини) , вони не будуть звертати на наші сльози уваги, вони як продавали електрику за кордон, в такому обсязі вони й будуть продавати, а може навіть збільшать обсягі продаж. В нас с тобою будуть забирати, а сусідам продавати. А коли українці від такого життя вийдуть на майдан, вони заберуть все те, що накрали і втечуть за кордон з своїми дітьми.
- 
Матусю, а навіщо тоді нам влада?
-
Ось і я задаю для себе це питання доцю, коли найду відповідь, як позбавитися влади і бути вільними господарями на своїй рідній землі, обов’язково тобі розкажу, а якщо не вспію придумати я, то придумай ти моя дитинко і своїм діткам розкажеш, як позбутися влади, яка заганяє українців в кайдани і примушує бути рабами.
П.С. Вугілля із-за кордону коштує дешевше, чим те, яке країна закуповувала раніше для ТЕC.
Експорт електроенергии в 2014 році http://uaenergy.com.ua/post/19293/eksport-elektroenergii-iz-ukrainy-za-6-mes-2014-g/

Українська Рать

  • 30.08.14, 14:32
А скільки нас є в Україні? А якщо взяти, та запросити народних спостерігачів,
журналістів з всього світу, залишити дітей, та старих на няньок, візьмемо в
дорогу харчі та воду, приблизно скільки ми отримаємо людей? Так ось, оцією
кількістю, разом з спостерігачами і журналістами з всього світу двинемо на терористів, та не просто так, а візьмемо все, чим можна захищатися з собою. Що буде? Волевиявлення народу? Покажемо чого українці хочуть насправді всьому світу? Будемо прикладом для всього людства чи дурнями?


Материнская плата

  • 10.08.14, 00:14
                                                           Раз не доходит по старинке,
                                                           мож дойдет по новому.

