Профіль

Marusia22

Marusia22

Україна, Новомосковськ

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Зі святом!!

  • 24.08.12, 00:02
За єдність і могутність країни!!! Усіх зі святом!! Про пісні

Мене важко назвати патріотом України, та в мене є одна слабкість, яка змушує іноді витерти сльозу і згадати відому притчу про Україну. Я обожнюю Українські пісні. Не знаю, звідки це пішло, але таке є. Ні, я не кажу, що це погана слабкість. Та варто додати, що мені здається, якщо казати про Україну, то в першу чергу треба згадувати народні пісні. Це те з чого починається, Україна, її сердце і душа. Вони прекрасні. 


Мовне питання

  • 06.06.12, 00:37
Щоб не було спекуляцій і усілякі парламентські депутати не замилювали міски, знайшла текст законопроекту. Достовірність не знаю. Іншого не знайшла. Но, здається, це правда.

"Законопроект предусматривает функционирование, параллельно с государственным языком, традиционных региональных языков или языков меньшинств.
Законопроектом сохранен конституционный государственный статус украинского языка. Пунктом 1 статьи 6 проекта установлено, что государственным языком Украины является украинский язык.
При этом, на территории Украины гарантируется свободное использование региональных языков, к которым отнесены русский, белорусский, болгарский, армянский, гагаузский, идиш, крымскотатарский, молдавский, немецкий, новогреческий, польский, ромский, румынский, словацкий, венгерский, русинский, караимский и крымчацкий. Действие этого положения распространяется на те языки, которые являются родными для не менее 10% граждан, населяющих определенную территорию по данным переписи. По решению местного совета или по результатам сбора подписей в отдельных случаях, с учетом конкретной ситуации такие меры могут применяться к языку, региональная языковая группа которого составляет менее 10 процентов населения соответствующей (ст.7)"(с)

Ржу не могу

наша гордость наше ДАІ. Те що зробили з їх формою, це якийсь жах.
Помирать так с песнею...реформа медицины в Украине

Уж простите меня люди добрые, но сил нет молчать. Это такая ж...па, что хочется лично взять эту харю напомаженную и привезти в больницу. И заставить полечиться и пусть свои корявые ноженьки полечит у врача, терапевта, которые еще не выучился на семейного врача, но уже лечит от всех недугов. Т.е.ты ногу сломал, тебя лечит терапевт, у тебя проблемы с ЖКТ - тебя лечит терапевт, у тебя опухоль - тебя лечит терапевт. Браво, скажу я вам. И так понимаете, эти ж бабушки проголосовавшие за этого урода, не выздыхают. У них же ж здоровья на всех на вместе взятых хватит. Это я задыхаюсь и падаю после 3 часовой очереди на анализ, а она еще после этого на базар побежит поскандалит, и в маршрутке всех палкой растолкает. В общем, болеешь не болеешь все равно, сделаем так чтобы сдох. Потому что еще до выборов было сказано нашим любимым президентом: "И когда эти козлы разойдутся?". И был он прав, так этому народу и надо, козлы вот и все. Потому что моя хата с краю, потому что на все наплевать, если у меня в доме хорошо. Вот и ждите, скоро к вам придет такая "замечательная" реформа медицины. И когда терапевт (не знаю об элементарных симптомах простого панкреатита поставит вам диагноз сломанный палец, не удивляйтесь) ибо такова реформа медицины направленная на ваше "оздоровление"!!!! и это только начало...так как по-пацанским понятиям, вы никто и жить вы здесь будете только как рабы, а подохнете новых найдем, благо дело страна большая, быдла много...более даже чем 50%...

Всіх зі святом!))

