Профиль

Параска

Параска

Тринидад и Тобаго, г. Порт-оф-Спейн

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

ну - с концом отопительного сезона) Тарифное

С 1 апреля вводится абонплата за газ.
Размеры приведены в таблице

Подробности тут

Джигурда)

Мои искренние витаннячка господам дыровцам с приобретением ценного гражданина - гражданство днр получил Никита Джигурда ))
теперь он будет петь в Донецком государственном академическом театре оперы и балета им. Соловьяненко.


Державна зрада республіки крим.

На картах аннексированного Крыма в сервисе Google Maps обнаружен объект с необычным названием.

Если открыть карту Симферополя и посмотреть на улицу Карла Маркса, можно увидеть здание, которое носит название "Державна зрада республіки крим"

карта по лінку

Вугілля розбрату.

Закупівля вугілля в бойовиків «ДНР» та «ЛНР» — одне з найболючіших та найактуальніших питань, що хвилюють сьогодні українське суспільство. І зважаючи на градус дискусії в соціальних мережах, погляди громадськості на цю проблему різняться.
За офіційною версією, Україна замерзне без вугілля з «ЛНР» і «ДНР», а замінити його іншим нібито немає ніякої можливості. Активно лобіюють торгівлю з ОРДіЛО й представники донецьких олігархічних кланів. Їхні інтереси цілком зрозумілі: в Ахметова, Тарути, Королевської та низки інших вихідців із Донбасу бізнес пов’язаний із вугіллям і металом. На цьому ґрунті нинішня влада та колишні регіонали, схоже, непогано порозумілися.
У таборі радикальних противників торгівлі з бойовиками переважно представники «Самопомочі», а також націоналістичних партій. Кілька народних депутатів, а також група активістів і ветеранів бойових дій своїми силами намагаються блокувати залізничні колії, що пов’язують окуповані райони з «великою Україною».
 Емоції киплять, і це не дивно, бо дуже важко пояснити, як так відбувається, що в один день СБУ публікує запис, де Плотницький віддає наказ збити наш літак, а в той час поліція намагається розблокувати рейки, щоб він міг продати побільше вугілля та заробити ще кілька мільйонів. Не менше обурює й той факт, що, попри закупівлі дешевого вугілля в проросійських бойовиків, в Україні діє формула «Роттердам+», яку використовують для розрахунків за поставлене вугілля для потреб енергетики. Усі розуміють: з окупованих територій до України надходить вугілля, вартість якого коливається в межах 700–800 грн за тонну. І якби ж то вигоди від тієї дешевизни відчували всі українці. У цьому випадку про допустимість торгівлі із Захарченком та Плотницьким ще можна було б сперечатися. Але проблема в тому, що через горезвісний Роттердам вигоду від закупівлі дешевого вугілля в бойовиків отримує дуже обмежене коло олігархів та чиновників. У той час як населення, навпаки, змушене переплачувати! У чому полягає сенс формули «Роттердам+» і чому вона надає торгівлі з незаконними формуваннями особливого цинізму?

У відповідь на обурення та критику такого рішення автори розробленої схеми відповідали, що завдяки цьому українські енергетичні компанії зможуть вчасно закуповувати достатню кількість антрациту для своїх ТЕС та диверсифікувати поставки на свій розсуд. Таке пояснення бачилося раціональним. Здавалося, що якраз воно й дасть змогу припинити закупівлю вугілля в ОРДіЛО. Однак вийшло навпаки. На оптимізацію імпорту нова формула не вплинула. Вугілля і далі купують на окупованих територіях. При цьому вартість електроенергії для споживачів не тільки не впала, а й через формулу «Роттердам+» навіть зросла на 15–20%.

