хочу сюди!
 

Жанна

56 років, овен, познайомиться з хлопцем у віці 45-60 років

Перелесник.


  У Марічки життя не склалося, як хотілося. Її батьки померли, коли дівчинці було лише шість років. Виростила її і виховала старенька бабуся. «Мені дав би Бог стільки віку, щоби я тебе заміж видала, а тоді і помирати можна» – все казала старенька. Так і сталося, і бабуся покинула цей світ щасливою.

  Життя, не змігши подарувати Марічці щасливе дитинство, подарувало їй вроду, а бабуся навчила її всьому, що могло стати завидним для любої дівчини на виданні. Тому її чоловіку Івану заздрили всі хлопці на селі. І всі казали, що такого красивого і щасливого подружжя ніде не знайти.

  Але не довго тривало їх щастя. Іван пішов на війну захищати рідну землю, та й не повернувся, загинувши від кулі ворога. Не збулася мрія Марічки народити донечку, і залишилася вона однісіника одна на цьому світі. Вона ходила як тінь, не помічала людей, і лише за своїм господарством доглядала як і раніше.

  Та одного дня Марічка знову мов розквітла. До неї повернулась усмішка, а на запитання сусідів, що сталося, вона впевнено відповідала, що до неї повернувся Іван. А на твердження, що Іван похований на кладовищі, Марічка і слухати не хотіла.

  Люди все частіше бачили, як вона с кимось весело розмовляє, але поруч нікого не було. І всі зрозуміли, що до Марічки приходить перелесник. Сусідка Василина як не намагалася повернути Марічку до розуму, але її намагання залишалися марними.

  Все частіше Марічка казала Василині, що Іван її кличе з собою. А одного разу вона попросила сусідку доглянути за худобою пару днів. Але ні на третій, ні на шостий день Марічка так і не повернулася. Її ніхто ніде не бачив, ніхто не чув, щоб її бачили у сусідніх селах. Лише її хатинка осиротіло стояла обабіч дороги.

  Та не все так просто було з тією хатинкою. Час від часу сусідка бачила, як всередині на підвіконні свічечка горить. А деякі стверджували, що там на подвір’ї чули голос Марічки, а інколи і Івана. Тому люди з острахом дивилися на хатинку і старалися не наближатися до неї. Лише старенька бабуся Василини полюбляла сидіти на присьбі і все дивитись на хатинку.

  І що було цікаво, то це те, що хатинка не заростала кущами і буряном, а завжди була в доглянутому вигляді. Ніби за нею хтось доглядає. Бабуся казала, що там продовжує мешкати Марічка з Іваном. І що в них народилася донька, яка бігає по подвір’ю і співає веселих пісень. І дійсно, Василина частенько чула веселий дитячий сміх на пустому подвір’ї. Від цього було і весело, і лячно.

   Старий дід Микола, якого в селі прозвали філософом, стверджував, що в тому місті знаходиться роздоріжжя паралельних світів. І в одному світі, відголоски якого ми інколи чуємо, Марічка з Іаном живуть щасливим життям. І що в них народилася донька, яку назвали Оленкою. Дід Микола казав, що щастя, як і душі людей, нікуди не дівається. Своє щася просто потрібно знайти. Навіть якщо воно сховається в паралельному світі.

12

Коментарі

118.07.22, 19:52

  218.07.22, 19:55Відповідь на 1 від WalKing

  Дякую.

   318.07.22, 20:08Відповідь на 2 від Микола Казкар

   Дякую.Hagal мала б розкрити цю тему. ) ... її парафія. )

    418.07.22, 20:14Відповідь на 3 від WalKing

    Дякую.Hagal мала б розкрити цю тему. ) ... її парафія. )Може і вона що скаже

     518.07.22, 20:25

     Чудова казка
     Гарна мова
     Най всі будуть щасливі
     і Вам щастя
     Як Ви? Як ви всі?

      618.07.22, 20:30Відповідь на 5 від ajnbybz

      Чудова казка
      Гарна мова
      Най всі будуть щасливі
      і Вам щастя
      Як Ви? Як ви всі?
      Щиро дякую..
      Все нормально наскільки це можливо. Живемо надією на перемогу.

       анонім

       718.07.22, 20:31

       дякую. сподобалось. гарна розповідь.

        818.07.22, 20:39Відповідь на 7 від анонім

        дякую. сподобалось. гарна розповідь.Мені приємно, що написана мною історія сподобалась.

         анонім

         918.07.22, 20:46Відповідь на 8 від Микола Казкар

         дуже зворушлива історія... і викликає багато роздумів про сенс життя...
         а тема про паралельність світів взагалі дуже цікава тема. хочеться вірити, що є десь реальність, де можуть втілитися всі наші надії...
         Хай вам щастить ....
         дякую!!!

          1018.07.22, 20:58Відповідь на 6 від Микола Казкар

          Чудова казка
          Гарна мова
          Най всі будуть щасливі
          і Вам щастя
          Як Ви? Як ви всі?
          Щиро дякую..
          Все нормально наскільки це можливо. Живемо надією на перемогу.
          Ми всі віримо у ЗСУ і всіх наших захисників!
          Тримаймося

           Сторінки:
           1
           2
           3
           попередня
           наступна