хочу сюда!
 

Елена

41 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 45-52 лет

Підтримай заяву до Петра Порошенка від махнівців й бандерівців !

 • 04.12.14, 14:19
З Днем святоі ВАРВАРИ !!! Памятаймо що її більш як тисячу років нетлінне тіло є християнською цінністю що зберігається у головному залі Володимирського СОБОРУ Киіва ...Просим ми офіцери капелани УПА особливо киян і гостей столиці Украіни в ці дні відвідати цей славний храм УПЦ кп та помолитися і запалити свічі там за всі наміри своі та наші ....задля миру і скоршого воскресіння з небес БОГА й святих Героів УПА і АТО !!! Всього кращого ! СЛАВА ІСУСУ ЗА ВСЕ ! Слава УКРАЇНІ http://www.katedral.org.ua/svjatyni/115-varvara.html  Наша пятірка офіцерів капеланів УПА  про  майбутню тайно заплановану єдиним планом ГЛОБАЛжидХАСИДмасонів суперагресію Антихриста Путіна на Україну і Європу та у Киів Рим і Єрусалим - ще з 2010року в інтернеті ширить вісті від ПРЕСВЯТОЇ Богородиці http://rusmonitor.com/vtorzhenie-v-ukrainu-naznacheno-na-14-dekabrya-trevozhnye-novosti-iz-bryanska.html Бог перевірить хто є хто...і верне НАМ НА ПОМІЧ В БОРОТЬБІ з небес воскреслими кращих Героів УПА і АТО тв сам ХРИСТОС прийде ЗАДЛЯ ПРАВЕДНИХ царювати з Кобзарем і Бандерою з Галичини НА ВЕСЬ СВІТ НА МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТ...Не панікуйте а моліться і боріться нескорено ! РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМ ! До РІЗДВА 2015року нам БОГ явно ПОМОЖЕ ! Щасливо ! http://blog.i.ua/user/4400999 Всього кращого ВАМ !Слава УКРАЇНІ!Президенту України Петрові  Порошенку

Найвища посада в державі має викликати відповідну повагу і пошану. Пошану – як до держави, а повагу – як до людини, що піднята волею НАРОДУ на найвищу і відповідальну посаду. Але в мене при зверненні до Вас як президента, крім сухого і офіційного не вдається ще вичавити «шановний». Чому ? Загально відомо, що ЖИТТЯ ЛЮДИНИ МАЄ НАЙВИЩУ ЦІННІСТЬ. Конституція України також однозначно в статті 3 визначає : «Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.»
Ви як президент, після обрання склали відповідну присягу: "Я, Порошенко Петро Олексійович, волею народу обраний Президентом України, заступаючи на цей високий пост, урочисто присягаю на вірність Україні. Зобов'язуюсь усіма своїми справами боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут Українського народу, обстоювати права і свободи громадян, додержуватися Конституції України і законів України, виконувати свої обов'язки в інтересах усіх співвітчизників, підносити авторитет України у світі".
Але факти постійно і вперто підтверджують, що Ви, як Гарант Конституції, не виконуєте власної присяги, не забезпечує ні прав на життя, ні соціального захисту, ні територіальної цілісності. Більше того – відверто не виконуєте законів і вкрай зневажливо, навіть презирливо і цинічно ставитесь до ВСЬОГО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, а значить і до мене особисто.
В цей надзвичайно важкий момент свого існування і боротьби за Свободу та Незалежність України, найважливіше для Українського Народу – СПРАВЕДЛИВЕ СТАВЛЕННЯ до нього і ПОВАГА Держави до власного Народу та відповідне вшанування Героїв, що загинули у ВЕЛИКІЙ ВІТЧИЗНЯНІЙ ВІЙНІ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Найпершими жертвами цієї кривавої війни стали ГЕРОЇ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, які героїчно загинули на Майдані, коли захищали НАЦІОНАЛЬНУ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ВИБІР. Вся Україна і все прогресивне людство в УСЬОМУ СВІТІ важко пережили і всенародно оплакали ті неоціненні втрати та ВИЗНАЛИ РАЗОМ З УСІМ СВІТОМ НАДЗВИЧАЙНИЙ ГЕРОЇЗМ учасників Майдану, яких так само всенародно нарекли ГЕРОЯМИ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
При цьому в Україні і в УСЬОМУ СВІТІ вже давно відзначено безпрецедентний героїзм і особливі заслуги ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ в утвердженні НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, в розвитку демократії і консолідації суспільства, в відстоюванні конституційний прав і свобод, в соціально-економічних та політичних реформах, у виборі європейського курсу та в поваленні колоніального злочинного режиму банди Януковича. Під впливом світової і української громадськості навіть одіозна бандитська влада в особі минулої Верховної Ради тоді була змушена визнати надзвичайний героїзм і особливі заслуги ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, коли винесла Постанову Верховної Ради України «Про вшанування учасників збройних конфліктів під час мирних акцій протесту» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 12, ст.200). Ця постанова вступила в законну силу з моменту її проголошення 24 лютого 2014 року і ЯК ЗАКОН ЗОБОВ’ЯЗУЄ Вас як НОВООБРАНОГО президента, віддати НАЙВИЩУ (наголошую – найвищу !) шану Героям Небесної Сотні та посмертно присвоїти звання Герой України УСІМ полеглим і смертельно пораненим цивільним учасникам збройних конфліктів під час мирних акцій протесту в Україні. Пам’ятається, що і Ви разом з дружиною також ставали на коліна, коли йшли у президенти. Але коли НАРОД Вам дав надзвичайний вотум довіри і обрав президентом, то швидко забули свої обіцянки та про жертовний героїзм ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.
Відверта і довготривала зневага до вимог НАРОДУ та невиконання Постанови Верховної Ради про вшанування Героїв Небесної Сотні, з Вашого боку як президента, продовжувалося аж занадто довго, що само по собі вказувало на Ваше явне і очевидне небажання належно вшановувати НАРОДНИХ ГЕРОЇВ. Ви не зважили ні на моє особисте звернення № 53 від 19.09.2014 року, ні на багаточисельний збір голосів в міжнародній системі AVAAZ, ні на звернення тисяч інших патріотів, ні на стогін і страждання багатьох тисяч покалічених, сотень замучених, закатованих і обезголовлених на Майдані і в штучних котлах, ні на плач сиріт, матерів і рідних загиблих під час Майдану Героїв, намагаючись своєю повною бездіяльністю загасити полум’я народного повстання і справедливий гнів обуреного народу...
Більше того, щоб принизити Героїв Небесної Сотні і не вшановувати їх належно, Вами як президентом, затверджено новий орден, де загиблі Герої зображені у вигляді ангелів з дерев’яними щитами, які навіть після смерті Героїв жодним чином не захищають їхніх ангельських душ від куль вбивць. Символічно залишивши загиблих Героїв Майдану беззахисними і після смерті, Ви затвердили цей орден за рангом, що є нижче ордена Богдана Хмельницького 3-го ступеня (!) і відповідно такий орден не є найвищою шаною Героям, бо взагалі не підкріплений ні жодними соціальними, ні державними матеріальними пільгами, які мають підкреслювати найвищу шану Героям з боку держави. Ви як «гарант», при цьому грубо порушили не тільки народні вимоги і постанову ВР, а й свої обов’язки та публічні обіцянки. Тільки після того, як Вам напередодні річниці загибелі Небесної Сотні рідні і близькі загиблих Героїв публічно заявили, що відмовляються від зумисно вигаданого ордена та публічно висловили Вам слова ганьби – тільки тоді Ви видали свій указ про посмертне нагородження ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ званням ГЕРОЇВ УКРАЇНИ. Більш ганебнішої і принизливішої процедури нагородження ГЕРОЇВ до цього часу не знав УВЕСЬ СВІТ !!!
Познайомившись зі списком нагороджених Вами ГЕРОЇВ, виявилося, що і цього разу Ви проявили неабияку власну зацікавленість у приниженні НАРОДНИХ ГЕРОЇВ з НЕБЕСНОЇ СОТНІ. Так дискримінаційною відмовою вшановувати ВЖЕ визнаних світом і НАРОДОМ УКРАЇНИ Героїв Небесної Сотні Михайла Жизневського, Зураба Хурция і Давида Кіліані найвищою державною відзнакою (званням Герой України) та відсутністю покарання на протязі року катів і вбивць Небесної Сотні та сотень закатованих і безвісно зниклих – як Гарант Конституції, Ви всупереч даної присяги продовжуєте глумитися над Героями-Патріотами, що віддали своє життя за Україну.
В усьому світі з особливою шаною ставляться до героїчних вчинків. Так наприклад 24 листопада 2014 року посол Великобританії Саймон Сміт повідомив і наголосив, що цього року Великобританія проводить серію подій на честь тих, хто не був громадянином країн Співдружності, але служив під прапорами цих держав і отримав Хрест Вікторії. «Пилип Коновал, українець за походженням, що служив під канадським прапором, отримав найвищу військову нагороду Британської імперії – Хрест Вікторії з рук британського короля Георга V за видатну відвагу у командуванні відділенням під час наступу», – відзначив посол. Довідка: Пилип Коновал є одним із 175 чоловіків-іноземців, які удостоїлися Хреста Вікторії за службу ще під час Першої світової війни.
http://www.memory.gov.ua/…/volodimir-v-yatrovich-geroi-ne-v…
Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович у своєму виступі зазначив: «Сьогодні, коли українські вояки відстоюють незалежність та цілісність нашої держави у війні на Донбасі, дуже важливо згадувати українських героїв минулого. Багато із них не мали можливості воювати в українській армії за українську державу. Але вони проявляли справжній героїзм, яким захоплюється увесь світ. Пилип Коновал – один з таких героїв. Його ім’я тепер носить один із підрозділів канадської армії, а нині за участі послів Великої Британії та Канади йому відкрито пам’ятну таблицю. Ми вдячні громадянам Великої Британії та Канади, що пам’ятають Пилипа Коновала, вшанування якого є прикладом ставлення до героїв війни і для українців».
На жаль, прямо протилежним ставленням до новітніх загальновизнаних Героїв Небесної Сотні, Ви як президент, особливо відзначилися, бо своїм ставленням і протизаконними діями ганьбите всю Україну і її народ на ввесь світ, коли протизаконно і всупереч ВОЛІ ВЛАСНОГО НАРОДУ відверто дискримінуєте ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ Михайла Жизневського з Білорусі, Зураба Хурция і Давида Кіліані з Грузії , коли так вперто не хоче під різними вигадками присвоювати їм найвищу державну нагороду Героїв України !!! Чи цими діями Ви хочете досягнути того, щоб до українців більше не приходили братні народи у скрутний час ??? Гіркий присмак приниження і зневаги без сумніву залишився від Вашого такого нагородження навіть у рідних та близьких нагороджених ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, яких тільки після гучного скандалу Ви під тиском народного гніву і справедливого обуренням таки удостоїли нагородами посмертно. Чи можуть люди бути такому президенту бути вдячні за це ? Навряд. А чи зможуть поважати свого президента і головнокомандувача вояки на Східному Фронті, які гинуть в зумисно створених котлах неоголошеної виключно з Вашої вини кривавої і жорстокої війни, усвідомлюючи, що їх президент абсолютно не гарантує: покаліченим – належного лікування, реабілітації і соціального захисту, а полеглим – належної пошани навіть після їх героїчної загибелі….
Але не дивлячись на те що в мене особисто як і в усіх інших українців дуже швидко після інавгурації зникла повага та пошана до Вас як до президента, з Вами чи з іншим президентом, Українська ДЕРЖАВА починаючи з НЕБЕСНОЇ СОТНІ має повернутися обличчям до своїх захисників-героїв і без жодної національної чи іншої дискримінації гідно вшанувати УСІХ без винятку Героїв, в тому числі й Михайла Жизневського з Білорусі, Зураба Хурция і Давида Кіліані з Грузії, які вже світом визнані Героями і які мають бути лише офіційно визнані Вами як Герої України.

На підставі статей 3, 5, 8, 9, 11, 19, 22, 23, 26, 27, 28, 36, 40, 64 68, 93, 102, 104, пунктів 1, 2, 11, 17, 18, 19, 20 ст. 106 Конституції України; статей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 13, 15, 16, 20 та п. 5 Прикінцевих положень Закону України «Про державні нагороди»; статей 1, 2, 3, 4, 6, 8 Указу Президента України «Про звання Герой України» № 1114/2002; статей 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8 Закону України «Про засади запобігання і протидії дискримінації в Україні»; статей 2, 3, 4, 5, 6, 13, 14, 15, 16, 18 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»; ст.ст. 15, 16, 17, 18, 19, 28 Закону України «Про міжнародні договори України»; ст.ст. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 13, 14, 17 Європейської конвенції з прав людини; статей 1, 2, 3, 4, 8, 9, 11 Цивільної конвенції про боротьбу з корупцією; статей 1, 2, 3, 11, 12, 13, 15, 18, 19, 20, 21, 22, 23 Кримінальної конвенції про боротьбу з корупцією (ЕТS 173); статей 1, 2, 3, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 23, 26, 30, 32, 33, 35 Конвенції ООН проти корупції; статей 1, 2, 3, 5, 6, 11, 12, 13, 14 Конвенції про відмивання, пошук та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом; статей 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Конвенції проти катувань та інших жорстоких, нелюдських або принижуючих гідність видів поводження і покарання, іншого чинного вітчизняного і міжнародного законодавства, Фонд виключно з метою припинення незаконної війни, особливо жорстокого поводження, знущань, катувань, мордувань, вбивств і чергового організованого геноциду української нації в неоголошеній війні, для негайного припинення дискримінації, незаконних обмежень та відновлення законності і порушених прав та свобод в Україні
наполегливо вимагає:

