хочу сюда!
 

Наталия

45 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-55 лет

ma_linka

предыдущая
следующая

Привітання в.о. президента України.

З днем народження, Петро Олексійович!
Увесь український народ щиро вдячний вам за все, що ви для нас робите. Зокрема за те, що ви виконали свої обіцянки. Перш за все, Ви завершили АТО за лічені години, і наші солдати отримують по 1000 гривень у день. Завдяки вам бюджетники мають високі зарплати і гідне життя, люди літнього віку мають пенсії, за які можна не просто вижити, а нормально жити.
Ви, наш дорогий Петро Олексійович, показали свій патріотизм, продавши свій бізнес, в тому числі «5 канал» , » Богдан», «Енергоавтоматика» , «Прайм Ессетс Кепітал», «Завод «Ленінська кузня», ПАТ «Севастопольський морський завод», ну і Липецьку фабрику.
Ви захистили Донбас і повернули Україні Крим. Ви забезпечили нашій державі демократію, здорову політичну конкуренцію і свободу слова. За часи вашого правління усі забули про політичні репресії часів Кучми і Януковича. Ви гідно оцінили подвиг усіх Героїв війни та революції. Вашим вольовим рішенням була покарана регіоналівська банда. Ви рекомендували на посаду Генпрокурора Віктора Шокіна, який посадив Єфремова, Льовочкіна, Бойка, Ахметова, Вілкула та інших злочинців режиму Януковича. Ви створили справжню партію європейського зразка — «Солідарність/БПП», сформовану з добровольців і волонтерів, лікарів і вчителів, громадських активістів і патріотичної молоді. Серед членів партії «Солідарність/БПП» немає жодного екс-регіонала, жодного начальника часів Януковича, жодного одіозного екс-судді чи екс-прокурора. Тільки нові люди, готові діяти рішуче заради України. Саме ви, Петро Олексійович, подолали тотальну корупцію, доручивши це найчеснішим менеджерам вашої команди — Ігорю Кононенко і Борису Ложкіну.
Звичайно, були і болісні моменти — Ілловайський і Дебальцевський котли. Однак Ви суворо покарали винуватців цієї трагедії — начальника Генштабу Муженка і тодішнього міністра оборони Гелетея.
Ви — наша гордість і наше щастя.
Ми за вас помремо в котлаїх і бідності.
(С)
12

Комментарии

128.09.17, 18:54

коротше - він не Бог, а обіцянки списав у Нього ) ... понять и простить . )

  228.09.17, 19:04

  коротше - він не Бог, а обіцянки списав у Нього ) ... понять и простить . ) а кто бог, ты что ли ?!
  божок ))кислотный
  не , я по ту сторону зеркала . ) а ты в зеркало заглядываешь ? ) или тебе пох ? )

   Гость: Хуббыч

   328.09.17, 19:26

   Мне как соловью этот тот през, мобилизовал мня в армию . А сам прятался в кустах с сыночками

    428.09.17, 19:26

    Чё там, Ольгино опять новые методички получило?

     528.09.17, 19:27Ответ на 3 от Гость: Хуббыч

     Мне как соловью этот тот през, мобилизовал мня в армию . А сам прятался в кустах с сыночкамиТы рамсы(устав) не путаешь, погранец?

      Гость: Хуббыч

      628.09.17, 19:36Ответ на 5 от Эйч

      Мне как соловью этот тот през, мобилизовал мня в армию . А сам прятался в кустах с сыночкамиТы рамсы(устав) не путаешь, погранец?У ВСУ служба , а у Погранцов каждый день боевой с нелегалами КОРДОНА Афганцы, Бангладешцы . ЛЕЗУТ как тараканы через кордон

       728.09.17, 19:38Ответ на 6 от Гость: Хуббыч

       Мне как соловью этот тот през, мобилизовал мня в армию . А сам прятался в кустах с сыночкамиТы рамсы(устав) не путаешь, погранец?У ВСУ служба , а у Погранцов каждый день боевой с нелегалами КОРДОНА Афганцы, Бангладешцы . ЛЕЗУТ как тараканы через кордонНе виляй, в блоге сепарши сопли трешь?

        Гость: Хуббыч

        828.09.17, 19:46Ответ на 7 от Эйч

        Мне как соловью этот тот през, мобилизовал мня в армию . А сам прятался в кустах с сыночкамиТы рамсы(устав) не путаешь, погранец?У ВСУ служба , а у Погранцов каждый день боевой с нелегалами КОРДОНА Афганцы, Бангладешцы . ЛЕЗУТ как тараканы через кордонНе виляй, в блоге сепарши сопли трешь? Мне как соловью пох какая она сепарша Бумеранг им брехунам Кисель ТВ вернётся 100%

         928.09.17, 19:48Ответ на 8 от Гость: Хуббыч

         Мне как соловью этот тот през, мобилизовал мня в армию . А сам прятался в кустах с сыночкамиТы рамсы(устав) не путаешь, погранец?У ВСУ служба , а у Погранцов каждый день боевой с нелегалами КОРДОНА Афганцы, Бангладешцы . ЛЕЗУТ как тараканы через кордонНе виляй, в блоге сепарши сопли трешь? Мне как соловью пох какая она сепаршаБумеранг им брехунам Кисель ТВ вернётся 100%И устав пох? погранец

          1028.09.17, 20:37

          Давньоіндійська мудрість вчить: похвала від недостойного - найбільша образа для достойного. Отож все добре для Петра Порошенка, достойного Президента України.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           15
           предыдущая
           следующая