Життя як біг .....

......кому на довгу,а кому й на коротку дистанцію....prostite


Головне правильно стартувати......umnik


Думи мої, думи мої лихо мені з вами.......chih

Новини від Дойчевелле.

  • 05.06.18, 22:15
ЄВРОПАКоментар: США сприяють розколу Євросоюзу

Новий посол США у Німеччині у незвично недипломатичному стилі втручається у справи Євросоюзу і цим провокує скандал. І все ж обурюватися було б поганою відповіддю, каже головна редакторка DW Інес Поль.

Посол США у Німеччині Річард Гренелл вже не вперше відзначився недипломатичними заявами

Німеччина обурена. Уже за кілька годин після публікації інтерв'ю посла США у ФРН Річарда Гренелла з'явились заклики вислати його з країни. Причина: у розмові з американською правопопулістською платформою Breitbart London представник Трампа заявив, що європейські еліти диктують виборцям свою волю, а тому він прагне посилювати консерваторів у ЄС, які виступають проти еліт. Пасажі інтерв'ю, в яких ідеться про "більшість, яка мовчить", де критикується чинна політика щодо біженців та взагалі відірваність еліт від реальності, він міг би повторити на заходах правоконсервативної "Альтернативи для Німеччини" - аплодисменти йому були б забезпечені. При цьому Гренелл уже не вперше відкритим текстом втручається у внутрішні справи Німеччини. Щойно вступивши на дипломатичну посаду, він закликав німецькі фірми відмовитись від бізнесу з Іраном. Його мотив - трансатлантична суперечка щодо ядерної угоди з Іраном.

Нечуваневтручання у внутрішні справи

Та й справді, раніше неможливо було собі уявити, щоб посол так відверто втручався в політику країни, в котру його направили. Досі завданням посла було радше пояснювати позицію власної країни, прокладати символічні мости та залагоджувати конфлікти. Але ті, хто зараз дратується та дивується, що посол США Гренелл геть по-іншому розуміє свої повноваження, і досі не збагнули, що з приходом у Білий дім такого президента, як нинішній, там все змінилося. Іншою стала й робота дипломатів.

Трамп є бізнесмен, котрий вийшов із шоу-бізнесу й саме тут пережив свій найбільший успіх. Його розуміння політики - не "мистецтво можливого", як колись висловився перший рейхсканцлер Отто фон Бісмарк. Як і для будь-якого популіста, для Трампа та його команди значення має лише якомога більший ефект. Тож коли посол США Гренелл говорить про ланцюгову міграцію у Німеччині та водночас вихваляє австрійського канцлера Себастіана Курца, який дотримується жорсткої лінії в цьому плані, то дипломат добре знає, що робить. Таким чином він хоче підбадьорити в Європі ті сили, котрі, так само як і Трамп, бажають кинути виклик наявному на сьогодні порядку. Це своє інтерв’ю він адресував право-націоналістичним главам держав та урядів, приміром, у Польщі та Угорщині. Тобто тим, хто сумнівається в Європі в її нинішній формі.

Ines Pohl Kommentarbild App (DW/P. Böll)

Інес Поль, головна редакторка DW

Робота на ослаблення солідарності ЄС

При цьому Гренелл - як і його шеф у власній країні - використовує в своїх цілях не лише страхи людей. Він також користується слабкими місцями у системі для того, щоб проповідувати новий порядок на старому континенті. Порядок, що має ослабити ЄС і допомогти в першу чергу Америці.
Цій стратегії ослаблення ЄС не допоможуть протидіяти ані різкі заяви, ані стурбованість, ані заклики до відставки. В цьому змаганні, хто гучніший, завжди перемагатиме Трамп. Німеччині з її європейськими партнерами не залишається нічого іншого, ніж визнати, що покладатися на Дональда Трампа вже не можна. Він не лише погрожує Європі торговою війною, а й навіть використовує свого європейського топ-дипломата, щоб прискорити розкол Євросоюзу.

Відповідь на цю нову форму трансатлантичної поведінки може бути лише одна - це чітка європейська угода про майбутнє. Угода, в якій би знайшлось місце не лише великими, а й маленьким країнам. Як це не гірко, але колишній союзник США перетворився на загрозу, що підживлює розкол. Після цього інтерв‘ю у цьому не залишилось жодних сумнівів.

DW.COM

Для Дніпропетровських.......

Хотілось би почути думки самих жителів....

14%, 1 голос

71%, 5 голосов

14%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Я ЦЕ ЗРОБИЛА.........

  • 05.06.18, 19:00
Оле..,оле...,оле...,оле............ura football football football football football
Лазар завив перед начальнІком............
Дякую за ДОПОМОГУ.......kiss Сама би не справилася з цим кодлом ніколи............tears prostite unsmile unsmile

Кет Штірліцу.......