1. Враховуючи Волю Українського Народу і світової громадськості відповідним указом Президента України без жодних зволікань відзначити Героїв Небесної Сотні Михайла Жизневського з Білорусі, Зураба Хурция і Давида Кіліані з Грузії званням Герой України.
2. Негайно припинити жахливу корупцію і організовану злочинну діяльність державних органів влади, які призвели і продовжують призводити до безпрецедентних порушень прав і свобод людини в Україні, до масових народних протестів і кровопролитної війни з каліцтвами, катуваннями, розстрілами і вбивствами багатьох тисяч українських громадян, забезпечити притягнення УСІХ винних до відповідальності, а також вжити УСІХ необхідних заходів для відновлення законності і правопорядку та порушених прав і свобод громадян України.
3. Негайно внести до Верховної Ради України закон на право Українського Народу володіння зброєю і відповідне подання Президента про оголошення Великої Вітчизняної Війни за Незалежність, відповідно до закону в найкоротші строки прийняти рішення про введення воєнного стану в Україні – для відновлення територіальної цілісності України, що порушена воєнною агресією Російської Федерації.
4. Про прийняті Вами рішення прошу повідомити публічно в засобах масової інформації, а також письмово повідомити Фонд про прийняті Вами рішення і невідкладні заходи.

Герої Небесної Сотні дивляться з небес на ВСІХ нас – чи гідні Ви і ВСІ ми разом їхнього патріотизму і жертовності, а рідні і близькі Героїв, Український Народ і ввесь світ чекають від Вас справедливості. Ви ще маєте можливість відновити пошану і повагу до держави, яку представляєте.


Засновник і президент Фонду шани Героя України Нестора Махна  Почесний друг УПА                С.П.Стеценко м.ГУЛЯЙ ПОЛЕ
Підтримуємо: капітани капелани УГВР інтернетпятірки УПА " СокілДНІСТЕР" Яків Борисов +Петро  Опришок+Іван Козак + Назар Смілий + Генерал капелан УГВР  Голова УНРуху УПА засновник і президент Фонду шани Героя України Степана Бандери                                Б.Б.Голодюк " БОГДАН\Павло Дністер"   м.Галич КНЯГИНИН Франківськ                                              04.12.2014р.Б.

