хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

"Сонячний наступ".....

Изображение
Верховна Рада прийняла законопроект "Про врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи", повідомляє gordonua.com.
За законопроект №4437 проголосував 261 народний депутат.
На думку авторів законопроекту, прийнятий документ буде сприяти "завершення реалізації проектів по перетворенню об'єкта" Укриття "в екологічно безпечну систему та реінтеграції постраждалої території".
Зокрема, мова йде про створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника, по об'єктів виробленні електроенергії з альтернативних джерел, розвитку інфраструктури проведення наукових досліджень і т.п.
Лайкнути
454

Изображение
На Філіпінах з'явилась найкрупніша в світі сонячна електростанція на даху
Торговий центр на Філіппінах тепер може похвалитися найбільшою в світі комерційною сонячною електростанцією на даху, що має потужність 2,9 МВт і використовується для його електропостачання. Проект також є найбільшою приватною системою отримання сонячної енергії, призначеної для власного споживання в країні, інформує Еconet.
Філіппінський девелопер Robinsons Land планує розмістити на дахах ще більше сонячних батарей для отримання енергії для інших своїх торгових центрів, в цілому потужність об'єктів повинна скласти 12,5 МВт до кінця цього року.
Сонячний масив потужністю 2,9 МВт був введений в експлуатацію в травні на даху Robinsons Starmills – торгового центру в Сан-Фернандо, в провінції Пампанга. Цей об'єкт є останнім у серії сонячних проектів, підтриманих компанією Robinsons Land, яка оголосила в березні про завершення шести подібних об'єктів до кінця травня. Два інших, як очікується, будуть запущені до кінця цього року. Компанія вже ввела в експлуатацію дві сонячні електростанції на дахах торгових центрів в 2015 році, і кожен проект стає масштабнішим попереднього.


Изображение
За допомогою сонячних концентраторів в Кенії печуть хліб і виготовляють арахісове масло
Сонячна енергія обіцяє стати одним із провідних джерел екологічно чистої енергетики майбутнього. Найбільш відоме її застосування – через сонячні панелі, які можуть виробляти електроенергію для будинків і підприємств. Проте, навіть у міру підвищення ефективності сонячних фотоелектричних панелей, сонячна електрика як і раніше є поза досяжністю для багатьох людей, оскільки вимагає значних попередніх інвестицій, а також дизайнерів, виробників і монтажників.
У країнах, що розвиваються, сонячна енергія часто використовується для освітлення і зарядки мобільних пристроїв. Такі сонячні технології в межах досяжності жителів з низьким рівнем доходу, однак можуть заповнити лише частину енергетичних потреб людей. Ще більший попит на використання сонячної енергії для виробництва тепла, щоб приготувати їжу або очистити воду.
Одна з організацій, яка займається розвитком доступних і недорогих сонячних технологій для країн, що розвивається – GoSol, дає змогу збирати і безкоштовно використовувати сонячну енергію: без забруднення повітря, незалежно від електричної потужності або наявності палива. На прикладі декількох пілотних проектів GoSol демонструє як за допомогою сонячних концентраторів у Кенії діють пекарня і виробництво арахісового масла. 
За допомогою сонячних концентраторів, вдається не лише економити кошти, а й виробляти якісніші продукти. Арахісове масло, зокрема, має приємніший смак, без гіркоти, яка з’являється від диму. А пекарня відтепер може забезпечити більше шкіл випічкою і зекономити гроші на електриці.
GoSol використовує 4 квадратних метрів дзеркал, щоб зробити розрахункову сонячну теплову потужність 2 кВт (приблизно дорівнює стандартній газовій плиті) при вартості будівництва від $ 350 до $ 500 (в залежності від того, перероблені чи нові матеріали використовується), і може окупитися протягом року.
0

Коментарі