хочу сюда!
 

Оксана

34 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Гексакоптер для кінопродакшна

Изображение
Гексакоптер має можливість транспортування вантажу вагою до шести кілограмів. Це дозволяє  взяти на борт практично будь-яку модель відеокамери, які зараз використовуються для зйомок популярних блокбастерів. В повітрі апарат може пробути більше півгодини - в залежності від ваги підвішеної апаратури. При цьому розігнатися гексакоптер здатний до 65 км / год і подолати відстань в 5 кілометрів.
Для того, щоб коптер не упав на землю при неполадках з акумулятором, конструктори зробили шість окремих батарей для кожного двигуна. При цьому кожен такий тандем оснащений своїм комплексом датчиків, що дозволяє контролювати роботу всіх елементів. Ціна Matrice 600 становить без малого 4600 доларів. Звичайно, аналогічні платформи, наприклад Aerigon, мають вантажопідйомність більше 13 кілограм, але їх ціна при цьому складе близько 50 тисяч доларів.

Компанія DJI в основному спеціалізується на бюджетних версіях безпілотних літальних апаратів. Також в її арсеналі є вузькоспеціалізовані дрони для потреб сільського господарства.
0

Комментарии