хочу сюда!
 

Елена

51 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Поясніть, хто може

Ми , дівчатка, в політиці не дуже, 

і не можу зрозуміти, help help

Як в країні, де йде війна, може проводитись Євробачення? Якісь несумісні речі stop

Тут танки везуть залізницею  і солдат (душероздираюча картина), люди гинуть, а тут єврогості  і розваги - все для них... suicide не вкладається в голові. death вже не кажучи про фінансову сторону питання, країна тоне у війні, ллється кров, фінансово-економічна криза, а тут - Євробачення і кошти на нього є?... 
 (пир во время чумы?)

І ще: як країні, де йде війна, дали безвіз до Європи? Вони не бояться масового потоку біженців- "гостей"?

 А єврогостям не страшно їхати до країни, де йде війна? Чи вони не знають про це?(((

Нас вже не здивувати тим, що наші урядовці нічим не думають, але ж європейці, що приймали спільно такі рішення, як рішення таке може бути???? hypnosis9

Комментарии

112.05.17, 09:01

вот такая богатая страна
есть деньги на войну и на концерты

  212.05.17, 09:07Ответ на 1 от Марін

  неможливо уявити

   312.05.17, 09:09Ответ на 2 от Tatiana*

   неможливо уявитинема слів

    412.05.17, 09:16Ответ на 3 от Марін

    Навіть з економічних міркувань, думаю, витрати на проведення більші, ніж доходи від туристів (проживання в готелях та ін).
    Це хіба що за такою логікою: витрати ведуть з бюджетної кишені,а прибутки від туристів входять до власної бізнесової

     512.05.17, 09:19

     Я думаю так происходит потому, что "для внешнего и для внутреннего потребителя крутят совершенно разные картинки" - это аллегорически

      612.05.17, 09:22Ответ на 5 от norma3

      Я думаю так происходит потому, что "для внешнего и для внутреннего потребителя крутят совершенно разные картинки" - это аллегорическице з розуму зійти можна від таких протирічь ...Зрозуміла зміст... а що ж там показують про нас зовнішньому споживачу ...цікаво...

       712.05.17, 09:36

       Тетяно, "пир во время чумы?" - ваша особиста емоціональна оцінка цих подій. У когось ця оцінка більш радикальна і негативістська, а хтось сприймає Євробачення як, в тому числі, і можливість розказати світу про нашу війну (Україна отримала Євробачення за пісню, що прямо вказує на способи і методи дії тієї "чуми", з якою наша країна веде бойові дії). Але у будь якому разі треба бути послідовним - якщо продовжити цю лінію: український народ взагалі повинен відмовитись від будь-яких розваг і перевести економіку на "воєнні рейки". Скільки раз особисто ВИ були у відпустці за останні 3 роки?

        812.05.17, 09:37

        Нагадаю, ця війна йде за від'єднання України від російського цивілізаційного проекту і долучення до так званої "західної цивілізації". Надання Україні везвізу - величезний психологічний удар по адептам "русского мира", і не менший мотиваційний фактор для прихильників цивілізованого світу. Свобода (в даному випадку, пересування) краще ніж несвобода. Безвіз показує, що зусилля не марні і не треба піддаватись на пропозицію агресора здатись (педеразізація, оппоблок, ОРДЛО у складі України).

         912.05.17, 09:37

         "Вони не бояться масового потоку біженців- "гостей"?" - нічим не підтверджені домисли, головне джерело яких російські СМІ.
         "А єврогостям не страшно їхати до країни, де йде війна?" - вибач, але на Донбасі солдати як раз і вмирають за те, щоб на іншій території держави було безпечно.
         "Нас вже не здивувати тим, що наші урядовці нічим не думають, але ж європейці, що приймали спільно такі рішення, як рішення таке може бути????" - європейці не те що можуть/не можуть прийняти такі рішення - вони зобов'язані це зробити, щоб показати солідарність з боротьбою українців за європейське майбутнє. Якщо подібні кроки не будуть робитись наша країна паде під натиском агресора.

          1012.05.17, 09:41Ответ на 9 от SergeyP

          Дуже дякую, тепер зрозуміло!

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая