хочу сюда!
 

ЛюдМила

42 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 42-53 лет

Як припинити війну на Донбасі і деокупувати Крим

 • 05.05.20, 19:53
1. Виключити Росію із складу ООН за агресію проти незалежної України, як, в свою чергу, виключили СРСР із Ліги націй через агресію проти Фінляндії у 1939-му. Для цього українська дипломатія має навести беззаперечні вбивчі докази агресії всьому світові і, переконавши в небезпеці такої політики, змусити більшість країн проголосувати за це.
2. Продовжити економічний тиск на російських окупантів світовою спільнотою, до ймовірного демонтажа державності російської федерації. Саудити знають, як завалили обвалом цін на нафту Радянський Союз, за агресію проти Афганістану. А що таке сучасна Росія в порівнянні з країною Рад? Тьфу. За міжнародним правом це законно. Федерація це вільне об'єднання незалежних країн, а тому республіки, які входять до її складу, мають повне право вільного виходу зі складу Російської Федерації.
3. Відключення фашистської Росії від системи SWIFT і повне ембарго на торгівлю з нею. Народ Росії відповідальний за владу, яку собі обрав, а тому природньо має відповідати за свойого Путіна. Російський народ повинен природньо страждати за свій вибір.
4. Виклик Путіна=хуйла на міжнародне зібрання, арешт і показовий суд за військові злочини. 5. Репарації Росії на користь України за всі роки українсько-російської війни, матеріальні і морально-реальні. P. S. Для цього Зеленському і всім наступним президентам потрібно називати всі речі своїми іменами. Писи. Писи. Якщо Путін покається і вибачиться перед українським народом за століття русифікації і приниження, й пообіцяє побудову нового союзу на основі рівноправ'я народів і соціальної справедливості, серед слов' ян і не дуже, то я, хоч завтра, проголосую за співпрацю з росіянами. Але зараз - зась!
7

Комментарии

15.05.20, 20:25

  25.05.20, 20:44

  З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!

   35.05.20, 20:49Ответ на 2 от Андрій1961

   З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Ворог країна, але ним не може бути народ, який обдурено. Ми з німецькими фашистами, точніше з їх нащадками, зараз союзники? Почитай в інтернеті, як наркоман Гітлер, годував свої війська і цивільних первітином.

    45.05.20, 20:50Ответ на 2 от Андрій1961

    З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Пункт 4 це міжнародний суд! Ти неуважний)

     55.05.20, 20:53Ответ на 2 от Андрій1961

     З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Кожен пункт це цвях в домовину російських окупантів, ніякого прощення!

      65.05.20, 20:56Ответ на 4 от Полина_Я

      З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Пункт 4 це міжнародний суд! Ти неуважний)Якраз я читав уважно! Висловився некоректно... Не "п.4", а "PS"! А щодо народу... Років за 50 побачимо, а поки там "Путін - наше все" - нема чого нам з ними навіть спілкуватися!

       75.05.20, 20:56Ответ на 5 от Полина_Я

       З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Кожен пункт це цвях в домовину російських окупантів, ніякого прощення!Згоден 100%!

        85.05.20, 20:59Ответ на 6 от Андрій1961

        З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Пункт 4 це міжнародний суд! Ти неуважний)Якраз я читав уважно! Висловився некоректно... Не "п.4", а "PS"! А щодо народу... Років за 50 побачимо, а поки там "Путін - наше все" - нема чого нам з ними навіть спілкуватися!Пиха тут ні до чого, мають бути аргументи і переконливіші чим зброя. Сила в правді. У кого правда - той і сильніше. А від сусідів нікуди не дінешся - розмови не уникнути!

         95.05.20, 21:03Ответ на 8 от Полина_Я

         З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Пункт 4 це міжнародний суд! Ти неуважний)Якраз я читав уважно! Висловився некоректно... Не "п.4", а "PS"! А щодо народу... Років за 50 побачимо, а поки там "Путін - наше все" - нема чого нам з ними навіть спілкуватися!Пиха тут ні до чого, мають бути аргументи і переконливіші чим зброя. Сила в правді. У кого правда - той і сильніше. А від сусідів нікуди не дінешся - розмови не уникнути!Правда - то поняття відносне! В кожного вона своя! А з такими сусідами розмова має бути короткою: ми до вас не ліземо - і ви до нас не лізьте! Все інше - то ваші проблеми, нас вони не стосуються!

          105.05.20, 21:10Ответ на 9 от Андрій1961

          З усім згоден, крім п.4! Ніякої співпраці з ворогом не може бути в принципі!Пункт 4 це міжнародний суд! Ти неуважний)Якраз я читав уважно! Висловився некоректно... Не "п.4", а "PS"! А щодо народу... Років за 50 побачимо, а поки там "Путін - наше все" - нема чого нам з ними навіть спілкуватися!Пиха тут ні до чого, мають бути аргументи і переконливіші чим зброя. Сила в правді. У кого правда - той і сильніше. А від сусідів нікуди не дінешся - розмови не уникнути!Правда - то поняття відносне! В кожного вона своя! А з такими сусідами розмова має бути короткою: ми до вас не ліземо - і ви до нас не лізьте! Все інше - то ваші проблеми, нас вони не стосуються!Згодна. Та корінь один - право! Правда, справедливість речі загальноприйняті!

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая