Высказывалка...

Катя вищіпує брови за 3 хвилини, а Маріна за півгодини.
Питання – хто з дівчат кавказької національності?

Ох вже ці жінки, і жити з ними не можна, і пpистpелить їх шкода.

  • 09.02.11, 21:05
Варто тільки захотіти і будь-яка жінка буде біля ваших ніг. Головне - точно попасти в щелепу.

Переклад - як жінка. Якщо красива, то невірна, якщо війна, то некрасива.

Жінок треба носити на руках - на шию вони сядуть самі.

Привабливі жінки відволікають.

Hе любити жінок - злочин. Любити - покарання.

Жінка може зробити мільйонером будь-якого чоловіка-мільярдера.

Мрія жінки - бути жінкою мрії.

Я знав, що вона така, але не знав, що настільки.

Дівчина крапля нікотину вбиває і не такого коня.

Чим важче за сережку, тим мускулисті вуха.

Народився дівчинкою - терпи.

Як важко було Єві не мати можливості піти до мами.

Дівчина, прикрийте коліна - і вам тепліше буде, і я тремтіти перестану.

Її посмішка нагадувала відкритий рояль.

У моєї дівчини ноги від вух не відрізниш.

Дорога, я знову не можу знайти свою краватку! Куди ти знову шафу переставила?

Ток-шоу: "Не потрібно, я сама"!

Я їв очима вас - слиною поперхнувся.

Є жінки в російських селищах, їх бабами ніжно звуть. Слона на скаку зупинять і хобот йому відірвуть.

Дорога, а звідки ти знаєш про усе те, що радиш не робити нашим дочкам?

Дівчина, ви вірите в любов з першим зустрічним?

Дружина має право робити усе, що їй захочеться. Аби це було смачно.

Мені так з тобою добре, що усе спасибі, я пішов.

Розмова по телефону

  • 09.02.11, 20:54
15.00
- Алло, милий?. Мені стало нудно одній удома, і я вирішила 
тобі подзвонити. Що ти робиш?
- Працюю, звичайно. Роботи багато. Ну, пока.
15.20
- Алло, милий?.Мені здалося, що ти говорив зі мною 
якось сухо..
- Я ж на роботі, тут повно людей. До вечора.
15.30
- Алло, це ти?.Все-таки ти міг би сказати мені щось 
ласкаве і ніжне!
15.35
- Алло! Раніше ти був сміливіший - ти на площі кричав про любов 
до мене! Боягуз!.Ну, скажи що любиш..
- Не заважай працювати, залиш мене в спокої!
15.38
- Це ти, ганчірка?. Тоді покличте мого чоловіка. Як якого?! 
Того, у якого на пиці написано, що він.. - боягуз!. Якщо ти 
зараз же не скажеш, що любиш мене, я від тебе піду!
- Слава богу! Скатертиною дорога!
15.40
- Чудовисько!.Я зібрала речі..Ну, що - скажеш або ні?
- Йди до біса!
15.42
- Усе, негідник, я йду! Прощай! А?
- !!!
15.45
- Алло! Ти ще не пішла?.Тоді слухай: я тебе люблю, зараза, 
щоб ти здохла!
- Ну ось.. Не затримуйся, я пиріг випекла. Цілую!

Высказывалка...

Я ніколи не брешу. Можу помилитись, і сказати правду.

До рідного слова торкаюсь душею…

  • 08.02.11, 22:57

До рідного слова торкаюсь душею, Боюсь очорнити чи зрадить його. З цих слів наша мова, пишаємось нею – Це музика й пісня народу мого.

Без неї не зміг би на світі прожити, Не зміг би помітить земної краси, Не чув би й не бачив, як шепчеться жито, З якого стікають краплинки роси.

Вона – джерело й найчистіша криниця, З якої черпаю натхнення й снагу. Вона кришталево дзвенить і іскриться, Я нею тамую духовну жагу.

У шелесті трав, у цвітінні калини Я чую цю мову у сні й наяву. Вона в моїм серці, – це вся Україна, Я дихаю нею, я нею живу!

Автор: Віктор Геращенко

А в мене народився онучок.

  • 08.02.11, 20:37
Стати дідом у 36-річному віці, випадає далеко не кожному. А ось мені повезло. Вчорашній день став перенасиченим різними подіями, і найголовнішою стало народження синочка в рідної плимінниці. 
Назарчику, великого тобі людського щастя, чистого неба над голівкою, та провести твоїх внуків на пенсію.kiss

Скільки тобі рочків?

  • 08.02.11, 07:25
Діти завжди викликають певні емоціїї. Але ця дитинка...

Та я гадав, що ти на випивку заробляєш...

  • 07.02.11, 20:03
 НАШИХ ЛЮДЕЙ ЗДИВУВАТИ ЧИМОСЬ, ОЙ ЯК ТЯЖКО. Нічим, точніше. Але...
 Я працюю простим електриком на місцевому підприємстві. І, мабуть, не поганий з мене спеціаліст, бо останнім часом, досить часто запрошують приватно щось зробити. Платять також-відповідно, в залежності від виконаної роботи. Додатково отримую 1000-1500гривень щомісяця .Знайомі радять мене своїм знайомим, ті іншим, так і живу. А близько 2 тижнів тому, мене запросили зробити проводку в новому приватному будиночку. Чотири кімнати, веранда. Прикинув, робота  потягне гривень на 400, і два-три вечори роботи. Господарі купили все необхідне, розказали що і де, бажанл, ставити, і, на цьому, попрощались. Тридні, щовечора я виконував заказ, і зробив. все як бажали господарі.
 Прийшов час розраховуватись. Та як я був сконфужений, коли господар замість 400 гривень, запрпонував три-літровий бутель самогону. "Та я гадав, що ти на випивку заробляєш", проговорив він, коли я сказав про оплату. Вони таки розрахувалися, але, ображено сказали, що більш мене не покличутьangry

Черкащина-перлина України. Приїздіть, ласкаво просимо

Черкащина – серце України. Це багаті природні ресурси, значний історико-культурний потенціал, багатство архітектурних та археологічних пам’яток. На Черкащині багато історичних та культурних об’єктів, які відображають різні етапи розвитку історії і культури краю, життя і діяльність відомих людей, мають мистецьку і наукову цінність.

Літературно-меморіальний музей Т.Г.Шевченка у селі Шевченковому Звенигородського району. Музей – складова частина історико-культурного заповідника “Батьківщина Шевченка”, до якого входять також пам’ятки і пам’ятні місця в Моринцях, Вільшані, Будищах, пов’язані з життям та творчістю Т.Г.Шевченка.

Шевченківський національний заповідник у Каневі. Заповідник включає музей Т.Г.Шевченка, могилу поета на Тарасовій горі, відновлену хату І.Ядловського, Успенський собор у Каневі, садибу М.Максимовича у Прохорівці та ряд пам’яток археології.

Національний історико-культурний заповідник “Чигирин” включає пам’ятки і пам’ятні місця, пов’язані з життям і діяльністю Богдана Хмельницького, визвольною боротьбою українського народу та державотворчими процесами середини ХVІІ ст. Серед історико-культурних об’єктів – музей Б.Хмельницького у Чигирині, Іллінська церква у Суботові, пам’ятки Холодного Яру.

До складу Корсунь-Шевченківського державного історико-культурного заповідника входять: музей історії Корсунь-Шевченківської битви, історичний музей, художня галерея, меморіальний музей композитора К.Г.Стеценка у Квітках, літературно-меморіальний музей І.С.Нечуй-Левицького у Стеблеві і ландшафтний парк у Корсунь-Шевченківському.

Пам’ятки, пов’язані з історією декабристського руху в Україні, творчістю корифеїв російської культури О.С.Пушкіна і П.І.Чайковського, польського композитора К.Шимановського входять до Кам’янського державного історико-культурного заповідника. Унікальною пам’яткою садово-паркового мистецтва є дендрологічний парк “Софіївка” в Умані.

В Умані, де похований лідер брацлавських хасидів Нахман, створено історико-культурний центр як місце паломництва світового єврейства.

В Тальнівському районі зосереджені пам’ятки трипільської археологічної культури, які входять до історико-культурного заповідника трипільської культури. В місті Тальному розміщена архітектурна пам’ятка ХІХ ст. – збудований в англійському стилі мисливський замок.

На цій землі розквітнув державний розум і військовий талант гетьмана України Богдана Хмельницького. Тут народився і знайшов спочинок великий пророк України Тарас Шевченко. Піснями і легендами вплелись у віти вікових холодноярських лісів думи про Коліївщину, про рух гайдамаків під проводом Максима Залізняка та Івана Ґонти, пам'ять про героїв національно- визвольної боротьби Івана Богуна та Максима Кривоноса. Під Корсунем відбулися дві вікопомні битви: 1648 року між військами Б. Хмельницького і польської шляхти, та 1944 року з фашистськими загарбниками, яку сучасники назвали "Сталінградом на Дніпрі"

Мальовнича природа Черкащини і щедрі душею люди живили творчою наснагою великих мислителів, майстрів слова, музики і театру - Г.С. Сковороду, І. Нечуй-Левицького та І. Котляревського, О. Пушкіна та М. Гоголя, Адама Міцкевича та Юліуша Словацького, П. Чайковського та С. Гулака-Артемовського, П. Саксаганського та М. Заньковецьку, В. Симоненка.

В Умані розміщений шедевр садово-паркового мистецтва XVIII ст. дендропарк “ Софіївка”, площа якого 150 га. Умань - це також святиня єврейського народу. До могили похованого там засновника релігійного вчення брацлавських хасидів цадика Нахмана здійснюють паломництво віруючі євреї-хасиди з усіх країн світу для відправлення релігійних обрядів.

До послуг туристів на Черкащині - 39 державних музеїв та 7 історико-культурних заповідників (Шевченківський національний заповідник в Каневі; заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка" на Звенигородщині; Корсунь-Шевченківський історико-культурний заповідник; національний заповідник "Чигирин"; Кам'янський історико-культурний заповідник; історико- культурний заповідник "Трахтемирів"; заповідник Трипільської культури в Тальному), які знайомлять їх з видатними пам'ятками історії, культури та природи краю.

Черкащину по праву називають Шевченковим краєм: Т.Г. Шевченко народився у Моринцях, а на Чернечій горі поблизу Канева знайшов свій вічний спочинок. Дбайливо зберігаються ті святині, які залишилися, та відновлюються об'єкти, пов'язані із життям та діяльністю Великого Кобзаря. Серед них хата у Моринцях, де народився Т.Г. Шевченко ( відтворена у 1989 р.); хата дяка у Шевченковому, де в 1824-1827 рр. навчався грамоті майбутній поет; будинок у Будищах Звенигородського району, в якому 1829 року юний Тарас був слугою- козачком у поміщика П.В. Енгельгардта; в Каневі пам'ятник на могилі Т.Г. Шевченка на Тарасовій ( Чернечій) горі. Плідну роботу щодо вшанування пам'яті видатного українського поета, художника-мислителя проводять Шевченківський історико-культурний заповідник "Батьківщина Тараса Шевченка" та Канівський національний заповідник. Більшість численних пам'ятників Т.Г. Шевченку на території Черкаської області мають не лише історичну, а й мистецьку цінність.

Черкащина тісно пов'язана і з ім'ям Богдана Хмельницького. Тут, у с. Суботів Чигиринського району, яке було власністю його батька, козацького сотника Михайла Хмельницького, майбутній гетьман України провів свої дитячі роки. У своїй гетьманській резиденції у старовинному місті Чигирині Богдан Хмельницький приймав послів із багатьох держав Європи, зокрема, Швеції, Венеції, Туреччини. Із Чигирина гетьман керував збройними силами у Визвольній війні українського народу середини XVII ст.. Тут він підписував свої універсали до народу. У Суботові в Іллінській церкві гетьмана і поховано. У 1995 році до 400-річчя від дня народження Богдана Хмельницького у Чигирині відкрито музей, а у Суботові і Черкасах - пам'ятники гетьману, у Корсунь-Шевченківському історичному музеї - діараму Корсунської битви 1648 року.

Черкаський край є батьківщиною багатьох відомих людей, серед яких - археолог, етнограф, мистецтвознавець, академік М.Ф.Біляшівський, генетик і селекціонер, академік І.Є.Глушенко, скульптор і живописець І.М.Гончар, поет і байкар П.П.Гулак-Артемовський, оперний співак, композитор, актор і драматург С.С.Гулак-Артемовський, гетьман П.Д.Дорошенко, письменник ван Ле, живописець і графік І.С.Їжакевич, письменник-драматург О.Є.Корнійчук, письменник Лесь Гомін, вчений-природознавець, історик, фольклорист, письменник, перший ректор Київського університету М.О.Максимович, письменник І.С.Нечуй-Левицький, живописець і графік І.І.Падалка, спортсмен і професійний борець І.Піддубний, зоолог і палеонтолог, академік І .Г.Підоплічко, вчений помолог і плодовод Л.П.Симиренко, письменник, театральний і культурно-громадський діяч М.П.Старицький, композитор, хоровий диригент, музично- громадський діяч К.Г.Стеценко, хореограф В. Авраменко, генерал армії І.Д. Черняховський та ін.

Найвизначнішими серед культових споруд, які вирізняються не тільки архітектурною унікальністю, а мають й історичну, наукову та художню цінність є Георгіївський (Успенський) собор у Каневі (1144 р.), Іллінська церква у с.Суботов Чигиринського району (1653 р.), Преображенська церква в Кіровому Корсунь-Шевченківського району (1738 р.), Преображенська церква Красногірського монастиря Золотоніського району, Успенський костьол в Умані (1827 р.), Преображенська церква в Мошнах Черкаського району (1830-1840 рр.), Троїцька церква в Гельмязеві Золотоніського району (1841 р.), Олександрівська церква в Лебедівці Кам'янського зайону (1843 р.), Михайлівська церква в Городищі (1844 р.), Успенська церква в Жаботині Кам'янського району (1851 р.).

Серед пам'яток громадської архітектури Черкащини вирізняються: садиба в Козацькому Звенигородського району (Х VIII -ХІХ ст.), садиба Давидових у Кам'янці (Х VIII -ХІХ ст.), садиба Лопухіних в Корсунь-Шевченківському (80-ті роки XVIII ст.), садибний будинок у Добрій Маньківського району (початок XIX ст.), торгові ряди в Умані (1780 р.), корчма в Рогах Маньківського району на давньому чумацькому шляху (друга половина XVIII ст.), мисливський замок у Тальному (1896-1903 рр.) та інші.

Велика кількість на території області пам'яток промислової та військової архітектури, серед яких останній із побудованих в Україні заклепковий міст через Дніпро в напрямі Черкаси-Золотоноша, цукроварня (1838 р.) графа Бобринського у Смілі, де у 1848 році було впроваджено паровий спосіб, залишки фортеці (XVI-XVII ст.) на Богдановій горі в Чигирині тощо.

Для тих, хто звик до активного туризму, природні особливості Черкаської області сприятимуть чудовому відпочинку та оздоровленню, адже тут багато водних ресурсів, лісів, чудові краєвиди, лікувальний клімат. Територією Черкащини протікає 1037 річок, узбережжя яких майже повсюдно використовуються для відпочинку. Самі ж водні артерії застосовуються для рибальства, судноплавства, водного туризму. В області знаходиться південна частина Канівського та більша частина Кременчуцького водосховища, узбережжя та острови, які використовуються для відпочинку. Велика кількість водосховищ і ставків (понад 2 тисячі) має не лише господарське, а й рекреаційне значення.

Область має значні запаси мінеральних вод з лікувальними властивостями. Зокрема, Звенигородська мінеральна вода (відкрита в 1962 р.) багата на радон, залізо, сірковуглець і використовується для лікування захворювань опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи. Радон містять також мінеральні води в Кам'янському районі. Мінеральні води “Мошногірська”, “Славутич” (Мошногір'я) використовуються для лікування органів травлення. Мінеральні води, що залягають біля Безбородьок Драбівського району, за дією подібні до “ Миргородської”, тобто застосовуються для лікування органів травлення, а води поблизу Коробівки Золотоніського району мають гастроентерологічну дію. Добре відомі гідрокарбонатні натрієво-магнієво-кальцієві води Тальнівського району.

У межах області знаходиться понад 400 об'єктів природоохоронних територій загальною площею близько 40 тис. га., де зосереджені особливо унікальні неповторні ландшафти. Серед найцінніших природних комплексів Черкаської області - один з найдавніших в Україні Канівський природний заповідник. Унікальність рельєфу, неповторна краса ландшафтів, величезне біорізноманіття дивом збереглися в самому центрі України. Заповідник був створений у 1923 році. Нині його площа становить понад 2 тис.га. Національним багатством є Черкаський бір - найбільший масив (понад 28 тис га.) дубово-сосновних лісів лісостепової зони України. У лісах області зустрічаються лось, олень плямистий, козуля, кабан, а з хижих - борсук, лисиця, куниця та ін.

Загальнодержавне значення мають такі пам'ятки садово-паркового мистецтва, як Тальнівський, Козацький, Корсунь-Шевченківський, Соснівський парки, парк декабристів у Кам'янці. У Черкаському зоопарку утримується 124 види тварин із різних куточків земної кулі, з яких 13 видів занесені до Червоної книги України.