   Создатель включил систему, она давала сбой, что-то не так работало. Да если честно, то совсем не так, как того хотелось. В чем причина? Ничего не поделаешь, как не хочется, но нужно вмешаться в работу системы и найти первопричину сбоя. Началом проверки стала материнская плата. Это было ужасно!!! Дарованная ей утренняя звезда, на которой в данный момент, должна была находится материнская плата в системном блоке, отравлялась и загрязнялась ЮГО и НКГО. Загрязнение происходило не только материнской платы, а всего системного блока под названием Земля. Загрязнителей было много, они тормозили прогресс системного блока. Если и дальше так пойдет дело, то от системы останется отравленный и загрязненный системный блок с умершей Материнкой и всем, что на ней находилось. Неужели придется создавать всю систему заново? Нет, не хочется, ведь материнская плата – это ведь можно сказать, мать родная для создателя этого системника, он не даст ее убить.
   Все, что находилось на материнской плате, напрочь отказывалось подчинятся командам, они считали Материнку чем-то ненужным в их работе, что-то типа половой* тряпки у входной двери в систему, без которой можно обойтись. Создатель ужаснулся, надо было раньше проверить систему, но была же стопроцентная уверенность в правильности наладки. Первоочередное, что нужно сделать, это очистить материнскую плату. Было решено обратится к функции Президент, была послана жалоба. Функция Президент сделала фикцию не выполнения команды, тогда Создатель решил почистить сентябрьским дождем, не помогло, загрязнение продолжалось, он то там, то там, чистил системник от загрязнения, применяя разные виды очищений, которые попадали ему на ум: дождь, потоп, землетрясения, вулканы, ураганы, морозы, снег, ничего не помогало.  Создавалось такое впечатление, что все устройства, находящиеся на материнской плате работали на то, чтобы уничтожить плату. Создатель не понимал: «Неужели система работает на уничтожение себя, раз решила убить материнскую плату?» И тут задымили шины, сигнализируя о том, что не все программы системы настроены враждебно по отношению к материнской плате, простой народ за полноценную ее работу. Функция президент была заменена на новую, более технически подходящую. Но тут началось массовое уничтожение шасси, их уничтожали не понятно откуда взявшиеся незапрограммированные ДНР и ЛНР, которые не хотели подчинятся командам системи, это давало сбой, причина ясна, это самообучающаяся программа Утин, подхвативший вирус высокомерия и вседозволенности. Такие же неприятности происходили и в остальных местах системного блока. Предстояла задача без вреда для Материнки, наладит систему. Хорошо, что монтируя системный блок, он нашел в нем самое надежное место для Матрицы, на тот случай, если придется делать какие-то изменения и применить землетрясение, то с креплением Материнки не должно ничего произойти. Утренняя звезда находится в месте, где программное обеспечение утрясает почву четыре раза на неделю, так что в случаи землетрясения, материнская плата останется не рушимой. А еще он дал ей Рог, чтобы в случаи чего, она могла трубить.
   Было продумано несколько вариантов, что бы спасти материнскую плату. Один из вариантов, убрать кулер (охладитель), чтобы материнская плата не замерзла до того, как будет убрана вредоносная программа. Чтобы была возможность безболезненно отключать систему от напряжения и не производит разряд на батареи отопления. Народ может замерзнут без батарей отопления, а ведь только народ способен сейчас поддерживать работу матрицы. Для того, чтобы убрать кулер, надо блок подвинут кометой, чтобы разморозить уже порядком подмерзшую систему. При размораживании затопит место на которой и находится вредоносная программа Утин, что позволит облегчит работу создателю. Правда пострадают и остальные места, ведь они хоть и демонстрировали важность на планете материнской платы, но особенно ничего конкретного не предпринимали на очищение блока Земля и материнская плата отравлялась и загрязнялась. Можно сказать, они то и сами порядком загрязняли системный блок, так как скрытая их функция, как оказалось, была направлена на то, чтобы отвлечь народ от глобальной проблемы системного блока и материнской платы, и зарабатывать на загрязнениях и отравлениях себе власть, а так же тормозили прогресс, направленный на экологически чистую энергию, что было заложено Создателем изначально в обучающиеся программы системы. Создателю будет не жалко потерять вредоносные программы, нарушившие полноценную работу системы. Очистив материнскую плату от непотрібу(ненужного), что мешало работать системе, он установит нужные функции и программы, что по новому наладит работу системы. Чтобы не затапливать почти всю планету, а только вредоносные места, надо поднять материнскую плату и разместить Матрицу в Киеве. 
   И десятая часть города-загрязнителя падет, что позволит очистит значительное место, и послужит уроком для других враждебных программ системы. Враждебные программы системы, чтобы выжить, самоочистятся и поймут устройство системного блока. Что нельзя убивать планету, на которой живешь, а еще нужно думать о народе, который бессмертный, пока жив системный блок и материнская плата, а вредоносные программы легко можно заменить, взяв с народа хорошую программу.  Можно конечно довести вредоносную программу Утина до уровня ЮГО, НКГО, СЕВГО и разрушить их войной, очищение произойдет, но при этом может пострадать и место нахождения Материнки, что приведет к Апокалипсису. А это пока не входит в планы Создателя системного блока. Так, что это самый запасной вариант. А вообще, не смотря ни на что и не на какие катаклизмы, при любом раскладе, Матрицу нужно все таки разместит в Киеве (Кий*Еве).

* Кий – жезл podmig

Нічогісінько не міняється

  • 02.07.14, 10:33
Хочете вірте, хочете ні, але я вчора плакала, коли побачила в Верховній Раді України такого життєрадісного й щасливого Володимира Миколайовича Олійника. А що думають матері, жінки, діти і друзі загиблої Небесної Сотні на майдані? Невже вони положили тіло й душу за таку свободу? Олійник повернувся для того, щоб придумати нові закони, щось на зразок законів прийнятих 16 січня цього року? Мабуть нова влада нуждається в таких законах? Скільки ще тіл і душ треба положити за свободу українців? А може не ті тіла і души Небесна Сотня положила за нашу свободу? Питань багато, а відповідь на екрані телевізора, ми бачимо що у владі залишаються все ті ж люди, або їх маріонетки, нічогісінько не міняється. 

