хочу сюди!
 

Татьяна

53 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 45-52 років

Платон мені друг, але істина дорожче

Пройшло вже більше 3-х місяців, як заповідник у Старому місті Луцька очолив Павло Аркадійович Рудецький. Павло - мій давній друг і колега, є співавтором і добрим консультантом багатьох моїх наукових досліджень, розміщених, зокрема, і на цьому сайті. З приходом його на посаду директора Луцького історико-культурного заповідника, покладалося багато надій - на дослідження, і, у п е р ш у  ч е р г у, збереження культурної спадщини старого міста.
Луцьк - унікальне місто, напевно, єдине, із західних міст України, не досліджене досконало археологічно. Заважало і заважає цьому багато аспектів - і не лише вічно триваюча і, я би сказав, не переможна забудова - бо людям і жити десь треба (якщо ми можемо назвати "людьми" сімейку Голєвих - настільки великий розрив між цінностями сучасного громадянина України і їхнімі розуміннями "справедливості") і оця байдужість міської влади до власної історії, що проявляється на всіх шаблях - від прибиральниці (хоча до неї претензій і не мало б бути, але про це окрема мова) до його високо... бог його знає як мера (не помилився?) міста.
І як своєрідний маяк цього нищення - Старий базар у центрі історичної Волині!!!
Була надія... Але, за три місяці на території Луцького державного історико-культурного заповідника виникло десятки новобудів. Об'єктивної потреби, та навіть логічної, у їхній появі навіть пересічному громадянину вбачити важко. За три місяці!!! Без археологічних досліджень, без врахування збереження історичного середовища. А все це, нажаль, свідчить про єдине - рабанізм жив і жите буде. Розвалюється під "0" вже саме приміщення дирекції заповідника - будинок, у якому провела дитячі роки Леся Українка. Зате будуються нові хатинки - бари - нічні клуби і, напевно, під чітким контролем головного "насяльника" старого міста Павла Рудецького. Павло, можливо вже хватить брати хабарі?


Павло Рудецький. Фото О.Котиса. Волинь-PostЗабудови на території Луцька, що з'явилися за часи нового директора
16

Коментарі

131.10.12, 06:41

Плачу гіркими сльозами разом з вами. Знищується спадщина України. Ми діти без роду, без племені.

  231.10.12, 09:23

  Шкода, що явище це повсемісне((

   331.10.12, 09:58

   Гроші і влада змінють людей,зовні вони такіж самі що і раніше,але от серцевина...
   Прикро це все.

    431.10.12, 10:40

     531.10.12, 11:14

     та везде так.

      631.10.12, 16:09

      Система. Не будеш пливти по течії системи - викине на голий берег...
      Років з шість тому запропонував Тарасу Р. зробити з його "кахфе" популярний а головне стильний мистецький кафе-клуб... З тематичними засіданнями, відповідним оформленням...з запрошенням відомих митців всіх(!) жанрів і таке інше... Він такі умови поставив....і це ж за мої гроші... що краще вже було самого себе продати у рабство на галери... Бізнесмен ще той...

       Гість: Тираъ

       731.10.12, 21:29

       эммм..круто
       ретвитну шоле заметко...

        Гість: Тираъ

        831.10.12, 21:49Відповідь на 6 від RnR

        зробіть відеоматеріал на цю тему, спробую в Юнеско перекинути

         931.10.12, 22:09

         барыги. бабло дороже всего

          Гість: Dиззззз

          101.11.12, 05:36

          Сумно ... ганьба

           Сторінки:
           1
           2
           3
           5
           попередня
           наступна