хочу сюда!
 

Николь

31 год, телец, познакомится с парнем в возрасте 32-42 лет

Чи варто купувати бу комп'ютер?

  • 30.08.18, 16:42
Чи варто купувати б / у комп'ютер?


При покупці або у роботі комп'ютера у кожної людини виникає питання: віддати перевагу новій техніці, або ж купити бу комп'ютер або комплектуючі до нього?

Адже і у першого, і у другого варіанта є як свої плюси, так і мінуси.

У цій статті ми з Вами спробуємо розібратися в цьому питанні і дати на нього відповідь, який розставить все на свої місця.

Отже, давайте спочатку проаналізуємо покупку нового комп'ютера або комплектуючих до нього.
Купівля нового комп'ютера


Ясна річ, що нова техніка виглядає краще, ніж бу, адже нею ще ніхто не користувався і ми станемо першими її «експлуататорами».

Так ще одним величезним плюсом є наявність гарантії від виробника (як правило від 1 до 3 років з моменту покупки). Адже комп'ютерна техніка, як і будь-яка інша час від часу любить виходити з ладу, ось в таких випадках нам і стане в нагоді наявність гарантійної угоди.

Ще один позитивний момент покупки нового комп'ютера полягає в тому, що асортимент їх куди більше, ніж бу комп'ютерів, тому ми вже точно зможемо знайти те, що нам потрібно (як у візуальному, так і в технічному плані).

Також варто відзначити і те, що при покупці нового комп'ютера - Ви зможете не боятися, що він скоро морально застаріє, адже його система відповідає справжнім вимогам як програм, так і ігор.

Але на протівес цим позитивним моментам є ще й негативні - це ціна. Ні для кого не секрет, що нові комп'ютери стоять на порядок вище, ніж бу.

Тому якщо у Вас обмежені фінансові можливості, то не завжди вийде купити новий комп'ютер, який сподобався.

Звичайно ж можна потерпіти, накопичити ще більше грошей і здійснити нашу мрію, але далеко не кожен здатний чекати стільки, скільки потрібно, та й обставини можуть вимагати від нас придбати комп'ютер терміново.

Тому є альтернатива у вигляді покупки бу комп'ютера.

Покупка б / у комп'ютера


Як і в попередньому варіанті тут також є плюси і мінуси.

Головним плюсом бу комп'ютера є його ціна. При чому вона може істотно відрізнятися від такої ж машини, тільки нової. Адже Навіть якщо бу комп'ютер використовувався лише один день, то він вже втрачає в ціні близько 30% від вартості.

Як не дивно, але все ж саме бу комп'ютери, які пропрацювали більше трьох років - більш надійні, ніж нові. Так як за статистикою комп'ютерна техніка виходить з ладу найчастіше в перші три роки експлуатації. Тобто, бу комп'ютер зі стажем роботи понад три роки - буде в деякому роді загартованим і менш піддаємо різного роду несправностей.

Варто відзначити, що багато буде залежати від цілей покупки комп'ютера. Якщо він Вам потрібен для роботи, тоді цілком згодиться бу, а якщо для ігор і розваг - то бу комп'ютер в такому випадку не підійде швидше за все.

Але не варто забувати і те, що покупка бу комп'ютера - це дуже схоже на російську рулетку, коли на нас можуть очікувати неприємні сюрпризи вже найближчим часом. Тому як ніякої гарантії (хіба що на перші два тижні) ми не отримаємо.
висновки

Підводячи риску під написаним вище, можна сказати, що покупка комп'ютера відповідальна справа і до нього потрібно підходити з усією серйозністю.

Якщо у Вас достатньо фінансів для покупки нового комп'ютера, тоді не будете чарувати, а купуйте його. Тільки не в магазині побутової техніки, де ми швидше купимо не те, що потрібно нам, а то, що потрібно спихнути продавцям, а в спеціалізованому комп'ютерному магазині, де ми отримаємо відповіді на всі питання, що цікавлять нас питання від фахівців.

Якщо ж бюджет Ваш малий, тоді можна купити бу комп'ютер. Тільки бажано це робити у своїх знайомих, людей, яких Ви знаєте, щоб уникнути кидалова і лохотрону.

Будьте обережні і вдалих Вам придбань!

Доречі деякі компьютери у гарному стані продають у інтернет магазині Mitrade за адресою: https://mitrade.com.ua/index.php?categoryID=2


0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
0

Комментарии