Очень-очень страшная греховная сказка

  • 19.06.14, 08:27
                                                                          Про таких говорят:
                                                         - Она беременела, как кошка.
Она стояла на коленях перед иконой Иисуса:
- Сделай, пожалуйста, так, чтобы я не беременела, пока сама того не захочу, ты все можешь, ты же Бог? Я не хочу делать аборты, я не хочу совершать этот грех, я не хочу, чтобы мои дети мучились в бедности, так, как мучилась я. Ведь столько в мире людей богатых, обеспеченных, которые просят о ребенке, так дай им тех детей, которые просятся родится у меня.
                                                     ...
- Это ты во всем виноват, я ведь тебя просила, я ведь тебя считала Богом, я ведь верила тебе, а ты меня подвел и я грешила, теперь убиваю себя своим грехом…
                                                     …
Она стояла посредине комнаты на коленях, рыдая взахлеб, черные круги под глазами указывали на ее страдания:
- Иисус, я не могу тебя родить, я не могу в таких условиях воспитывать детей, ищи себе другую маму.
                                                             
Если можешь, прости меня Бог!

Она села и написала письмо маме в прошлое:
"Дорогая и любимая мамочка, если ты не захочешь меня родить и сделаешь аборт, я прощаю тебе это и не буду считать это грехом. Если будет такая возможность, попрошу у Бога, чтобы и он не считал за грех, что ты меня не родила, я тебя понимаю моя дорогая".
 
 А где-то там, во вселенском пространстве раздался душераздирающий крик материнского начала, материнской материи:
- Зачем я тебя родила Бог? Неужели затем, чтобы мир который ты создашь, был таким? Почему такое неравенство? Почему одни богатые, а другие бедные, работающие на этих богатых? Почему дети рождаются на планете, где загрязняется воздух, вода и земля, где ядами напичкана еда. Я не хочу больше рожать бедных, я не могу смотреть на их страдания и выживание! Я буду с народом, а не с богатыми, как будет жить народ, так буду жить и я, твоя мать, которая дала тебе жизнь. Смотри на страдания мои и наслаждайся своим творением! Уничтожай меня, а уничтожишь меня, не будет и тебя, так как в созданном тобой мире, начало жизни дает мать, но многие матери откажутся давать жизнь детям, чтобы их дети не страдали от бедности так, как страдали они! Среди этих матерей, может и будет моя бабушка или мама, или я, твоя мать, и я не рожу тебя или моя мама не родит меня, и я не рожусь и ты не родишься, и ты не создашь этот мир, и этого мира больше не будет, прервется жизненный круговорот и ему наступит конец, и я, и мои дети больше не будут мучится от бедности! Или исправляй и дай народу моему богатую жизнь на чистой планете, где будет строгий контроль за качеством еды, строгий контроль за воздухом, землей и водой или прости и прощай!

На небе красовалась красная луна...

А якщо подумати. «Задзеркалля»

  • 11.04.14, 15:08
          (Я тут включила аналіз, логіку, чуйку і все таке, що допомагає мені не тільки думати,                                                  а й робити правильний висновок).

   Я стояла біля дзеркала, доторкнулась до щічки, там де в Путіна родимка, закрила очі і почала в думках повторяти його рухи очима, головою, руками, його манеру висловлюватись, щоб не вдаватись в всі тонкощі моєї дурості, а сказати одним словом, то постаралася стати його відображенням, спіймала його хвилю. І ось на цій хвилі я й усвідомила, а йому уже не цікава Україна, ну завоює він її, а що далі, всі почнуть панікувати, протестувати, партизанити. Європа і Америка загуде, викине нові санкції, це що, оправдовуватися перед ними за свої вчинки? Як школяру? Ха, та не царське ж це діло. Хоча він себе вважає не то шо царем, а беріть вище (я вам не скажу ким). А тут ще треба буде знайти тих «Бендер», щоби на весь світ показати за що ж воювали, ну і так далі, описувати не цікаво, маєте мізки, самі знаєте яка буде волокита, а навіщо йому ця головна біль? Ну не цікава йому вже Україна і все тут. А що ж він хоче? О-о-о-о! – Європа! Ну як вам таке? Марення? А якщо подумати. Ворог уже намальований – Євросоюз, ми ж уже знаємо як відноситься до нього вся проросійська братія, а Росія то й по давно, тут тобі не «Бендери», а антихристи, сатаніти, богохульники і т.д., так воювати з ними, це ж яке праве діло! Завойовує Європу, ставить руку на бік, посміхається і так каже: «Ха, і що?». Америка в шоці: «Що робити?». Ну і як ви думаєте що будуть робити? Ось ця цікава думка і веселить зараз Путіна. Вона його так забавляє, яка тут вже Україна, Україна при такому розкладі сама здасться і навіть «Бендер» найде і як приз піднесе переможцю.

                     (Читаючи не забувайте, я вважала що думала як Путін)

Незрозуміле

  • 09.04.14, 12:11
Її погляд хоч і був якійсь відчужений, але вона уважно дивилася в екран телевізора. Її розум не міг збагнути що відбувалося з нею. І ось чергова атака на її розум, на екрані вона бачила новини яких мабуть на Землі ніхто б не міг збагнути. Щоб хоч  якось оправдати, що вона не з’їхала з глузду, вона прислухалась, в сусідній кімнаті звучав такий рідний до болю голос дитини, вона гралася з чоловіком. Зрозумівши, що це все реально, вона загострила свою увагу на новинах, там йшлось про те, що йдуть пошукові роботи по потонувших саркофагах, ведучий сповіщав, що саркофаги надійні і життєвих постачань вистачить ще на довго. На екрані промайнуло відео, де показували, як достають краном на корабель з води ящики схожі на цинкові гроби. Ну ось, що вона могла з цього всього зрозуміти? В її час люди не подорожували в саркофагах маючих життєзабезпечення. Зайшов чоловік, він з жалем подивився на неї, перевів погляд свій на екран, там вже показували варварське знищення надгробників на кладовищі. Чоловік подивився на телевізор, потім на неї і переключив на іншу програму, це було «М1», але в куту екрана красувалось «М6», він здивовано запитав: «Я не зрозумів, чого замість М1 пишуть М6?», «Я теж нічого не розумію з того, що відбувається» - відповіла вона. Він тяжко зітхнув і вийшов з кімнати. «М6» в куту екрана змінилось на «М5», а потім на «М3», вона здвинула плечима і переключила на «Інтер», там продовжувались новини, на екрані з’явилась журналістка біля Кремля і почала розповідати про те, що журналістів пустили мабуть в саму таємну кімнату на планеті, вона була в підземеллі Кремля, зважаючи на те, що не всі зможуть перенести те, що вони там побачили, то зйомки не будуть показувати глядачу, але скажуть що вони там знімали, попросили підготуватись, так як новина буде не для слабонервних. Вона зрозуміла, що вона зараз почує щось таке, що їй передали через часи, чому вона не розуміла, але мабуть так треба. І ось з екрана вона почула: « Нам відкрили кімнату, вона нагадувала ігрову, там стояли посудини з рідиною в яких були мізки, ці мізки були підключені до проводів які з’єднувались з клавіатурою, яка нагадувала комп’ютерну, а зараз дуже страшне, ці «ігрові приставки» були ОБТЯГНЕНІ ЛЮДСЬКОЮ ШКІРОЮ І ВІД КОЖНОГО ДОТИКУ ДО КЛАВІАТУРИ, МОЗОК РЕАГУВАВ, ВІН ВІНЧУВАВ БІЛЬ, ВІН ЗНАВ ДЕ ЗНАХОДИТЬСЯ І ЩО З НИМ РОБЛЯЯТЬ…»  Вона зрозуміла, що більше не може витримати те, що почула, десь там на підсвідомості вона зрозуміла, що це має якесь відношення до неї, серце не ВИТРИМУВАЛО такого навантаження і тут вона почула: «Подробиці повідомимо в наступній передачі». Почалась передача «Жди меня», якась НЕВІДОМА ЇЙ українська версія, вона вже не могла міркувати і аналізувати того, що там бачила, а там розказували про те, що дуже багато поступає людей, їм важко знайти житло, по можливості знаходять родичів, це дуже важко зробити, так як пройшло багато часу з того, як вони пропали без вісті, а ще важче об’ясняти прибуваючим, як і чому вони опинилися в нашому часі…». Її розум вже точно не міг це все перенести, вона виключила телевізор і вийшла на подвір’я. Коли чоловік підійшов до неї, вона сиділа обійнявши голову руками:
- Все, я більше не можу витримати всього цього.

- Чого цього, поясни - запитав він в неї.

- А я не знаю, цього не можна об’яснити, я даже не знаю, як це все сформулювати, щоб я не говорила, це буде виглядати так, як би я зійшла з розуму, здуріла. Мене ніхто не зрозуміє, та й пояснити я нічого не зможу, мабуть так було задумано…

- Ким задумано?

- Не знаю.


Что происходит и кто мне объяснит?

  • 10.03.14, 17:06
А я не поняла, почему украинская власть ничего не делает с террористическими захватами в Крыму, они продажные суки, отдают Крым без боя террористам? Да что же это такое происходит, кто мне объяснит? Болтовни много, результат хуже нуля, только минус. Что мы будем делать с такой властью? Что же это получается, власть меняется, а ничего не меняется, только хуже становится. Нам что, собрать миллионы людей и толпой двинуть на Крым? Так мы это можем, но тогда в этом случаи, мы миллионами двинем на власть и ни один человек с нынешней и бывшей власти не то что не останется у власти, а вообще сомневаюсь, что останутся живы. Нельзя же бездействовать и отдавать вот так Крым!

З Богом!

  • 15.02.14, 15:43
                                                   В январе за газ заплатила 770 гривен.
                                                                      Ха angry  На beat
                                                        dance      dance    dance

Так ось що я думаю хлопці. А чого б це оті тітки палили хрести? А все ясно як Бога день, та тому, що оті кляті воїни від влади зомбовані на вірі в Бога. Їм дуже вправно вправили мізки. Ким вони себе там вважають, це вже не так важливо, важливо те, що багато хто з них не може стріляти та бити в розп’яття Ісуса, а також в Богородицю з немовлям. То чого б це на ваших щитах та обладунках не намалювати розп’яття та Богородицю, і нехай вони вас оберігають. А якщо ці виродки почнуть бити і стріляти в Ісуса та матінку Бога, то це треба якомога більше зафільмувати і розповсюдити так, щоб вся планета здригнулася. І тоді навіть діти, заходячи до Бога в храм, будуть згадувати ці картинки. Ось тоді і побачимо хто є хто!  


Для тих, хто ще не додумався

  • 05.02.14, 14:14
Чому це так впевнено і без остраху влада в Криму заявила про те, що хоче приєднатися до Росії? Не хочу тут розводити філософію, не люблю багато буков, так що буду прямо і в лоба! Все дуже зрозуміло, президент України і його вірні підлеглі зрозуміли, що життя їхнє буде скоро нестерпне, а якщо до влади прийде народна влада, то і в загалі попадуть під суд не тільки людський, а й суд нашої країни, їм прийдеться відповісти за те, як вони обібрали Україну і за їхні нераціональні витрати, і ще за багато що. Так ось, втекти за кордон в Європу, чи Америку – не вийде, віддадуть нам їх з потрухами, або самі найдемо, та ще й заберемо гроші які знаходяться за кордоном. В Росію втікати, так не зможуть же, не ті умови, та й взагалі, якось бояться вони ПутиНа. А тут такій вихід – Крим! Домовляються з Володею ПутиНим: «Роби з Україною що хочеш, а нам віддай Крим, в нас там вже й замки стоять, ми туди заберемо наших скажених і відданих псів, щоб охороняли наші і свої сімї. Крим буде автономною республікою Росії і нам нема чого боятися, бо якщо будуть проблеми з Україною, то Росія захистить, почне бойові дії, та й ще ж флот російський в Криму, так що взагалі всі тили прикриті». Ось і отримають Рай при житті, татари в них будуть прислугою, а якщо щось варнякать будуть, то Росія вже знає що робити в такому випадку – переселення народу туди, де вже вони були. Росія теж має свою вигоду, без всяких там кордонів на відпочинок, море і те що там все буде тепер їхнє, а потім ще можна й в Одесі людей підбурити і жителі Одеси теж захочуть приєднатись до Росії, ну і ще багато всякого поганого для України придумати… Я думаю ви мою головну думку зрозуміли.

 А тепер, післямова:
Хоча мені не хочеться щоб це все було правдою, але якщо все це станеться, то комусь це ну дуже не сподобається і земля в Криму здригнеться так, як ніколи до цього не здригалась і похоронить всіх поганих людей в їхніх хоромах!!! І тоді вся планета побачить як може наказувати Бог тих, хто втік від людського покарання за свої вчинки перед народом!!!