хочу сюда!
 

Юля

31 год, весы, познакомится с парнем в возрасте 30-36 лет

Дискредитація конкурентів з Банкової.

В Україні де-факто вже розпочалась президентська виборча кампанія, яка плавно переходить у «гарячу» фазу. Усе вказує на те, що Банкова не має наміру змінювати господаря, а це означає, що за усталеними в нашій державі традиціями вона «нищитиме» реальних опонентів на пост президента. І робитиме це усіма наявними у неї засобами, у т.ч. з використанням можливостей силових структур.
Так, Банкова завчасно «спрацювала» по меру Львова Андрію Садовому, розробивши та реалізувавши спецоперацію «Сміття».
Наразі ж основна увага Банкової прикута до іншого можливого кандидата в президенти – лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка. Владу неабияк стурбували останні результати соціологічних досліджень, які стабільно фіксують досить високий особистий рейтинг цього політика, а головне – зростання його електоральних симпатій. Провладні політтехнологи добре розуміють, що якщо так буде продовжуватись, то А.Гриценко цілком може вийти на перші позиції президентських перегонів.
Відтак прийнято рішення – нанести якомога сильний удар по лідеру «Громадянської позиції». За наявною інформацією, уже сплановано відповідну спецоперацію. В основу дискредитації А.Гриценка буде покладено кримінальне провадження стосовно нього з повідомленням підозри у вчиненні корисливих посадових зловживань на посаді Міністра оборони (2005-2007 рр.). Підготовча робота вже проведена, зокрема «опрацьовано» майнові військові об’єкти (один з них – на Сході України), до яких буде зроблено прив’язку відповідних дій (рішень) А.Гриценка як очільника Міноборони. І хоча по його діяльності у цій частині вже не один раз проходилися різні правоохоронні органи з метою знайти бодай щось, на цей раз потрібне буде «знайдено».
За планом першим має включитися профільний комітет ВР, який опікується питаннями оборони і безпеки, – на нього покладається функція ініціювання відповідних перевірок «за зверненнями» з використанням депутатських та парламентських можливостей. Використовуючи у такий спосіб парламентський комітет, Банкова таким чином намагатиметься приховати свою ключову роль у цій операції. А далі за роботу візьмуться контрольовані правоохоронні органи. Уся ця діяльність супроводжуватиметься широким інформаційним висвітленням з потрібними акцентами, які розставлятимуть відомі провладні спікери (наразі вони визначені).
Реалізація цієї спецоперації з дискредитації А.Гриценка розпочнеться найближчим часом.
3

Комментарии

121.05.18, 11:49

Ви опіздали, вже розпочалася
http://blog.i.ua/user/9414976/2225518/

  221.05.18, 12:01

  Знач за Гриценка!

   321.05.18, 12:20

   как то ни Садового, ни Гриценко я даже возле кресла президента не вижу, не то что в нём скорее Рабинович туда упадётта чьо там Рабіновіч, ви ще скажіть Януковощ вернеться

    421.05.18, 12:24

    Рабінович - самий "чесний" з усіх кандидатів, має ДВА сроки тюремних ще з СССР(підпільні цехи по виробництву кришталевих виробів та іншого ширпотребу) При Крав чуку поставляв зброю ісламістам. А взагалі, як він сам про себе говорить, чесна людина. Уже був один грабіжник-шапочний тепер не дай Бог обере наше стадо ще нахабнішого, брехливішого і хитрішого презіка. Масонів взагалі НЕ МОЖНА допускати до влади.

     521.05.18, 12:29

     Как это - Гриценко проморгали
     Юлю уже давно бомбят всякими сырниками.

      621.05.18, 13:43Ответ на 3 от Каре

      как то ни Садового, ни Гриценко я даже возле кресла президента не вижу, не то что в нём скорее Рабинович туда упадётта чьо там Рабіновіч, ви ще скажіть Януковощ вернетьсяЛучше уж Кучма.

       722.05.18, 07:36

       Крысиная возня продолжается.

        823.05.18, 11:06

        Тож він з телевізора не вилазить, вже Порошенка затулив собою. Куди дивиться Нацрадо по телебаченню? Конкурента піарять