Виходить, що за фактом українці просто на рівному місці отримали подорожчання електроенергії. У реальності ж ситуація не змінилася і дешевий антрацит із Донбасу, як і раніше, перетинає лінію розмежування. Складно уявити собі нахабнішу та цинічнішу схему. Хто ж кладе собі в кишеню цінову різницю? Звичайно, насамперед енергетичні компанії, які дістали можливість купувати вугілля за низькою ціною і при цьому здирати зі споживачів за електрику значно більше, ніж раніше. А якщо ще точніше, то олігархи, які цими компаніями володіють.
Передусім, звичайно ж, Рінат Ахметов. Його компанії виробляють близько 70% теплової енергії, тому «Роттердам+», безумовно, приймали на догоду найбагатшому українцю. При цьому відкритим лишається питання: а що Ахметов дав владі натомість? Адже складно повірити в те, що такий царський подарунок йому був зроблений абсолютно безкорисливо.

Одні експерти кажуть, що за допомогою такої домовленості з олігархом президент Порошенко купив його політичну лояльність і підтримку перед наступними виборами. Інші стверджують, що представники влади просто «в темі» й отримують свій відкат. Хай там як, а простежити у всій цій сумнівній «роттердамській» історії якийсь інший зміст, окрім шкурних інтересів обмеженого кола осіб, поки що досить складно.

Якщо українські споживачі все одно оплачують доставку вугілля з Роттердама, то чому б справді не привезти його звідти, замість того щоб привозити з Макіївки? Чому б не купувати вугілля в Австралії або ПАР, якщо споживач вже платить за світовими цінами?

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відповідає на це запитання ствердно. За його словами, купівля вугілля в сепаратистів — це суто політичне рішення української влади. За бажання його можна було б легко замінити імпортним.

Медична реформа

stena   Нічого мені особисто не зрозуміло. Нова медична реформа передбачає що кожен сімейний лікар реєструється як ФОП, проходить ліцензування а тільки потім працює. 
"Я підрахував: щоб отримати можливість працювати як ФОП, я мушу витратити приблизно півтора року і 15–20 тис. грн на оформлення всіляких довідок і дозволів. У мене вимагають ліцензію. Щоб її отримати, потрібно надати договір оренди відповідного приміщення. Але оренди не оформиш, поки немає ліцензії. І хоч який пункт візьми — то все по колу", - підсумував фахівець.
Одне питання - навіщо це треба? 
Нова команда МОЗ, на думку лікарів-практиків, не враховує попереднього досвіду, усе починає з чистого аркуша. І реформу сімейної медицини в тому числі. Що про неї відомо сьогодні? Реформа триматиметься на трьох китах. Перший, найбільш розпіарений. За пацієнтом підуть гроші — 210 грн. Це не медстраховка і не благодійні внески — гроші виділено з держбюджету. Другий. Сімейний лікар повинен сам знайти собі пацієнтів, підписати з ними договори і домогтися виконання їхніх умов. Третій. Відкрити ФОП. Відкрити банківський рахунок, отримати 420 тис. грн і цілий рік за ці гроші надавати медичну допомогу 2 тисячам пацієнтів, які проживають не тільки на його дільниці, а й у будь-якому іншому населеному пункті країни.
Детальніше тут  http://gazeta.dt.ua/HEALTH/simeyniy-likar-instrukciya-z-ekspluataciyi-_.html

Тарифы на отопление.

В столице США Вашингтоне тарифы за коммунальные услуги ниже, чем в Украине. Такой информацией поделился исполнительный директор Международного Фонда Блейзера Олег Устенко в своем блоге на "Главкоме".

По его словам, "ничто не имеет значения, и никакую экономическую политику нельзя оправдать, если население страны продолжает жить плохо".

Пример из личной жизни. Вчера встречался со своим старым другом, который живет в Вашингтоне. У него дом площадью 250 кв.м. В самый холодный месяц – например, в прошлом декабре, он истратил на отопление и подогрев горячей воды $140. На горячую воду ушло $25 из этой суммы. Таким образом, стоимость отопления 1 кв. м его жилья составила 12,5 грн. Это в 2,6 раза меньше, чем тот тариф, который применяется в Украине.

 Доля платежа на отопление в средней американской семье в самый холодный месяц составляет 2,5%. В пересчете на украинские реалии, где средняя месячная заработная плата 5,4 тыс. грн. и при условии, что двое взрослых работают, месячный платеж за отопление должен составлять 270 грн. Вот такая нехитрая математика, дамы и господа!

Вывод банален – без высокоскоростного экономического роста доходы населения не увеличатся, а значит, количество субсидиантов, зависящих от государства, будет продолжать оставаться ОГРОМНЫМ. Не про тарифы речь, а про доходы граждан.

Пряздники

Ну вот честно - ну нафига будоражить людей? Мало нам всяких реХВорм в милиции-полиции, обрЕзовании и медицине - так давайте еще займёмся ну таким важным вопросом - изменим праздники.
Итак, дорогие рЫбятушки, шо ж нам предлагают праздновать? НГ, Рождество по отсталому юлианскому календарю - ну это все и было,  и опа-ча - Шевченковский день 9 марта - ну ё-маё - день рождения К.Цеткин отменяем но празднуем ДР Шевченко. При чем с выходным - не ну я понимаю, поэт и все-такое - но нафига лепить икону с него? При этом привычный всем выходной 8 Марта отменяем - а хули там - мы же любим подлить масло в огонь гражданскому противостоянию. Народ не успокоится за язык - так теперь пусть будет раскол и по этому поводу.
Где твойюналево профсоюзы с протестами против отмены 1 Мая - это ваще не коммуниздический праздник - и что в нем плохого было.
Едем дальше - 9 Мая - устоявшийся праздник - не перенесем на 8-е - ну я канеш понимаю - исторически правильно и всё такое - но кому вы хоспода отам из института памяти это донести хотите? Простому народу? Не поймут - 100%.
Спасибо уважили за Пасху - ага - прЯздник - всегда совпадает с воскресеньем. 
Ну и последние - день семьи - это ваще нафига? У каждой семьи есть свои праздники - и чихать они хотели на ваше марш-марш левой - когда и кому шо праздновать.
Вывод - больших идиотов нежели наших реХВорматоров я не знаю. При такой зыбкой ситуации в стране давать врагу в руки джокер в виде скандала про праздники приравниваю к измене Украине.
Тьфу три раза - по моей украинской привычке. 
Ватники по-украински.


Несподівано.

Фахівці Лондонського інституту економіки стверджують, що високий інтелект дозволяє представникам сильної половини людства заздалегідь прорахувати перспективу стосунків поза шлюбом, оцінити всі мінуси такого життя і відмовитися від цього з міркувань здорового глузду.
Крім того, моногамія підвищує рівень комфорту в житті чоловіка – позбавляє від необхідності пошуку нових партнерок, скорочує рівень стресу і покращує показники здоров'я.

Cезон макроэкономических прогнозов в российских СМИ)

"Украина замерзнет"
"Украина" обанкротится"
"На Украине закончился газ"
"Украину потрясают бунты" 
"Украинцы недовольны Майданом"
""Украину ждет полный развал и распад"
"Украинцам нравится Путин"

Ждите в декабре - ежегодный сезон макроэкономических прогнозов в российских СМИ. (c)

Время «Ч» — 19 ноября 2016 года.

ОАО «Запорожьеоблэнерго», ныне пребывающее в «конфронтации» с НКРЭКУ, заявило, что жители Запорожской области могут остаться без энергоснабжения. И даже называют конкретную дату времени «Ч» — 19 ноября 2016 года.
 «Рабские», как считают на «Запорожьеобэнерго», экономические условия, которые установила Нацкомиссия,  опустошили счета энергокомпании, что привело к задолженности по зарплате. Сегодня сумма долга стремительно приближается к 100 млн грн.
На самом предприятии уверены, что экономический кризис компании создан искусственно. Его цель —  довести ОАО «Запорожьеоблэнерго» до банкротсва, чтобы удешевить его стоимость в преддверии приватизации. В числе заинтересованных лиц называют представителей руководства страны.
В следующий понедельник сотрудники ОАО «Запорожьеоблэнерго» — а это порядка  несколько тысяч человек по области — начинают бессрочную забастовку.   Таким  методом энергетики намерены  добиться  выплаты  долгов по заработной плате.