хочу сюда!
 

Тетяна

46 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Коронапсихоз. Кому и навіщо все це потрібно?


Відчувши на своїй шкурі всю глибину державного маразму з зупинкою економіки, транспортного сполучення, закриттям парків і введенням QR-кодів для походу за молоком, росіяни і українці масово стали розуміти, що весь цей абсурд ніяк не може бути виправданий боротьбою з вірусом. Люди бачать, що замість того, щоб гасити паніку, можновладці навмисно її нагнітають. Найпопулярніше питання, яке мучить сьогодні інтернет - НАВІЩО? Кому все це вигідно? І навіщо весь цей цирк?

Можливо для когось це виявиться шоком, але в політиці і економіці існують лише два мотиви прийняття рішень - вигідно і невигідно. Якщо спостерігач бачить масштабні скоординовані дії, значить за ними стоїть велика вигода. Криза - ідеальний час для отримання вигоди і зростання, а за тим глобальним дурдомом, який ми спостерігаємо сьогодні стоїть не велика, а просто колосальна вигода.

Фінансистам.
Для всіх, хто хоча б мінімально стежить за станом справ у світовій економіці не було секретом, що фінансова бульбашка, яку накачували з моменту закінчення попереднього глобальної кризи 2008-2009 років, надулась до критичних розмірів. Уже в середині літа 2019 року всім стало зрозуміло, що вона ось-ось лопне. У серпні посипалися новини про те, що глобальний борг досяг астрономічних 246 трильйонів доларів, що більш ніж в три рази перевищує світовий ВВП. Світ РАПТОМ виявився повинен сам собі три роки роботи. Вся економічна преса рясніла заголовками, про те, що бомба ось-ось вибухне. Одночасно з цим почалося швидке накачування біржових індексів, на графіку видно як різко почав рости NASDAQ з жовтня 2019 року:

Може бути, я когось здивую, але основні гроші в світі робляться не на нафті, не на зброї, не на наркоті і навіть не на проституції. Основні гроші робляться на біржових спекуляціях, практично весь ТОП списку Форбс зайнятий фінансистами. І це тільки вершина айсберга, оскільки їхні особисті статки не витримують ніякого порівняння з обсягом активів, який вони контролюють. Для наочності - стан Уоррена Баффета становить в районі $ 70 мільярдів, при цьому під його контролем знаходиться активів на $ 552 мільярда. Фінансовий холдинг JP Morgan Chase контролює активи на $ 2,6 трильйона, компанія Rothschild & Co - $ 1,8 трильйона, при тому, що особисті статки членів сім'ї Ротшильдів не перевищують пари мільярдів.

Контролюючи такі обсяги готівки, можна істотно впливати на ринок, не тільки через вкидання і скупку великих обсягів цінних паперів, а й через стрічку новин. Новини можуть дуже сильно впливати на ведення торгів, наприклад, вкидання інформації про арешт Тинькова і його боротьбі з лейкемією обрушив акції TSC Group на 23%, за добу Олег втратив $ 400 мільйонів. А скандал з Cambridge Analytica коштував Цукербергу $ 6 млрд. Після 7% падіння акцій. Саме тому на столі у кожного біржового трейдера раніше стояв телевізор з цілодобовим новинним каналом.

А сьогодні під ці цілі виділено окремий монітор або планшет. Таким чином, маніпулюючи новинами, можна маніпулювати біржовими індексами, заробляючи як на зростанні, так і на їх падінні. Ті $ 6 млрд, що втратив Цукерберг не зникли в нікуди, вони просто витекли в кишеню того, хто вчасно зіграв на зниження.

