хочу сюда!
 

Александра

42 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 38-47 лет

траванувся жіночим щастям

Чим тільки не травлять і травляться. Та полоній чи новічок не для нас, простих смертних.
Є така рослинка спатифілумну рослинка як рослинка. Досить популярна у флористів. А в народі називають спатифілум не як небудь, а не багато не мало - Жіноче щастя. Приносить воно жінкам щастя чи ні, то питання окреме, а от завдяки декоративності приносить деяке естетичне задоволення, саме тому і досить поширене в вазонному середовищі.
Все б то нічо, та відноситься цей чудо бур'янець як і багато інших до родини ароїдних, в якій всі рослини в більшій чи меншій мірі отруйні.
Так от росте в мене цей чудо вазон, точніше не один, так як з моменту придбання вже розрісся. Про отруйність цього вазона я знав і незважаючи на весняний авітаміноз їсти його не збирався. 
Але сьогодні шота я до нього поліз і вмітив мутацію
чомусь два покривала навколо кукурузки. зняв з підвіконня, думаю за походом огляну його більш детально. ну щось підрізати, щось підсипати. і вмітив ще одну мутацію
Може щось не вистачає йому. раніше такого не було. якщо хтось в курсі підкажіть.
Тая не про те. Як вже говорив рослинка отруйна. Тобто отруйні всі її частини. Поки крутив вазона пару раз нормально вдихнув пилку з квіток. запах доволі приємний. Приємно було не довго. Це десь приблизно як взяти кредит. Загальна слабкість, шум в голові. якийсь незрозумілий стан. щось середнє між бодуном і грипом. Покинув хазяйнувати , попив чаю, наче трішки попустило. Думаю, сходжу на вулицю. Там краса, весна, чисте повітря і ярмарка. Підійшов до банкомата налік зняти. там шота черга за бабулькою вистроїлась. Поки чекав знов почало накривати, раза три хотів вернутись. Але якось почовгав далі. Через закумарку купив сир не пробуючи і вже дома роздуплився що не дуже. якогось, купив чорнослив два раза. Ну тут підфартило, другий виявився кращий. Ще чогось, довго ходити не захотів. Дома вже попустило наче норм. Скільки з цим вазоном років носився і нічого, а тут бац.

Так що обережно з жіночим щастямsmile


5

Комментарии

12.04.18, 00:17

Я вже теж знаю, що треба бути обережною.
Восени вирішила пересадити спатифілум. Там у нього дуже велике коріння. Я його дістала, розірвала і пересадила у три вазони. Рукавички не одівала. На наступний ранок відчула, що обличчя наче отікло і якась слабкість. Потім в інеті прочитала, що воно отруйне. А до цього читала, що воно для повітря гарне і про отруту не знала. Тепер залишу один-два вазони, а все інше приберу. Після цього одіваю рукавички.

  22.04.18, 00:21

  у твоєї рослини квітка повністю біла, а в нас така
  http://photo.i.ua/user/385887/486027/14795286/

   32.04.18, 00:24Ответ на 2 от trinks

   у твоєї рослини квітка повністю біла, а в нас така
   http://photo.i.ua/user/385887/486027/14795286/
   в мене також зеленіють з часом, а зразу біла

    42.04.18, 00:31Ответ на 1 от trinks

    в мене вже років з вісім і це перший раз. просто реально нюхнув добряче. думаю не варто позбуватись рослинок. хіба що діти чи коти люблять пожувати вазони. в мене на столі стояв. їв біля нього. руки звичайно мити потрібно після контакту з соком. це ж і монстера і антуріум і ще багато декоративних ароїдні, так без зелені залишитись можна

     52.04.18, 00:35

     у нас ще була велика дифенбахія
     така гарненька, зелененька
     після цієї замітки прибрала http://blog.i.ua/user/7047925/2037259/

      62.04.18, 00:44Ответ на 5 от trinks

      у нас ще була велика дифенбахія
      така гарненька, зелененька
      після цієї замітки прибрала http://blog.i.ua/user/7047925/2037259/
      теж колись була. і також квітка з покривалом. і також ароїдна. до речі, буквально тиждень назад була новина. дитина траванулась саме дефінбафією. не пам'ятаю де і чим закінчилось, але на лікарню точно потрапила.

       72.04.18, 00:45Ответ на 4 от evgeniy_v

       в мене вже років з вісім і це перший раз. просто реально нюхнув добряче. думаю не варто позбуватись рослинок. хіба що діти чи коти люблять пожувати вазони. в мене на столі стояв. їв біля нього. руки звичайно мити потрібно після контакту з соком. це ж і монстера і антуріум і ще багато декоративних ароїдні, так без зелені залишитись можнау нас теж не перший рік, тому і здивувалась такої реакції
       а я ще так гарненько трусила усі корінці ))
       вперше отримала таке дивне відчуття , не хочу тепер його.
       я ж не повністю позбавлюсь, але з 4-х вазонів залишу два
       як раз зараз знову буду міняти грунт (восени занесла енхітрею)

        82.04.18, 00:49Ответ на 7 от trinks

        а що таке енхітрея?

         92.04.18, 00:49Ответ на 4 от evgeniy_v

         без зелені залишитись можнапосади мандарин багато зелені ))
         треба буде сфоткати його, який він став за зиму

          102.04.18, 00:57Ответ на 8 от evgeniy_v

          а що таке енхітрея?білі червячкі )
          унівесальний грунт купила -100% органіка
          і ця органіка вилупилась восени
          https://rozarii.ru/borba-s-vreditelyami/enxitrei.html
          для рослини шкідливі, для людини -ні , але я ж вже знаю що там щось повзає і спати не могла в одній кімнаті вже змінила увесь грунт у вазонах .)

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая