Профиль

ferrosplav

ferrosplav

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Твій сусід

ТВІЙ СУСІД
Протягом усього життя нас закидає у найнеймовірніші місця, де ми маємо або хочемо жити постійно, чи перебути якийсь час, щоб потім податись далі. У будь – якому разі маємо справу з пошуком житла та з власниками квартир, будинків, кімнат, ліжок. Коли всі питання із власником вирішенні, все обговорено, ви стаєте ще одним жителем у помешканні, де вже хтось живе чи буде жити.
Розпакувавши всі свої валізи, сумки і пакети, вибравши ліжко на якому буде зручніше, якщо ще маєш з чого вибирати, ти поступово розкладаєш речі і знайомишся з усіма мешканцями квартири ( кімнати), з якими маєш жити . Це твої сусіди.
У вас може бути багато спільного. Вечорами ви обговорюватимете відомі вам гурти, стилі улюблених письменників, пити чай, обмінюватись конспектами, ксерокопіями, книгами, пліткувати, будете разом спустошувати холодильник о другій ночі, їздити в гості; чекатимете закінчення канікул, щоб усіх побачити і нарешті поговорити. Ця людина стане твоїм найкращим другом, якого в тебе ніколи не було. Список можливих спільних дій можна продовжувати довго і нудно, ви самі все це знаєте. Після закінчення навчання будете вітати один одного з усіма можливими святами, писатимете СМСки, е-мейли, можливо листи, і залишитесь хорошими друзями.
Проте усі люди різні. Можливо і ти не найкращий сусід – однокімнатник. Тож потрібно бути готовим до того, що, можливо, ви станете не друзями, а ворогами. Він ( мається на увазі твій сусід ) може голосно співати не маючи при цьому ні слуху, ні голосу, чим виводитиме тебе з рівноваги і не реагуватиме на твої прохання нарешті замовкнути , в нього може бути багато друзів, які будуть приходити вечорами і порушувати тишу в кімнаті ( квартирі ), не митиме посуд, залишатиме брудні сковорідки (каструлі) для тебе, братиме твої речі, наприклад одяг, коли тебе не буде, може випадково зачинити тебе в квартирі, а ключа від дверей у тебе немає. Тобі ця людина може просто не подобатись і усі її дії будуть тебе нервувати.
Життя дивна штука, яка часто дивує нас сюрпризами приємними і не дуже. Стосунки між сусідами не глобальна проблема, її можна дуже легко вирішити знайшовши нове житло або серйозно обговорити усі ваші незгоди. Сприймай усе з посмішкою і життя посміхатиметься тобі.


ЗЫ. Мене тут попросили викинути в нет, шоб ви сказали чого статтям не вистачаэ

Друг чи ворог

Друг чи ворог
Навколо нас є багато речей без яких ми вже не можемо прожити, вони необхідні як повітря в легенях. Для когось це телевізор або плеєр, для когось комп’ютер. Не помилюсь, якщо скажу що більшість людей зараз не уявляють свого життя без мобільного телефону. Для декого дуже важливо, щоб це була остання модель з різноманітними функціями, чим більше функцій тим краще, хоча всі вони можуть і не використовуватись, проте телефон модний і в мене такий один, для інших важливо перш за все спілкування.
Коли твої рідні та близькі знаходяться в іншому місті і ти не можеш їх часто бачити, допомагає мобільний зв’язок. В будь – який момент ти можеш зателефонувати і порадитись, розповісти про свої проблеми, знати про все, що відбувається вдома. Це можливість спілкування з друзями, які розбрелись по всій Україні та за її межами. Коли твоя дівчина (хлопець, найкращий друг) живе в іншому місті, лише так ви можете розмовляти щодня від чого створюється відчуття присутності, коли ви нарешті зустрічаєтесь ви знаєте все, що з нею( ним ) відбувалося. Звичайні листи вже не актуально писати, до того ж іноді ви приїжджаєте до адресата швидше та й часу на написання зазвичай не вистачає.
Окрім спілкування, телефон також можна використовувати в інших цілях . Наприклад, для того, щоб слухати музику, робити фотографії, грати ігри, використовувати його як універсальну шпаргалку, як годинник врешті – решт. З часом ти настільки до нього звикаєш, що випадково забувши його вдома не можеш дочекатися вечора. Як можна було забути його вдома?
А може хтось дзвонив ( мав подзвонити )? Котра година? Треба поговорити . Якби в мене зараз був телефон. А може хтось написав есемес і треба терміново відписати ? Можна було б послухати музику. І ще безліч чого можна було б зробити.
Несвідомо ми стаємо залежними від телефону і відчуваємо дискомфорт, коли його немає. Час від часу поглядаємо на його екран на парах( Коли вже нарешті дзвінок?), вдома ( Раптом хтось дзвонив, писав.), на вулиці, наче дивимось на годинник, але інколи на чиєсь питання котра годинна відповісти не можемо і знову витягаємо з кишені телефон.
Добре це чи погано вирішувати вам. Але погодьтеся, що ми стаємо залежними від чогось, а це вже не зовсім нормально. Спробуйте хоча б один день прожити без мобільного і побачите, що вам цілий день чогось бракуватиме, в більшій чи меншій мірі .Робіть висновки.

(c) спижджено

З різдвом...СМС-кою......

  • 07.01.08, 01:11
Слухайте, оце хотів спитати, в чому прикол розсилання оцих стандартних привітаннячок??? Мене аж бісить, коли народ починає тупо розсилати половині контактного         списку тупі стандартні, десь у когось спіонерені фрази і при цьому каже: "головне увага", мовляв, людині, яка цю СМСку отримає стане краще, бо вона вашу увагу відчує...                                Але ж це зовсім не так!!! Воно ж зразу видно, що СМС шаблонне..Мене нудить від  СМСбоксів... Їх створюють обмежені люди для таких самих обмежених....  Ну хіба важко написати по кілька слів людям, яким ти увагу хочеш приділити, замість того, щоб слати безліч ГОСТованих СМС половині телефонної книги. Ви хоча б ім'я на початку писали, чи що... Так хоч можна вирішити, шо СМС особисто   для мене... Не подумайте, шо в мене манія величі, заколупали мене. Я сам таким ніколи не займався і займатися не збираюсь.                     Просто  відсилати готове, до того ж тупе -  це нижче мого рівня.... От якшо самому  написати, зкреативити шось, так би мовити, тоді так....  Скажіть,  а вас не   дістало???
П,С, Стосується не лише мобілок, мене таким вже і в "асьці" закидали(((

35%, 9 голосов

15%, 4 голоса

50%, 13 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

То шо ж воно таке???

http://photo.i.ua/user/400228/29791/591648/ . Це арка, всередині якої протікає  струмок. Знаходиться в 4-5 км від мого дому в лісі. Стоїть в низині на дні балки. Споруда часів 2ї світової. На мапі лінії оборони Києва - об'єкт 119. Недалеко від неї на ПН-ЗХ знаходиться дот(об'єкт 118), а південніше - висота з окопами. Надибали ми її минулої весни підчас екскурсії по лінії оборони. В загальному ми тоді знайшли близько 10 "об'єктів" , позначених на мапі, але із всіх увагу привернв саме цей. Арка стоїть на підмурку(фундаменті) з дерев'яних колод діаметром близько 2х обхватів. Частина її вже обвалилась. А оце літом вибирались до неї пейнтбол пограти, то фотка лишилась. Власне ми тільки місце шукали і вирішили знайти пам'ятну Арку. Так ми там і не пограли.... Але це вже інша історія.               Думка " що ж воно таке може бути" не покидає. Не сплю, не їм. Хто-небудь, скажіть шо це????ПЛІІІІІЗ!!!

Флешмоб. Стосовно ст. м. Хрещатик

Приєднайтесь, хто голосував за обдирання метро, цікаво глянути!!!!
http://events.i.ua/user/400228/199/ 

Chreshchatyk,,, NO advertaisment!!!

  • 23.12.07, 13:25
РАЗ ПОШЛА ТАКАЯ ПЬЯНКА, БЕЙ ПОСУДУ, Я ПЛАЧУ'!!!! Соррі за русизми...)))) Так от, оскільки чимало народу хоче віддерти шмат реклами з Хреста, то давайте так і зробимо))),,,, Викидайте фотки відірваних шматків!!!! В кого найбільший той виграв (ну конкурс такий зробимо))))))))))) Можна ше спробувати оцінювати відірване в грамах, можна і в кілограмах, кого на скільки вистачить))))))))))))))))) Не думаю, шо рекламу будуть поновлювати, якшо стабільно дерти, може знімуть))))) Тільк пильнуйте, не думаю, що дівчатам у синіх купальниках ця задумка сподобається)))))

Не, ну оце тре було так Хрещатик засрати???!!!

  • 23.12.07, 13:13
Засилля реклами. Ось все що можна з цього приводу написати. Мало того, що обвішали весь Київ бігмордами, в старому місті понавішували неону, так тепер ще й ст. метро Хрещатик засрали рекламою Нескафе....Нам шо, мало розмальованих автобусів, хоча, може, з ними і веселіше?..... Нема слів, одні вирази, так би мовити.... Ну як можна було, (цензура), прекрасний сірий мрамор заклеїти(!) ,(цензура), червоною  пластиковою плівкою із розповідями про те, яка у них смачна кава. От і вийшло, що з довершеного                 архітектурного проекту вийшло безглузде червоне казна-що, яке, до того ж просто огидно виглядає. Ото кожного разу як їду додому і бачу це "рекламно-архітектурне диво" аж нудити починає...... P.S. От такі тот справи, любі мої   

3%, 1 голос

79%, 30 голосов

8%, 3 голоса

11%, 4 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Инженерка нах.....

Зачем пишу, сам не знаю.... Просто наверное достала тупая работа с линейкой и карандашом... Ну почему у сварщиков аж 3 семестра инженерки???((((((((( Єто же просто ОПА, как говаравил Виктор Николаевич... Зачем нам в таком объёме бумажная работа, если можно было посвятить последний семестр компьютерной графике, как и значится в названии кафедры, вместо того, чтобы повторять программу 1-го курса.. Достало!!!!!!!!!!!!!!!!!! А вы считаете она нам в таком объёме нужна???????

29%, 6 голосов

33%, 7 голосов

38%, 8 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Неуловимые мстители

От это посмотрел, просто не смог не выложить....
Усталость забыта, колышется чад
И снова копыта как, сердце стучат

И нет нам покоя, гори, но живи
Погоня, погоня, погоня, погоня
В горячей крови (2х)

Есть пули в нагане и надо успеть
Сразится с врагами и песню допеть

И нет нам покоя, гори, но живи
Погоня, погоня, погоня, погоня
В горячей крови (2х)

В удачу поверьте и дело с концом
Да здравствует ветер, который в лицо

И нет нам покоя, гори, но живи
Погоня, погоня, погоня, погоня
В горячей крови (2х)

УРА!УРА!УРА-А-А-А!!!

И нет нам покоя, гори, но живи
Погоня, погоня, погоня, погоня
В горячей крови (2х)

94%, 17 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов

6%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
Страницы:
1
2
предыдущая
следующая