Якщо заздалегідь знаєш коли і як глибоко просяде ринок, заробити можна незліченну кількість грошей. Решта є справою техніки, особливо коли у тебе в кишені найбільші світові ЗМІ. Їх скоординована робота за два тижні посіяла таку паніку серед населення світу, що люди самі почали вимагати у влади зупинки економіки і термінового тюремного режиму. В результаті безпрецедентно різке зменшення кількості виробництва і споживання обрушило індекси з такою швидкістю, що багато бірж кілька днів поспіль зупиняли торги через лічені хвилини після відкриття сесії. За тиждень фондовий індекс S & P 500, що враховує капіталізацію 500 найбільших американських компаній, обвалився на 12,5% - в перерахунку на гроші це $ 3,5 трлн. У всьому світі втрати економіки від Коронавірусного психозу оцінюють в $ 7 трильйонів. Гроші в нікуди не зникають, так що в перекладі на розмовну мову це означає, що той, хто вчасно зіграв на зниження поклав їх собі в кишеню.

ВООЗ і фармкомпаніям

Люди, яким сьогодні 30 років і більше відмінно пам'ятають істерику, яку намагалися підняти 20 років тому в усьому світі страшилками про пташиний, а 10 років тому про свинячий грип. Початок істерії було схоже на те, з чого почався сьогоднішній Коронавірусний психоз - ВООЗ на порожньому місці оголосила пандемію і спровокувала паніку, яка коштувала світовій економіці $ 18 мільярдів. Через рік Парламентська асамблея ради Європи провела розслідування і оголосила, що ніякої пандемії не було:

Парламентська асамблея ради Європи офіційно визнала, що паніка з приводу грипу H1N1 / 09 була зайвою і могла сприяти корупції. Пандемія грипу, що отримав назву H1N1 / 09 (він же A / H1N1 «Каліфорнія», він же просто «свинячий грип») в результаті обернулася меншими втратами, ніж чергова хвиля сезонного грипу. У звіті ПАРЄ, оприлюдненому в кінці минулого тижня, висловлюється побоювання з приводу здатності офіційних медичних установ адекватно оцінювати рівень небезпеки. У документі ПАРЄ наголошується, що механізм прийняття рішень під час боротьби з пандемією не відрізняється прозорістю, і результат - недовіра до медичних організацій - може виявитися фатальним в разі наступної пандемії.

У тому ж році в Форбс вийшла стаття із заголовком: "Чому ВООЗ сфабрикувала пандемію". А президент Білорусі Лукашенко, якого сьогодні з усіх боків пресують за відмову брати участь в глобальному психозі, заявив:

Давайте говорити відверто, давно ми перестали "кукурікати" з приводу "пташиного" грипу? "Кукурікав" весь світ. Напевно, всі ліки вже продали. Сьогодні заверещали по-свинячому. А завтра, напевно, замуркаємо або замукаємо. Ви що, не розумієте, що відбувається?

В англійській мові є прислів'я - "Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me". Сьогодні ВООЗ дурять весь світ втретє за 20 років.

Державам

Для багатьох держав глобальна істерія - відмінна можливість вирішити купу проблем, які в нормальних умовах вирішити б не вдалося. Великим державам глибока духовна криза дозволить ще більше зміцнити свою владу і вплив на планеті. Працює принцип "поки товстий сохне, худий здохне" - якщо країнам на кшталт США, Китаю або Німеччини 2-3 місяці простою загрожують серйозним, але терпимим осіданням економіки, то для країн бідніших вони загрожують повним колапсом державності. До кого вони побіжать за фінансовою допомогою, коли населення почне влаштовувати голодні бунти? Питання риторичне.

Першими це зрозуміли ті, чия економіка безпосередньо залежить від зовнішніх дотацій - Литва, Латвія, Польща і Україна включили режим гострого психозу одними з перших - 13-16 березня, коли число інфікованих ще було одиничним, але на прикладі Італії вже чітко були продемонстровані правила гри . Не минуло й тижня як Україна оголосила переддефолтний стан і запросила у МВФ 10 мільярдів, в іншому випадку пообіцявши оголосити себе банкрутом.

Білорусь, якій від Брюсселя і МВФ мало що світить, відмовилася нагнітати паніку серед населення і гальмувати економіку, після чого від ВООЗ та країн-сусідів пішли натяки, що за відмову грати за нав'язаними правилами в майбутньому можуть бути неприємності.


Крім цього практично для всіх держав психоз - відмінна можливість списати всі проблеми на кризу. В країні дефолт, безробіття, крах медичної системи та малого бізнесу? Це не ми винні - це все вірус!


Днями колишній прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун запропонував для виходу з кризи створити світовий уряд. Це не жарт і не змова масонів. Емітенти світових резервних валют - США, ЄС, Китай і Японія формують фонд в розмірі $ 7 трильйонів для порятунку економіки. ООН і ВООЗ теж формують свій скромніший фонд для допомоги найбіднішим країнам. Головний нюанс, який треба знати про будь-які фонди міжнародної фінансової допомоги - вони дають гроші тільки під чіткі умови. Сьогодні ці умови - обов'язковий психоз і постановка економіки на паузу.


Інвесторам

Тут все гранично ясно і зрозуміло. Через півтора-два місяці в режимі ГУЛАГу всі дрібні, середні і багато великих підприємств (на кшталт авіакомпаній) виявляться розорені. Їх можна буде скупити за безцінь. Найбільші корпорації, які відносно безболісно переживуть кризу, і компанії з багатих країн, які вижили за рахунок держдотацій, пройдуть пилососом по планеті і поглинуть всіх тих, хто не пережив коронапсихоз.

Ну і в цілому-це неоране поле для експериментаторів. Сейсмологи вивчають зниження антропогенних коливань на земну кору, екологи вивчають зниження антропогенного впливу на стан води і повітря, силовики вивчають антропогенну реакцію на невмотивоване позбавлення населення базових прав і примусове носіння намордників зі штрих-кодами. Наступна така можливість представиться тільки через наступні дванадцять років.
(с) 
5

Комментарии

114.04.20, 20:38

Я всегда думала, что правильно писать "пИздець". Но - век живи, век учись.

  214.04.20, 20:50

  Грамотно склепана конспірологія. Можна поважати

   314.04.20, 20:54Ответ на 1 от Jackie Brown

   Я всегда думала, что правильно писать "пИздець". Но - век живи, век учись.і я думаю, що по всім статтям конституції філології - це одна єдина замітка на всю айку з міткою через букву "і".

    414.04.20, 20:58Ответ на 1 от Jackie Brown

    маску носиш, дома сидиш?

     514.04.20, 21:00Ответ на 3 от Rob de Nier

     Я всегда думала, что правильно писать "пИздець". Но - век живи, век учись.і я думаю, що по всім статтям конституції філології - це одна єдина замітка на всю айку з міткою через букву "і".как я иногда скучаю по твоей витиеватости

      614.04.20, 21:01

      Где -то так.
      Но наверно , какая то мелочь , сломает их буржуйские планы , как ключ от сейфа , на Титанике , где лежал бинокль впередсмотрящих.

       714.04.20, 21:01Ответ на 5 от Jackie Brown

       Я всегда думала, что правильно писать "пИздець". Но - век живи, век учись.і я думаю, що по всім статтям конституції філології - це одна єдина замітка на всю айку з міткою через букву "і".как я иногда скучаю по твоей витиеватостиця штукенція з"являється лиш при деяких обставинах

        814.04.20, 21:06Ответ на 6 от Ганимед

        Где -то так.
        Но наверно , какая то мелочь , сломает их буржуйские планы , как ключ от сейфа , на Титанике , где лежал бинокль впередсмотрящих.
        Люди в світі вже протестують і ледь не бунтують.Маємо пережити ще зо два таких психози, щоб світовий кабінет міністрів таки всіх людей "приватизував", і посадив на вакцини.

         914.04.20, 21:08Ответ на 4 от Rob de Nier

         маску носиш, дома сидиш?Вчера выходила в наморднике, впервые за 2 недели. Мне дома вообще норм.

          1014.04.20, 21:09Ответ на 7 от Rob de Nier

          Я всегда думала, что правильно писать "пИздець". Но - век живи, век учись.і я думаю, що по всім статтям конституції філології - це одна єдина замітка на всю айку з міткою через букву "і".как я иногда скучаю по твоей витиеватостиця штукенція з"являється лиш при деяких обставинахобстоятельством меня ещё никто не называл

           Страницы:
           1
           2
           3
           5
           предыдущая
           следующая