  • 05.06.18, 11:57
Копай далі.......uhmylka kiss rose
Я їх сьогодні доконаю......crazy crazy crazy crazy crazy

На Київській Русі за хабар одразу вбивали | DW Ukrainian

Підписуйтеся на німецький канал 
Deutsche Wellе українською!https://www.youtube.com/watch?v=EmPcqIiJbvU

73%, 11 голосов

13%, 2 голоса

13%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Шукачи деяку літературу попала на.....

  • 03.06.18, 18:02
......одну книжку.Називається "Тайни виртуальной жизни".

Описание
Паола жила очень замкнуто: она не любила общаться с людьми и старалась лишний раз не выходить из дома. В век современных технологий это не проблема: в интернете можно заказать любые вещи и продукты, найти работу, завести друзей и даже влюбиться. Паола боялась реального мира и выбралась из своей квартиры всего лишь на один вечер, но немедленно попала в круговорот событий, перевернувших ее жизнь с ног на голову. Реальная встреча виртуальных друзей с популярного форума окончилась допросом в полиции, ведь именно Паола обнаружила в гостиной тело неизвестного мужчины. Им оказался их общий знакомый, тоже завсегдатай форума, промышлявший сбором компромата и шантажом. Решив узнать, что и на кого тот успел накопать, Паола позаимствовала компьютер и флешку убитого, после чего охота началась за ней самой…

Не думайте,що я рекламу комусь роблю...Просто ми тут всі трохи віртуально живемо ,коли сідаємо за комп.
Може хто читав,або має бажання розповісти цікаву історію про знайомства через інтернет?! В мене теж є такі історії.......

Трохи про мера-наркошуз м.Мукачева.....

  • 01.06.18, 12:48
НАРКОМАН, ЯКОГО ВИГНАЛИ З УНІВЕРСИТЕТУ! ВСЯ ПРАВДА ПРО МЕРА МУКАЧЕВО ТА СИНА СКАНДАЛЬНОГО НАРДЕПА ВІКТОРА БАЛОГИ…

 Травень 23, 2018  Avtor  Off  КориснеПодіїСвітСуспільство,

Старший син народного депутата Віктора Балоги йде по стопах свого батька і вже встиг неодноразово виявитися героєм великих скандалів. Редакція Корупція.Інфо дізналася, що відомо про молодого мільйонера.

Народився хлопець у 1988 році, як ви вже зрозуміли в родині відомого депутата Віктора Балоги в Москві. Разом з родиною ще в дитинстві переїхав в Мукачево, де і отримав громадянство. Свою юність Андрій проводить за кордоном, отримуючи середню освіту в США. Потім навчався в університеті штату Північна Дакота.

Скандальний голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль навіть проводив власне розслідування. За його словами, Андрій Балога з 2005 по 2011 рік, поки вчився в університеті, 4 рази притягувався до кримінальної відповідальності за вживання наркотиків і алкоголю. При тому, що дві з цих справи відкривалися саме за зберігання наркотичних засобів. По одному з них в 2009 році, хлопця посадили на 30 днів у Виправний центр і змусили виплатити штраф у розмірі 300 доларів.

Але Москаль розповів і більш цікаві подробиці, виявилося, що у Андрія взагалі немає диплома. Ні, в університеті він все-таки навчався, що і підтвердили в його адміністрації, але ось закінчити навчальний заклад у хлопця не вийшло. Багато заявляли про те, що, коли батько дізнався, що Андрія вигнали, він просто вирішив забрати свого сина додому і прилаштувати на «хлібне місце».

У 2011 році, він стає директором ТОВ «МІМ», а потім ще й директором ТОВ «Русинія». У 2013 році батько вирішив питання і особистому житті Андрія. Обраницею вже на той час мільйонера стала головний спеціаліст реєстраційного відділу Мукачівського управління юстиції Едіта Гелетей.

Дівчина виявилася племінницею соратника Балоги-старшого Валерія Гелетея.

Едіта скромністю не страждає і часто любить похвалитися відвертими фотографіями в соціальних мережах.

Але молодому бізнесмену цього було мало і вже в 2015 році він стає мером Мукачева та депутатом закарпатської обласної ради. Зараз хлопець досі залишається міським головою Мукачева, незважаючи на те, що його диплом про вищу освіту так і не знайшли.


http://www.infopole.pp.ua

Тримай....

  • 31.05.18, 16:08
Як тобі сказати - без тебе не можу спати
І місяць по кімнаті розкинув сатин
Очі тобі зав"яжу і серце своє покажу
Тобі про все розкажу з настінних картин 
Тримай мене міцно своїми руками,
Моїми губами ліку,лікуй себе....boyan yazyk
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
213
предыдущая
следующая