хочу сюда!
 

Ириска

31 год, овен, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Prosto Nadiya

предыдущая
следующая

Спалити ФСБ!

 • 09.11.15, 20:40
Нічні фото дивакуватого російського художника Петра Павленського під будівлею ФСБ у Москві - це, без сумніву, селфі місяця - повна відсутність емоцій на обличчі і палаюча ФСБ за спиною.


За цей "перформанс" художника затримали не по кримінальній, а по адміністративній статті - дрібне хуліганство (ну нормальне таке хуліганство  - прийти з каністрою бензину і підпалити будівлю спецслужби). Потім вони звісно ж опам'яталися і відкрили кримінальну справу по статті "вандалізм". 

Росія робить вигляд, що все нормально, що всі обожнюють Путіна і щасливі він того, що в Кремлі сидить такий магучій Пуйло. Російські державні інформагенції навіть поспішили з самого ранку розповісти про соціологічні опитування, які начебто свідчать (і які начебто проводились), що протестні настрої у Москві слабкі як ніколи - мовляв, тільки 11% москвичів готові вийти на протест. 

Якби ту каністру з бензином приніс якийсь "бандерівець", то найімовірніше стаття була б трішки суворішою - "тероризм", наприклад. І посадили б "бандерівця" на 30 років, поповнився б список українських заручників Путіна ще одним прізвищем. Тому що, як виникне у голові типового ватного росіянина, "бандерівці", вони такі - вони не можуть сидіти спокійно, вони не можуть жити в мирі, навіть влаштували "збройний переворот" у Києві і розпочали "громадянську війну на Донбасі". А росіянин, на їхню думку так не може, він же любить свого царя і безгранично йому вірить. 

Заручившись підтримкою кількох журналістів, митців і блогерів дивак-художник наробив багато шуму. Та й час він правильно вибрав - у понеділок вночі не часто може статися щось таке, що б перекрило за "інформаційною вагою" у ЗМІ його акцію. 


Тому й стаття Павленському адміністративна, щоб скандал звести все на сміх - мовляв цей дурник знову вирішив побалуватися - повеселив всю країну, мовляв, от же ж придумав - ФСБ спалити. Їм зробити смішним художника, щоб не зганьбитися самим перед росіянами. Адже ФСБ - це спецслужба, якої бояться 100 мільйонів громадян Росії. А їй так безцеремонно палять двері офісу, прийшовши з величезною каністрою. Сором. 


Насправді, все це дуже сумно. Коли протест, у мирному розумінні слова, уже неможливий. Коли, розпихаючи по автозаках, відбивають нирки активістам, які насмілилися вийти на одиночний пікет, коли славнозвісний у Росії "центр Е" викликає тебе "на розмову" (в гіршому випадку обшуки і арешт) через антипутінський (чи просто антивоєнний, що ватне суспільство сприймає рівнозначно) пост у соцмережах, коли приходять у бібліотеки ... Рей Бредбері плакав би. 

... Коли художник уже не може протестувати проти влади творчістю, залишається одне - взяти каністру і спалити к чортовій матері. 

Все, як у не надто давні і не надто добрі часи - за Радянського Союзу. Тоді потужним інструментом була каральна психіатрія - коли людей, які посміли повстати проти "вождя" пічкали найсильнішими психотропними препаратами. Ну звісно, мовляв, не може психічно здорова людина мати щось проти вождя. А в наш час все простіше - є пропаганда. В неї вклали неймовірну купу грошей і вона якісно відпрацьовує кожен вкладений рубль. Тепер будь із кого в Росії можна зробити дурня. 

Р.S. Поцікавилась, що ж малює цей художник. Та нічого особливо він не малює, він сам собі картина. І поки не палив ФСБ, його "творчість" (зашивання рота, відрізання вуха тощо) мене не надихала. 

 
8

Комментарии

19.11.15, 20:50

не все в мордоре еще ракоцапы.
Еще остались русские.
Правда те кто себя считают русскими в 146% случаев ведут как ракоцапы и к русским не имеют никакого отношения.
Русские хотя бы имеют логику и не верят ракоцапскому же телеку.

  Гость: GHJLL

  29.11.15, 21:05

  есть один способ не обращать на такое внимание - не обращать внимание.

   Гость: GHJLL

   39.11.15, 21:14Ответ на 2 от Гость: GHJLL

   есть один способ не обращать на такое внимание - не обращать внимание.на все это вбросоговно

    49.11.15, 21:20

    В демократических странах (Европа, США, и т.д.) человека поджигающего дверь (ЦРУ, ми6, моссад, штази) застрелил бы охранник.

     Гость: GHJLL

     59.11.15, 21:27

     Поддерживаю!тут самое! ударение ставится на осквернение дурником памятника искусства и культуры, наверно, глупая промашка,
     завтра новые двери поставят с ещё более крепким замком.

      Гость: GHJLL

      69.11.15, 21:30Ответ на 5 от Гость: GHJLL

      или вообще снесут их для дурнивбо сами дурни, только посмотри

       Гость: GHJLL

       79.11.15, 21:39

       Так это абсолютно здравый взгляд нормального человека. Это про тебя. Вот нормальный человек пошёл бы на такую акцию? Однозначно - нет! Может, за большие деньги. А тут и больших денег не понадобилось.какой-то просто их сиволический жест - само фесебе себя рекламирует - пожалели чкобы своего идиота, дали статью вандализм, а завтра таких вандалов и замечать не будут..которых сами и будут себе мастерить..

        Гость: GHJLL

        89.11.15, 21:40Ответ на 7 от Гость: GHJLL

        над нами поржали

         Гость: зпалив москву

         99.11.15, 21:53

         Все би вам палити

          109.11.15, 22:49

          порча госимущества, нарушение правопорядка... нда... присвоить звание героя Украины!)

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая