хочу сюди!
 

Елена

39 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 30-40 років

Фен-шуй онлайн навчання 1-й курс

#онлайн_феншуй_курс #перший_курс_навчання #лекції_феншуй_онлайн #феншуй_по_ватсап #навчання_по_вайберу #лекції_по_скайпу #навчитися_сітку_бугуа #креслити_сектора_наплані #позначити_зони #феншуй_сектора

Отримані знання 1-го курсу, дають можливість виправити недоліки приміщення та створити гармонійний простір будинку, квартири, офісу тощо, що сприятиме здоров'ю, любові, бізнесу, кар'єрі, багатству та гармонійним взаєминам.

Заняття індивідуальні та відбуваються в реальному часі, в онлайн-відео режимі.

Лекції ведуться 1-3 рази на тиждень по 2 академічні години. Дні та час занять вибираються індивідуально.

Повний перший курс - 15 занять по 2 академічні години (1,5 години) = 30 академічних (22,5 години).

На практичних заняттях під моїм керівництвом ви створюєте фен-шуй своїх квартир, будинків, кабінетів і т.д. Здобувши знання тримісячного курсу, учні виходять на рівень достатній, щоб створити фен-шуй свого приміщення та давати рекомендації своїм родичам та близьким знайомим.

Після закінчення 1-го курсу, ви зможете вільно орієнтуватися в енергетиці свого простору та самостійно змінювати фен-шуй приміщення залежно від ваших цілей та життєвих ситуацій.

Для запису до школи фен-шуй надсилайте повідомлення мені в Ватсап, Вайбер, Телеграм +380679961809, скайп master_feng-shu . А також пишіть у коментарях нижче під текстом. © Сергій Гіль https://фэн-шуй

0

Коментарі