PS. Я звернувся особисто до Президента України. А ТИ щось зробив, щоб змінити його ставлення до УКРАЇНЦІВ ???
ЗРОБИ СВІЙ ВЛАСНИЙ ВАЖЛИВИЙ КРОК !!!
КОЖЕН ХТО ПРОЧИТАВ ЦЕ – передрукуй чи перепиши мій лист і відправ його Президенту від свого імені !!! ЗМІНИ СВІТ !!! Щасливо "! ДІЙ і СВІТ ЗМІНИТЬСЯ !!! Разом переможем !  Слава Богу за все ! СЛАВА УКРАЇНІ !
   Слава ІСУСУ ХРИСТУ ! З святом ВВЕДЕННЯ в Храм Пресвятої Богородиці ! З Третьою ПРЕЧИСТОЮ ! Хай вам добре все ведеться і скоріше все святе намріяне збудеться ....Благослови і поможи нам скорше воскреслих Героів УПА і АТО  з небес до України в 2014році стрічати о Пресвята Божа Мати ! Спаси Бог нас і ВАС та нашу Неньку УКРАІНУ ! Хай міцніє наша воля від Карпат до Гуляй ПОЛЯ ! Всього найкращого всім хто з нами  УПА й АТО козаками !  З святом ДНЯ Апостола Андрія ! Пройшов рік  як Бог дозволив  12\12\2013р НАШІЙ ІНТЕРНЕТпятірці офіцерів священників УГВР   зробити це відео й повідомити   всім  до того  тайні  сенсаційні вісті  про те хто  з воскреслих героїв очолить повстання проти Антихриста Путіна та його сатрапів в різних  областях  та  як БОГ керуватиме в нашій країні разом з Гетьманом  Тарасом Шевченком і Прем"єр міністром Степаном Бандерою !!!  Молімось і борімось щоб в це більше вірили люди  і тоді скоріше все це неймовірне чудо від небес  буде й  синеокий русий наш Бог Христос  як ЦАР царів в Галичину до РІЗДВА 2015року  прибуде та небувало весела коляда  й спасіння буде бо з  небес вернуться в нових вічномолодих тілах майже всі  загиблі  як Героі УПА і АТО ...Борімося і виборемо ! Молімося і вимолимо !  Не зрадьмо! Геть окупантів і зрадників ! Геть Антихриста Путіна !  Слава нескореним патріотам НАШОЇ УССДержави !!!! Слава УКРАЇНІ !!!


100%, 22 голоса

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
25

Комментарии

14.12.14, 16:10

як президент, після обрання склали відповідну присягу
Ви, як Гарант Конституції, не виконуєте власної присяги
1. Жид Вайцман присягав НЕ на "Торі" – а на ЧУЖІЙ для него Біблії!
2. Щоб клятва була "незач0тна" – для жида достатньо ПЕРЕХРЕСТИТИ
"вказівний" та "факовий" пальці! Хтось простежив за цим процесом?
3. Тільки за ОЦЕ можна РОЗСТРІЛЯТИ "торговців смертью"
https://www.youtube.com/watch?v=0iXskFYyJH4 = про БАРДАК В КИЇВІ, и ДОГОВОРНЯК з ДНР-ЛНР, "дякуючи" якому почалась війна на Донбасі!
А ось і ПІДТВЕРДЖЕННЯ "Договорняку" = https://www.youtube.com/watch?v=877LJ0hSDqk
Українська держава ...має повернутися обличчям до своїх захисників-героївТАК! – бо коли захисники-герої ПОВЕРНУТЬ СТВОЛИ проти Жидо-Властія – то не втигнуть вони добігти до Борисполя!

  24.12.14, 16:37Ответ на 1 от Богдан Ляшко

  Критику Вашу щодо ВальцманаПОРОШЕНКА підтримуєм і вірим що вже скоро явно кожен відповість перед БОГОМ ...Про те що війна буде ще важча і ПУТЛЕР нападе на Європу та як АНТИХРИСТ піде на РИМ й Єрусалим до 23 грудня 2014року ми попереджали від Бога ще в попередніх статтях але БОГ воскресить з небес наших Героів та всіх тих хто спасе світ від ГЛОБАЛсатанистів+тМОЛОДЦІ ДУДАЄВЦІ ! Храни, Господь, наших братьев из Ичкерии! Украинцы всегда восхищались вашим мужеством и стремлением к свободе от рашистов. Вечная слава Джохару Дудаеву! Мужества вам и дальше, до победного конца. Смерть рашистам! Слава Свободной Чечне! https://www.youtube.com/watch?v=e6GXxg_qJQw&feature=share ЗА НАШУ І ВАШУ СВОБОДУ ! СМЕРТЬ АНТИХРИСТУ Путину і кремлівському задолизу Кадирову та всім КАЦАПгадам ! СЛАВА УКРАЇНІ

   34.12.14, 16:51Ответ на 1 от Богдан Ляшко

   З святом Третьої Пречистої ВАС дорогий наш друже Богдане ! Тримайтеся з вірою на краще шановний брате ! Хай особливо Вас і всіх наших друзів на Луганщині та Донеччині та по всім світі оборонить і береже ПРЕСВЯТА Божа МАТИ ! Гляньте відео Ми офіцери капелани УГВР багато чого підтримуєм з того що каже Тетяна МУНТЯН а особливо її прагнення показати що війну в Україні й у світі розпалюють жидомасонські антихристиянські клани ГЛОБАЛсатанистів США і КРЕМЛЯ та їх місцевоі платної підтанцовки https://www.youtube.com/watch?v=bKbZnw3L7TE&feature=youtu.be СПАСИ БОЖЕ наш синеокий рус\ий ІСУС нашу страждану Україну РУСЬ БУДЬМО

    44.12.14, 17:58Ответ на 1 от Богдан Ляшко

    МНОЖТЕ ! «Это не за Украину идет борьба, это клановая идет борьба, — считает Нина Матвиенко — Это каждый нанимает парней и на их крови добывает себе знамена, погоны или защищает свои деньги. У Путина там свои интересы, у Ахметова свои интересы, у Порошенко свои интересы, у Коломойского свои интересы и так далее. И в каждую группировку идут воевать. Как же я могу относиться к АТО? Теперь с родственниками мы воюем, с кровью своей. Такой дикости, жестокости еще не было. А ведь туда элита пошла, пошли смелые ребята, девушки остались невенчанными. Как я могу к этому относиться?Я стою на коленях перед Богом и кричу: будьте вы прокляты, за сынов наших, за детей, я знаю, кто враги — кровавая элита »! ХАЙ переможе ПРАВДА БОЖА ! СЛАВА УКРАЇНІ https://www.youtube.com/watch?v=vj-ij6OnCmw Спаси Господи

     54.12.14, 20:55

      65.12.14, 08:03Ответ на 1 от Богдан Ляшко

      В Московії солдатські матері піднімають стихійні бунти проти Антихриста ПУТІНА який послав їх синів на смерть в Донеччину ! Множте цю інфу=Бросая на убой спецназ, московские генералы, как могут (цинично, жестоко – да, но единственно доступными им способами) заставляют Путина принять решение: войну нужно заканчивать!!!
      К одному из знакомых приехал родственник из Ростовской области. Срочно-нервно-припадочно приехал.
      Рассказывает, что там, в Ростове едва ли не полномасштабное восстание. По приказу Москвы заблокирована телефонная и электронная связь с регионом, туда срочно брошены подразделения Внутренних войск и полиция.
      Бунтуют солдатские матери, съехавшиеся со всей страны искать своих сыновей, пропавших в «долгосрочной командировке».
      http://reukraine.blogspot.com/2014/12/blog-post_63.html

       75.12.14, 08:06Ответ на 5 от WalKing

       Множте !!! ЦЕ ПРАВДА ! ПРОТИДІЙМО ГЛОБАЛмасонам які хочуть робити чіпізацію всього населення землі та всесвітню імперію зла а також тайно визнають своім вождем АНТИХРИСТА жида ПУТІНА ! Памятайте що в космосі більшість супутників запущені за спільним проектом жидви КРЕМЛЯ І США та ДНІПРОЖИДІВСЬКА https://www.youtube.com/watch?v=EdZDjk5YH0o&list=PLaAGUncDCMFPbghmoyYqJWJiIgQ8NHzJu Множте відео "ПРОРОЦТВО УПА " ТА ВІРТЕ в скоре воскресіння з небес нашого БОГА з Героями і друзями Христа !! Щасливо ! СПАСИ Боже!!*ua _flag*

        85.12.14, 22:02Ответ на 1 от Богдан Ляшко

        Допоки Пецю не візьмеш за цугундер діла не буде,це дійсно так.

         96.12.14, 16:56

          Гость: cdtnf13

          107.12.14, 13:54

          как то он фальшивит во всем

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая