Профиль

юнона_176

юнона_176

Украина, Дрогобыч

Рейтинг в разделе:

Украина в тисках глобального контроля

  • 09.01.13, 11:58
 

Ще   додам до роліка пару цитат українських журналістів і правозахисників: 

Дбайливі господарі завжди хочуть знати, де перебуває, що робить, наскільки активно розмножується і чи не лізе в шкоду ввірена їм худоба. Народні обранці,стурбовані занадто повільним просуванням покращення, очевидно, також хочуть навести лад у державі. Тож днями ухвалили закон, згідно з яким усі дані про громадян України мають бути зібрані в одному місці (Єдиному державному демографічному реєстрі), причому цитуємо: «Порядок взаємодії між уповноваженими суб’єктами, вид і обсяг інформації, надання якої необхідне для ведення Реєстру,встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням уповноваженого органу».Тобто саме Кабмін визначатиме, які дані «уповноважені суб’єкти» збиратимуть про всіх нас.(стаття з "УП")

Трохи про Демреєстр:

"....За створенням єдиного реєстру заховане злиття усіх персональних даних мешканців країни з різних баз даних, в тому числі відомчих,до єдиного банку даних, і тепер вже на цілком законних підставах. Людина і знати не буде про те, що інформація про її життя зібрана разом на невизначений період з невідомою метою. Такі дії держави грубо порушують статтю 32 Конституції, міжнародні угоди і закон про захист персональних даних. Не кажу вже про поганий захист цих даних: досі можна придбати без особливих проблем диски із свіжими версіями бази даних ідентифікаційних податкових номерів...." (Є.Захаров, голова Української Гельсінської Спілки). 

"....Найнебезпечніше ж у цьому законі – створення нової мегабази даних з цинічною назвою "Єдиний державний демографічний реєстр".

До реєстру буде вноситися вся інформація про кожну особу:

- відомості про батьків;

- реквізити документів, виданих особі – тип, назва документа, серія, номер, дата видачі та уповноважений суб’єкт, що видав документ, строк його дії;

- відцифрований зразок підпису особи;

- відцифрований зразок підпису особи;

- відцифрований образ обличчя особи;

- додаткова змінна інформація – про місце реєстрації, про сімейний стан, про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, про видачу приватизаційних паперів, додаткові (факультативні) біометричні дані, параметри,а також дані з відомчих інформаційних систем.

Отже, депутати дозволили збирати про громадян практично необмежену інформацію. Хто, коли і з якою метою буде використовувати її,питання риторичне...." (Віктор Тимощук, Центр політико-правових реформ, дляУП)

 

Аналогу Демреєстру не існує ніде в світі - навпаки, в країнах ЄС діють регулятивні акти, що запобігають злиттю баз даних різних відомств в одну:

"Збиратиметься надмірна інформація про особу, вона міститиметься в єдиній базі, куди увійдуть дані з усіх відомчих баз. Існування такої бази є порушенням стандартів щодо захисту персональних даних. Немає правомірної мети для такого збирання інформації. Зате є велика загроза, що ця інформація може бути використана не за призначенням, є ризик продажу таких баз даних чи небажаного для особи витоку інформації", - сказав ВВС Україна юрист, експерт у галузі захисту персональних даних Дмитро Котляр, який має досвід роботи у структурах РадиЄвропи.

Він твердить, що вінших країнах бази даних існують, проте їх тримачами є різні відомства іструктури. "Вони не агрегуються в одну базу, як це передбачено в українському законі", - каже експерт.

 

Риторичне,задумливе:

Олег Соскін,

голова Української національної консервативної партії, професор Національної академії управління:

— По суті українців хочуть загнати у резервацію. Правлячий мафіозний режим для того, щоб узяти всіх українців під контроль, вирішив сформувати Єдиний демографічний реєстр на всіх громадян України... Ми переходимо у суспільство, яке описане у найстрашніших соціальних антиутопіях — у романі Замятіна «Ми», в романах Оруелла«Ферма», «1984». Формуються структури, які матимуть повну інформацію про кожного з нас. Це означає, що Міністерство внутрішніх справ, податкова, прокуратура, будь–які нотаріальні служби, поліклініки, всі бази будуть накопичуватись і вводитись у цей Єдиний державний демографічний реєстр. Це ж стосується і рахунків у банках, будь–якої інформації про укладання угод, здійснення покупок... Як узагалі можна такі закони приймати без референдуму і відкритих обговорень? Чому мовчать священики?

Про принятие законопроекта №8507.

  • 24.09.11, 21:48

*                                                                           

  Т                                          

    Текст не мой, хотела бы просто привлечь внимание к происходящему.

     

«Имеющий уши, да услышит….»   (Евангелие от Матфея гл. 11, ст. 15).

           

       Вчера, 23 сентября 2011 Верховна Рада Украины во втором чтении приняла законопроект № 8507 «О документах удостоверяющий личность». Согласно закону № 8507 на всех документах нового образца будет размещен чип радиочастотной идентификации (RFID -chip), который сканируется дистанционно. На этот чип записываются биометрические данные человека и ИНН (идентификационный налоговый номер). Этот же ИНН является порядковым номером вашего файла-досье в Державній Інформаційній системі (ДІС). Эта база данных (ДІС) будет содержать в себе всю конфиденциальную информацию про человека, собранную в электронный файл -досье личности: ВСЕ банковские счета, ВСЕ покупки, кредиты, коммунальные платежи, долги, наличная собственность; данные про состояние здоровья (згідно даних Єдиної системи обліку інформації охорони здоров"я), даже данные про проезд на транспорте -частота проездов, маршрут, время посадки и выхода.

Каждый шаг человека можно будет отследить по этой базе данных. ID-карта - средство тотального контроля и управления  каждым человеком отдельно и обществом в целом. Без этой карты нельзя будет иметь доступ к земным благам.ID-карта не только средство идентификации, но и тотальной слежки за человеком без его согласия.

В настоящее время в Украине без особой огласки каждая крупная торговая точка оборудуется специальными терминалами, которые аккумулируют данные о каждой произведенной покупке и пересылают их в единую Базу.

Кроме того: местонахождение владельца ID-карты можно точно определить со спутника. Эти возможности отслеживания будут иметь не только отечественные правоохранители, но и "компетентные органы" других государств. Таким образом граждане Украины будут подконтрольны силовым структурам США и ЕС. ДІС с самого начала формировалось как структурный элемент Шенгенской информационной системы.

Было бы наивным полагать, что введение УЭК (универсальной электронной карты) необходимо исключительно для ускоренной обработки и передачи данных и повышения комфорта поездок и услуг для простого населения. Эта мера является второй в цепочке «номер – карта –чип». В программе развития электронной промышленности России открыто запланирована тотальная чипизация населения в уже начиная с 2025 года.  Россия ввела УЭК несколько раньше. Но у Украины, благодаря неподдельному рвению таких «самородков» как Валерий Коновалюк, есть все шансы «догнать и перегнать». Кому интересно – смотреть здесь Пресс-конференция против электронных паспортов на youtube  http://www.youtube.com/watch?v=hMyVjAa41fU

Люди – эксперты (в основном православные) довольно толково и аргументированно излагают по теме. Стоит прислушаться.

Такие страны как Великобритания, Германия, Южная Корея, Финляндия - отказались от введения универсальных электронных карт. Продолжаются протесты в Греции. Нас, граждан Украины, «продвинутые нардепы» типа Коновалюка, ведут в электронный концлагерь, как баранов на поводке.