хочу сюда!
 

Angelina

36 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 33-41 лет

Луценко - Герой України !!!


Колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко сподівається, що Європейський суд з прав людини винесе ухвалу відносно незаконності дій бандитської української влади по відношенню до нього в липні-серпні цього року. Про це Луценка заявив сьогодні в перерві засідання Печерського районного суду. Політик упевнений, що українська бандократія  "програє цей процес". За його словами, злодійський уряд не надав відповіді на питання Європейського суду у зв'язку з поданим позовом. За словами екс-міністра, експертна група Європейського суду повинна прибути в Україну і оцінити законність дій злочинної влади по його затриманню  і утриманні його під вартою. "Я чекаю результативного рішення Європейського суду в липні-серпні", - сказав Луценко. 

Що стосується другої скарги, поданої до Європейського суду з прав людини на незаконність дій судді-хабарника Печерського суду Сергія Вовка, то Луценко сподівається,  що цей позов таки буде розглянутий. Також Луценко розповів, що бачив в СІЗО першого заступника міністра оборони Валерія Іващенко. "Він в надзвичайно тяжкому психічному стані, він виглядає так, як я після завершення голодовки, він мене навіть не упізнав"  -  вміють же катувати, садюги !!!  При цьому він сказав, що не розуміє, чому "влада знущається з Іващенко" і не відпускає його з-під варти. " Вони доводять його до критичної  межі  - межі самогубства". 

Нагадаю, Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Екс-міністрові інкримінується заволодіння чужим майном у особливо великих розмірах ???? / шляхом зловживання службовим станом ???/, за попередньою змовою  з групою осіб ???, перевищення влади та службових повноважень ???, що спричинило тяжкі наслідки і зловживання владою ???, здійснене співробітником правоохоронного органу.  ???  ... 

P.S.: А  ті  які  крадуть зараз  мілліарди - святi !!!!!!!!!???  Ха-ха-ха !!! Чому проти них не порушують кримінальні справи !!!

Перше із звинувачень торкається нарахування підвищеної пенсії водієві Леоніду Приступлюку; друге - це святкування Дня міліції,  під час дії постанови про обмеження бюджетних витрат. Третій пункт звинувачення - це встановлення стеження при розслідуванні отруєння Віктора Ющенка ??? 

Мені  Їй богу смішно !!!  Оллігархи крадуть мілліарди і з них як з гуся вода, а тут, - тут і складу злочину немає !!!


20

Комментарии

Гость: Крайтос

120.06.11, 19:18

"Вся жизнь впереди - надейся и жди"

  Гость: Это лето

  220.06.11, 19:24

  Дай Бог чтоб все так жили,как он "сидит".

   320.06.11, 19:26Ответ на 1 от Гость: Крайтос

   зачем ждать, то что ты должен сделать сегодня - сделай сегодня, никогда не откладывай на завтра !

    420.06.11, 19:26Ответ на 2 от Гость: Это лето

    я 7 раз там был - я знаю; и упаси тебя Бог туда попадать !!!

     Гость: verchelli

     520.06.11, 19:32

      Гость: a-nebel

      620.06.11, 19:54

      Кто при власти, тот и правит.
      Луценко орал, что бандиты будут сидеть в тюрьмах. Если окружение Януковича банда, то почему Луценко не посадил их? Они не совсем бандиты или Луценко балабол?

       720.06.11, 20:00

       Плохая традиция пихать отставных министров в тюрьму... Хотя... Может, хорошая?

        820.06.11, 20:10Ответ на 7 от Хайдер

        ... начал за здравие, ... а кончил за упокой определись

         920.06.11, 20:15Ответ на 6 от Гость: a-nebel

         ... а мы с тобой кто ???

          1020.06.11, 20:25Ответ на 8 от Толян Одессит

          ... начал за здравие, ... а кончил за упокой определисьНадо подумать над этим...

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая