хочу сюда!
 

Алиса

39 лет, дева, познакомится с парнем в возрасте 32-52 лет

Менты соботажники и предатели!

даєте нам воювати"
Олена Білозерська:"Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати"
Олена Білозерська:"Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати"

Блокади рано чи пізно перетворюються в заробляння грошей, і вони заважають воювати. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловила боєць української добровольчої армії Олена Білозерська.

Повідомляє портал «АНТИКОР» з посиланням на ЗМІ.

« Ну, не буде так, щоб жоден вантаж не проїхав, хіба що короткий час, а буде так, що окремі, обрані підприємці "по договорняку" платитимуть гроші і їхатимуть. Або справді тривалий час не пускатимуть нікого, а потім візьмуть "відступне" і блокаду знімуть. Хто б цим не займався - мєнти, СБУ, добровольці - буде те саме. Знаю. Досвід», — наголосила Білозерська.

Вона також зазначила, що більшість учасників цих блокад чесні й ідейні люди, а блокади все одно «перетворюються в заробляння бабла».

"Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати. Через вашу, повторюю, довбану блокаду, до якої ми абсолютно непричетні, мєнти з різних відомств дихати нам не дають. Ми не можемо виїхати зі зброєю ні на передок, ні на полігон, нікуди. Нас зупиняють і тримають під вартою багато годин, поки ті, кому треба, не напряжуть всі можливі зв’язки, щоб нас визволити і визволити нашу зброю. Нас чекають на передку, а ми сидимо мало не в обізянниках, зриваючи бойові завдання. А люди, які мали б ловити сєпарів, витрачають прірву часу і сил на те, щоб визволяти нас"- зазначила журналістка.

0

Комментарии