хочу сюда!
 

Тетяна

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Де найчастіше застосовуюють термопасту?

Прогресс не стоїть на місці. З кожним новим роком, та навіть місяцем, потужність компьютерів збільшується у геометричній прогресії.Виробники комп'ютерного "заліза" намагаються йти в ногу з вимогами своїх споживачів, прагнучи постійного вдосконалення комп'ютерного обладнання

(відеокарти, процесори, жорсткі диски ...) ...

Але, не рідко, випускаючи на ринок нове обладнання для ПК, його розробники забувають про такий дуже важливий фактор як - належна система охолодження.

"Зворотня сторона медалі" потужності нового обладнання це його перегрів. Особливо, погане охолодження обладнання ПК помітно в спекотний час року.

іЗ-за чого багато ПК виходять зі строю, так як при нагріванні обладнання падає загальна продуктивність і, як слід, збільшується знос всіх комплектуючих.

На сайті інтернет магазину mitrade Ви можете купити (в Дніпрі, Павлограді, Кам'янському, Кривому Розі та інших містах України): систему охолодження для ПК,

 система охолодження для відеокарт ПК, система охолодження для жорсткого диска ПК, система охолодження для корпусу ПК і кріплення для кулера охолодження.

Також в магазині ви можете купити (в Дніпропетровську, Павлограді, Днепродзержинську, Терновці та інших містах України) термопасту,

яка наноситься між процесором і охолоджуючим його кулером. Маючи гарну передачу тепла, вона дозволяє ефективніше охолоджувати процесор.

У випадку, якщо ви не знаєте як вибрати належну систему охолодження для ПК або термопасти, наші менеджери допоможуть вам у цьому.

Якщо вам вже приглянулася одна з моделей, представлених на сайті інтернет-магазину мітрейд, то можете замовити її прямо зараз.

Доставка товару можлива в будь-який регіон України протягом 1-3 днів.
0

Комментарии