Без особливих слів))) просто зі святом)))
 

Незалежності присвячується

"- Слово моє,- казав він,- не для вас. Слово моє для мертвих і ненароджених. Слово моє прийдучим вікам. Затямте, ви, сини і дочки великої землі... Затямте, гнані, принижені, затямте, витравлювані голодом, мором!.. Нема кінця нашому життю. Горе тобі, зневірений, горе тобі, виречений самого себе!.. Кажу вам правду велику: краще буде Содомові й Гоморрі в день страшного суду, ніж вам, що відреклися й плюнули на матір свою!.."(с)

Сьогодні 20 років з початку путчу. І фактично через чотири роки ми  стали державою. Хотілось би сказати трішки, щодо своєї хоч і куцої, але все ж таки Батьківщини. Так вже вийшло, що я прожила своє життя в цій країні. Я не знаю, як воно там по іншому, я не знаю, що таке жити у складі іншої країни, не знаю, як це знати одну мову, не знаю, як воно там. Моя Батьківщина вже вільна, незалежна Україна, бо тут я виросла, бо на українських піснях я зростала, бо звикла до звичного суржику, українського телебачення, і мови по телевізору. Мені дико дивитись російське телебачення, дико і по чужому чути російську мову, бо тут не чуєш мову, якою розмовляють сусіди. Тут щось, інше своє…І мені боляче дивитись на все те, що зараз відбувається. Мені боляче дивитись на те, що зараз у моєму місті з’являються фашисти, мені боляче від того, що наша освіта губиться і вбивається, боляче від того, що вбивається звична і така глибока культура. І інколи мені не вистачає сил, хочеться все покинути та втекти. Але все одно ще хочеться зберегти трішки віри у те що, ця куца, крива, змучена, забита, вбита країні підніметься з колін. Хочеться вірити, що отой хлопець у вишиванці, якого бачила сьогодні, також буде мати таку ж віру. І може, справді щось зміниться. Я хочу у це вірити.  Бо, якби пафосно це не звучало, моя Батьківщина - Україна.

Любко Дереш

  • 15.08.11, 21:44
У Дереша вышла новая книга "Як стати Богом і не заплакати". Вроде осенью выйдет в печать. Уже руки потираю и жду выхода. Блин, 3 года ждала. Не терпится мне. А пока урывок.

"Комашине життя достойне якнайглибшого вивчення для тих, кому цікава істинна природа людини, вільна від сантиментів, притаманних класові хребетних.
Комах, в залежності від мистецтва, в якому вони досягають майстерності, можна віднести до однієї з трьох шкіл: сильні, спритні й хитрі. Кожна доктрина дає свої переваги і свої слабкості. Переваги дозволяють їсти інших, слабкості роблять їжею їх самих.
Так, сильні комахи, наприклад, скорпіони, жуки, не потребують захисту — вони представляють себе світові якими вони є. Вони майстри брати своє тонусом жал і клешень, однак сила робить їх грубими і нечутливими.
Хитрі, натомість, позбавлені міці. Вони тонко опанували поетичну мову мімікрії. Наприклад, деякі види бабок своїм запахом переконливо доводять мурахам, що насправді бабки — це мурашині лялечки, і мурахам не залишається нічого іншого, як годувати спиногризів до моменту їх статевого дозрівання.
Спритні комахи опанували ремесло — вони плетуть павутини, роблять пастки і холоднокровно снують інтриги.
Але, здається, тільки таргани досягли такого еволютивного звершення, де сила і спритність поєднується з природнім шармом в унікальному генетичному коктейлі. Тарган повинен стати символом офісної політики і ним слід надихатися кожному, хто вирішив іти по шляху кар’єрного росту." (с)

Вопрос

Патріотизм, ідея, Батьківщина починається з мистецтва. І от у меня назріло питання. Як ви думаете, хто із діячів культури є нашою культурною спадщиною? І кого б ви назвали із сучасних діячів культури?
 зи: більше цікавить останнє... 

Видео

Вот, как-то кто-то сказал замечательную фразу: "Не пойму как от простых, незамысловатых слов может переворачиваться мир"(с). Вот и я не понимаю. Но ощущение, что душу выворачивает есть
Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна