Вимагання по-вишгородські: ми нє пєрєд чєм нє астановімся! ВІДЕО

Мешканці Вишгорода ще не оговталися після загибелі сестер Ноздровських. Утім місцевий криміналітет шукає нову жертву. Нею стала Анна Пономарьова, педагог і підприємець. Анні погрожують “адом”, якщо вона не передасть вимагачам чималу суму у валюті та частку у своєму бізнесі. Разом з бандитами  постають прізвища міських депутатів та правоохоронців. “Наша версія” занурилась у ситуацію.

Кілька років тому Анна Пономарьова спалахнула думкою створити у Вишгороді дитячий та юнацький простір. Зрозуміло, ця справа — не дуже баришовита, але Анні вдалося знайти однодумців і переконати їх у перспективності проекту. Від ідеї розпочати повномаштабне будівництво бізнесмени відмовились. Замість цього було опрацьоване питання трьохповерхової офісної надбудови над будівельним об’єктом, який вже був введений в експлуатацію.

Після усіх погоджень та перипетій навесні цього року будівельна реконструкція розпочалася. На майданчику — адреса якого: площа Шевченка, 3 “А” — з’явилися робочі та будівельна техніка. Аж раптом до Анни завітали місцеві поліціанти на чолі з їхнім керівником. Мовляв, на спецлінію “102” надійшло повідомлення від депутата міськради про “незаконне будівництво”. А якщо таке повідомлення надійшло від “поважної людини”, необхідно одразу (!) провести “невідкладний обшук”(!).

Після себе поліціянти залишили опечатаними будівельний кран та вхід до будмайданчику. Згодом були відкриті два кримінальних провадження відносно забудовника — за самовільне будівництво та порушення правил безпеки.

В цей момент — який збіг! — про себе заявили вимагачі. Дехто “Андрій” від імені “впливової групи” зі зв’язками в правоохоронних органах та “іспалнітельнай власті” двічі зателефонував Анні. Геть недружнім тоном (див. відео) були озвучені вимоги: 24 000 доларів США та частка у бізнесі. Анні дали тиждень на роздуми, після чого пообіцяли або зняти перешкоди, або перетворити її життя на пекло. Мовляв, “ми нє пєрєд чєм нє астановімся”.

Одночасно з поліцейськими акціями та телефонним здирництвом неабиякий войовничий запал почала демонструвати секретар Вишгородської міськради пані  Тетяна Бражнікова. Вочевидь,  з оглядом на прийдешні місцеві вибори та рейтинги своєї політичної сили (Бражнікова вказана як контактна особа Вишгородського осередку на сайті об’єднання “Самопоміч”), пані Тетяна вирішила швиденько хапнути грошенят.  Під її натиском депутати ледь не щодня викликають поліціантів, аби люди у погонах своєю присутністю тиснули на неслухняних бізнесменів. За участю депутатки питання будівництва на Шевченка, 3 “А” регулярно порушуються на усіляких засіданнях в міській раді. При цьому Бражнікова активно  розповсюджує неправдиву наклепницьку інформацію.

post_16 g

 

За спостереженнями “Нашої версії”, бліцкриг вимагачів провалився. Причиною провалу став залізний характер Анни Пономарьової та її численні друзі, які встали на захист молодої жінки. Також допомогла принциповість судді Котлярової, яка відмовила  поліціянтам арештовувати майно і, таким чином, зупиняти законне  будівництво.

Сьогодні роботи зі створення дитячого та юнацького простору продовжуються. Але  вишгородське кримінальне групування вимагачів не здається. Вони вигадують нові способи, аби примусити Анну віддати їм гроші та частку в бізнесі.

Журналісти “Нашої версії” готові оселитися на будівельному майданчику. Адже дуже кортить дізнатися, хто такий “Андрій”, і чи будуть притягнуті до відповідальності усі вишгородські мафіозі? Принаймні, перша реакція поліції Київської області, яку спостерігали журналісти, свідчить про рішучість правоохоронців з вулиці Володимирської, 15.

Автор: Артем Колодій


P.SУвага борцям з тероризмом! В мережі Фейсбук під коментарями депутата міської ради з’являються підозрілі персонажі, які закликають до насильства з використанням вибухової речовини! Перевірте! Журналістська інтуїція підказує, що між Бражніковою, “Олександром Українцем” та “Андрієм” існує сталий кримінальний зв’язок.

Бюро журналістських розслідувань медійного проекту Наша версія   

Ми відслідковуємо перебіг подій навколо кримінальних подій у місті сателіті столиці Вишгороді.

 Далі буде…

Желік та інші судді вчиняють заколот проти е-декларацій

При цьому вони не гребують ніякими методами, обираючи жертвами свого нелюдського плану невинних громадян України

«Наша версія» вже не раз повідомляла про резонансний суд в Чернівцях, на якому звинуватили добровольців-атошників у «пограбуванні» подружжя Желіків. Начебто у 2017 році це зробили Богдан Козубаль, Михайло Бальберт, Максим Каленюк і його друг Олександр Якушик. Хлопці своєї вини не визнали. Вони, як і незалежні від Бориса Желіка фахівці, вважають справу сфабрикованою. Та все ж у кінці лютого 2020 року Новоселицький районний суд Чернівецької області виніс обвинувальний вирок. Жертвам поліцейсько-прокурорського свавілля недореформований (а точніше  абсолютно не реформований) суд першої інстанції у м. Новоселиця визначив від 8 до 11 років ув’язнення з конфіскацією майна! Наразі добровольці очікують вже на другу апеляцію, яка розглянеться в Апеляційному суді м. Івано-Франківська.

Борис Желік: «У нашому суді не було жодного випадку корупційного діяння».Чернівчани поділилися з журналістами вражаючою інформацією про пана Желіка, яка потребує додаткової перевірки відповідними органами. На відео є виступи добровольців з поясненнями, і убивчі зауваження адвоката Олександра Ноцького щодо звинувачення.
А колега голови Господарського суду Чернівецької області остаточно переконав нас, що авантюра з імітації пограбування цілком в дусі цінностей «папаші» Желіка. Розповідають про хабарі Желіку, про те, як скидалися в Хотинському районі на «дорогуще ружжо у презент», обережно натякали на незаконні рубки лісу, про рішення щодо лісових угідь.
Дослідивши особистість «папаші» Желіка на предмет, чи міг би він піти на імітацію пограбування, журналісти Нашої версії схиляються до думки  міг. У цьому переконують і останні слова хлопців перед винесенням вироку, і безглузда істерична атака Новоселицького суду на адвоката Олександра Ноцького у вигляді ухвали про начебто наявність в його діях порушень етичних вимог до поведінки адвоката. Відповідь пана Ноцького гідна оприлюднення без купюр, оскільки висвітлює не лише «процесуальний цинізм» чернівецьких носіїв мантій, а й показує їх загальний розумово-освітній рівень.

Від НВ: На наше переконання, компетентним органам вже давно слід зайнятися розслідуванням діяльності вічного голови Чернівецького господарського суду та деяких його колег. А пояснення адвоката О.Ноцького – це фактично вирок черновецьким служителям Феміди.

Свято крадіїв: об'єкти “Укргазвидобування” позбавляють охорони


Охоронна компанія “Бастіон-Сервіс”, м. Харків, намагається через суд повернути довіру колишнього Замовника — АТ “Укргазвидобування”.

Така лінія поведінки простежується у двох ухвалах Господарського суду м. Києва від 12.12.2019 р. (справа № 910/17493/19).

Відомо, що у лютому ц.р. ТОВ “Бастіон-Сервіс” рішенням Тендерного комітету АТ “Укргазвидобування” було включене до Реєстру недобросовісних учасників (протокол № 277 від 07.02.2019). Раніше пропозиція фірми “Бастіон-Сервіс” щодо охорони об’єктів АТ “Укргазвидобування” була відхилена, і Замовник пристав на пропозиції інших охоронних підприємств.

06.12.2019 р. суд скасував деякі рішення Тендерного комітету, за якими “Бастіон-Сервіс” позбавлявся можливості укладати договори на охорону об’єктів АТ “Укргазвидобування” у 2019 році. Ймовірно, сподіваючись на укладення договорів на 2020 рік, “Бастіон-Сервіс” через вказані вище ухвали суду від 12.12.2019 р. заблокував проведення торгів на охорону об’єктів АТ “Укргазвидобування”. Розблокування має відбутись після того, як суд розгляне питання про правомірність включення ТОВ “Бастіон-Сервіс” до Реєстру недобросовісних учасників АТ “Укргазвидобування”.

Станом на 19.12.2019 року реакція керівництва АТ “Укргазвидобування” на ситуацію, яка може призвести до колапсу в охороні об’єктів нафтогазової сфери, відсутня.

Нагадаємо, що до Реєстру недобросовісних учасників потрапляють учасники торгів, які вчиняють несхвальні антиконкурентні узгоджені дії, надають недостовірну інформацію, фігурують у претензійно-позовній роботі тощо.

Нагадаємо також, що “Бастіон-Сервіс” помічений у діях, які можуть кваліфікуватись як “намагання досягти неправомірних переваг в конкуренції” та “дискредитація суб’єкта господарювання”.

По темі:

“Укргазвидобування: А+Б нагрілись на трубі

Бастіон-Сервіс” проти “ВР”: за лаштунками обшуку

Олег Кротік, ПП “ВР”: “Правда і професіоналізм переможуть!

Джерело

Міністр інфраструктури України McКриклій: гра поза конкурсом

З квітня 2019 року в аеропорту “Бориспіль” працює термінал F. За цей час через “ворота України” пройшли мільйони людей. Ніхто з них не отримав звичний сервіс, адже там, де мають бути заклади харчування і точки з продажу всіляких  дрібниць, зяє порожнеча.

Журналісти “Нашої версії” зацікавились — чому так відбувається? Чому пасажири страждають, бюджет втрачає, а країна заробляє репутацію третьосортного панства? Виявилось, ситуацію треба вивчати більш глибоко.

McKri

Для того, щоб в терміналах аеропорту з’явились точки обслуговування пасажирів, суб’єкти господарювання мають укласти відповідні договори оренди. Законодавчий порядок в Україні виписаний таким чином, що відповідальність за рішення щодо вибору орендаторів лягає на Фонд держмайна та Міністерство інфраструктури. Фонд є орендодавцем, а міністерство — уповноваженим  розпорядником. Тобто, інфраструктурники формулюють умови договору, а майновики оголошують конкурс на право оренди.

З 2014 року “хлібні місця” в аеропорту зайняли фірми, наближені до лідерів “Народного фронту”. Відповідальні структури за потуранням Антимонопольного комітету створили непристойно поблажливі умови “для сваіх”. Йдеться про суттєво занижену вартість оренди і недопуск на ринок інших операторів. Чи варто згадувати, що в точках обслуговування захмарно (!) підскочили ціни, і що чиїсь кишені чманіли від щастя.

Природно, що з приходом “зеленої” влади ситуація мала б змінитися. Але все лишилося по-старому. Навіть стало гірше.

Чому?

Міністром інфраструктури був призначений дехто Владислав Криклій. Про нового главу міністерства відомо, що йому 33 роки, що він має економічну освіту, працював в інвестиційно-банківській сфері і займався автоматизацією процесів електронної оплати. У 2014 році Криклій потрапляє в Департамент забезпечення діяльності міністра МВС і становиться радником пана Авакова. Згодом хлопець починає керувати фінансовими потоками Сервісного центру МВС, засвітився в русі “Люди важливі” і стрибнув аж на 12 місце в списку “слуг народу”.

Що зробив пан Криклій в аеропорту “Бориспіль”?

Насамперед, він зберіг “монопольку” аваковського “Народного фронту”. Криклій навіть не став шукати логічні пояснення, а “ПРОСТО”, всупереч закону, заблокував проведення чергового конкурсу серед потенційних орендаторів. Тим самим горе-міністр позбавив мільйонних доходів державний бюджет і бориспільських авіаторів. І хоча законослухняні підприємці повідомили в НАБУ про сумні обставини міністерської поведінки, справа досі не набула рис кримінальної.

Далі — ще цікавіше.

В п”ятницю міністр поділився основними планами в авіаційній галузі на 2020 рік. На першому місці Криклій назвав…завести в аеропорт “Бориспіль” ресторани McDonald’s. Власне, проти роботи в головній повітряної гавані ані мережі McDonald’s, ані Burger King, ані Starbucks та інших ніхто не заперечує. Але хіба ж це рівень міністра, хіба немає більш важливих проблем в авіації аніж завести певний ресторан до аеропорту? Чому міністр опікується долею одного орендаря? Якщо ж питання оренди набуло такого стратегічного значення, то може варто лише почати виконувати законодавство та оголосити конкурси? Чи може блокування відкритих конкурсів додає прозорості цій владі?

Не знайшовши відповідей на ці запитання, журналісти “Нашої версії” вирішили покопатися в неофіційній біографії младо-міністра.

Дуже схоже на те, що Влад Криклій — це звичайний мажор, який провів безтурботну юність на грошики тата-банкира. Ще з навчання в університеті він звик до лакшері-життя; годинники “Franck Muller” і “Breitling” були для нього звиклими цяцьками. Банківська робота, на яку Влада просував батько,  парубку не сподобалась.  Набагато простіше було у фірмі “Вебікс”, яка займалася (бінго!) тією самою орендою. Хоча, крім оренди, “Вебікс” провадив неабияку діяльність з конвертації грошових коштів. Принаймні, це  простежується в кількох десятках судових ухвал.

Зрозуміло, про цей період життя мажор воліє не згадувати. Як і про нюанси роботи в Головному сервісному центрі МВС. Адже, за словами обізнаних людей, сервісний центр — це “Ельдорадо”, де щомісяця кишені “уважаємих ліц” наповнюються мільйонами доларів. Свій перший Mersedes S500 Криклій купив саме невдовзі після дивного кар’єрного зльоту.

Чому цей  кар’єрний зліт відбувся?

Логічних пояснень немає. Проте гей-скандали навколо міністра Авакова та ідеологів “Люди важливі” (де, нагадаємо, відзначився Криклій) дають підстави для певних пікантних висновків. Звичайно, є право кожного на особисте життя, але чому питання оренди приміщень в аеропорту мають залежати від персональних уподобань того чи іншого міністра?

P.S. “Наша версія” звернулась до народних депутатів України з проханням надати оцінки тому, що відбувається в аеропорту “Бориспіль” під проводом Криклія. Депутати різних фракцій були солідарні відносно необхідності проведення конкурсу та ліквідації монопольних “договорняків”


P.P.S. Автор статті поділяє думку про те, що запам’ятовувати прізвища нових міністрів не варто, адже вони — ненадовго.

Автор: Курт Варштайнер

Скільки коштує «новація» в одній із столичних гімназій…

У Київі налічується 1 100 навчальних закладів. Це і школи, і дошкільні  заклади, і професійно-технічні училища, і позашкільні установи, і вищі навчальні заклади. Та, як зауважила під час виступу на радіостудії «Голос  Столиці» директор Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації  Олена Фіданян, усі ці установи відразу перетворяться на мертві приміщення, якщо в них не працюватимуть педагогічні колективи –  потужний двигун, здатний втілити в життя нову освітянську ідею. Яку саме? Про це докладно розповіла директор Київської гімназії східних мов, вчитель математики Оксана Проскура, котра напередодні Дня вчителя також побувала в радіостудії  та доповнювала виступ Олени Фіданян. Стильна, красива, безумовно освічена жінка, Оксана Проскура переконувала слухачів у тому, що, крокуючи у напрямі створення нової української школи, кожен із педагогів має відійти від стереотипів, покинути своєрідну капсулу, комфортну для викладання, і починати шукати інших стежинок до дитячих сердець. «І так, – зізналася директорка, – на цьому шляху ми робимо помилки. Ми живі люди, і ніхто від них не застрахований…»

Вчителі покидають школу

Оксана Проскура очолила колектив Київської гімназії східних мов №1 нещодавно – 31 липня 2015 року. Причому наказ про призначення був підписаний головою Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Виконавчого органу Київської міськради (КМДА) Оленою Фіданян, яка в подальшому стала її чи не найкращою подругою.

Молода, креативна директорка, яка має непосидючу натуру і бажання завоювати світ, відразу вдалася до втілення своїх амбіційних планів щодо зміни освітньої системи. Фестивалі, семінари, наради, конференції – гімназію просто захурделило від  нових ідей та заходів. А якщо до цього додати спільні поїздки очільниці гімназії, вчителя математики Оксани Проскури та директора Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Олени Фіданян до Китаю та Кореї  і 9 заступників у штатному розписі гімназії, то стає зрозумілим наростаючий гомін декого з невдоволених педагогів, які  змушені були вбудовуватись у інші реалії.

Шкільне життя дедалі більше нагадувало бурхливе некероване море. І доволі часто після шторму, замість бурштину, на його березі залишався усілякий непотріб: то молодші за віком вчителі дозволяють у присутності гімназистів відверто грубіянити своїм старшим колегам, то директорка під час нарад дорікне досвідченим педагогам за їхнє бажання готуватись до відкритих уроків та бувати на них. (Мовляв, ця форма роботи своє віджила.).

Вкрадливими кроками, на котячих лапках, адміністрація гімназії давала зрозуміти, що прихильникам традиційних форм викладання доведеться несолодко: переконувати в необхідності змін нікого не будуть – ламатимуть через коліно. І вчителі зрозуміли посил. За чотири роки перебування на посаді Оксани Проскури стіни Київської гімназії східних мов №1 залишили понад 80 осіб. І це в той час, коли в гімназії освітню діяльність здійснює 123 педагогічних працівника!

http://kgsm1.kiev.ua/staff/

Залишили добровільно: хто –  за згодою сторін, хто – за власним бажанням. Наскільки щирим було те «власне бажання», сказати доволі складно, бо ж до суду ніхто з тих вчителів не звертався, а що творилося у душі тих, хто створював імідж школи, а зараз під натиском новацій мусив здатися, сказати важко. Складна то субстанція – людська душа. Не піддається вона ні логіці, ні складним математичним розрахункам. Болить вчителям ночами, волає від несправедливості, а тільки крик той ніхто не чує. Хіба що у приватних розмовах прохоплюється виром справжніх емоцій:

«И потом еще пару вопросиков:1. Почему никого не оскорбляло и никто не рвал душу за уволеных под давлением директора высокопрофессиональных коллегЧто-то я не припомню, чтобы кто-то за Елену Валентиновну, которая, познакомившись с новым директором-новатором, благородно покинула гимназию, понимая, что участвовать в беззакониях не сможет. Респект и уважение такому ЧеловекуЕе нет 4 года, а те, кто с ней работали, до сих пор с сожалением думают: «Почему Проскура типа ,,победила” в виртуальном конкурсе, а не Елен ВалентиновнаВот кто работал для учеников и на имидж гимназииПочему все молчали, а не кричали, выпрыгивая из штанов, юбок, брызгая слюною, когда топтали ногами ГерасимчуковИли им нашли достойную заменуГде вы, патриоты гимназииЕще пяток лет – и кто останется из профессиональных учителейПриведут новеньких, слабусеньких, зато прикормленных и готовых выполнить любой приказА нас по одному сотрут ластиком, как будто нас и не было»

Між тим сама директорка не дуже охоче пристає на пропозицію прислухатися до тих розмов. Вона переймається іншими важливими справами.

«Цікавий досвід намагаюся шукати скрізь, у всіх освітніх системах світу. Нещодавно, наприклад, узяла у відпустку книжку фінського директора Арі Покка. Читаю-читаю і раптом бачу запитання: де межа відповідальності директора? Почала думати: а справді, де межа моєї відповідальності? І зрозуміла, що відповідальність керівника починається одразу на вході до навчального закладу. Іншими словами, межі відповідальності директора у навчальному закладі просто не існує. Він відповідає за все», – розповідає вона журналісту газети «Освіта України» Світлані Галаті, відповідаючи на її запитання про те, наскільки вчителі сьогодні «готові працювати за цими новими принципами, формувати ключові компетентності, реалізовувати наскрізні та традиційні змістові лінії».

https://pedpresa.ua/185927-dyrektor-vidpovidaye-za-vse-oksana-proskura.html

Тож і за долі вчителів, 80 осіб, які так чи інакше причетні до життя Київської гімназії східних мов №1 Оксана Проскура також мусить відповісти. Для початку хоча б перед собою.

Рейтинги падають…

Дивна річ та шкільна наука! Здавалося б, стільки в гімназії з приходом нового керівника з’явилося нового, до цього часу незвичного, такого, як електронний щоденник, прозорий конкурс для вступу в гімназію, носії східних мов, волонтери з Китаю, Туреччини, Ірану, Кореї, інших держав у якості педагогів, а результати зовнішнього незалежного оцінювання з року в рік невтішніші.

Так, у 2015 році Київська гімназія східних мов №1 отримала 65-те місце у рейтингу  серед столичних шкіл. У 2017-му році гімназія перебувала на 92-му місці. У 2018 році відкотилася на 105 місце, а в 2019-му році стала на 177-му!

https://ru.osvita.ua/school/rating/65356/

Спостерігаючи за падінням рейтингу результатів ЗНО, батьки починають налаштовувати своїх дітей на продовження освіти в інших навчальних закладах. Дев’ятикласники покидають звичні стіни гімназії. І цю проблему Оксана Проскура бачить і навіть пробує запобігти такій «втечі» гімназистів. Зокрема, у 10 класі підсилили предмети, які учні планують складати на тестуванні. Наприклад, в одному класі трошки підсилили години математики, в іншому – історії, а третій зробили універсальним для тих дітей, які ще не визначилися. Це дало змогу учням продовжити вивчення східних мов. Тільки чи можна вважати таке «підсилення» ефективним? Як показує практика, «підсилити» знання учнів спроможний тільки Вчитель. Фахівець. Просто експериментатор таких знань надати не може. Адже перш, ніж проводити експерименти, педагог має досконало знати свій предмет. А саме досвідчених педагогів з високим професійним рівнем викладання і виживають із гімназійних стін.

1

«Шановні вчителіТі, хто працював до Проскури, а нас більшість, згадайте,коли у нас були вакансіі в гімназіїНіколиЦе був елітний закладЦього року прийшла новий географ та швиденько забралася звідси, почувши дивні речі з вуст директора під час наради (одного обнімаю вчителя, а з іншим не буду працювати). Бідна жінка швиденько забралася звідси, як у Л.Керролла: ,, Все дивасніше і дивасніше!”Згадайте, як учні та батьки цінували гімназію. Зараз учні масово йдуть до більш престижних навчальних закладів освіти!»

З України до Китаю

За період керівництва Київською гімназією східних мов Оксана Проскура побувала у Китаї та Кореї. Поїздки, за словами директорки, були цікавими та насиченими, а досвід освіти у цих країнах надзвичайно повчальним. (До слова, супутницею у поїздках для Оксани Проскури стала директор Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації Олена Фіданян. У своїй декларації  про доходи за 2017 рік чиновниця зазначила суму, пов’язану з виплатами на відрядження у розмірі понад 44 тис. грн. 44 тисячі грн з місцевого бюджету!)

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_c2b2dd03-334f-4b2f-b5c1-7acc6f7c3449

2

Яким коштом обійшлися відвідини Китаю у 2018 році? Як зауважила Оксана Проскура в одному із своїх багаточисленних інтерв’ю, побувати в КНР їй пощастило завдяки програмі посольства КНР в Україні та Міністерства комерції КНР. Вони запрошують соціально активних людей, які реформують суспільство, на 3-тижневе навчання. Гостям читали лекції, проводили майстер-класи, показували школи у різних провінціях.

Загалом, у Київської гімназії східних мов №1 давні міцні зв’язки з Китаєм. Ще десять років тому була підписана міжурядова угода між Україною і Китаєм про цільове постачання техніки на 7 мільйонів гривень Київській гімназії східних мов, але домовленість, на жаль, лишалася лиш на папері. Й коли міністр освіти і науки Лілія Гриневич дізналася про цю угоду ( а розповісти про угоду їй могла колишній помічник народного депутата Олена Фіданян), то зробила все, щоб навчальний заклад отримав техніку. В серпні 2016 року вантаж із Китаю прибув до гімназії. У результаті навчальний заклад отримав три лінгафонні кабінети й іншу комп’ютерну техніку. Гості, які навідуються до навчального закладу, просто в захваті від побаченого. На відміну від учнів. Ті бажали б частіше займатися у лінгафонних кабінетах, які поки що слугують більше як виставковий матеріал.

А що чекає гімназію попереду? Якщо говорити про розбудову у прямому сенсі слова, то попереду має бути капітальний ремонт приміщень. Адже капітальний ремонт гімназії, який проходив у 2016 році, не охопив усі навчальні кабінети і зараз діти подекуди змушені навчатися у класах із стінами, вкритими пліснявою. (До речі, у таких навчальних кабінетах, як правило ставлять заняття вчителям похилого віку. Може, аби ті швидше збиралися на вихід?)

3

Якщо ж розмірковувати про перспективи подальшого розвитку гімназії, то вони виглядають доволі примарно. Все буде залежати від того, наскільки мудрою та обачною у своїх вчинках буде її очільниця. Молода, креативна і, безперечно, освічена.

4

Саме таким багато дається і з таких багато питається. Чи зможе вона погамувати свої амбіції керівника і стати Людиною, здатною визнавати свої помилки та відродити повагу до себе у старших за віком педагогів?

У Київській гімназії східних мов №1 створений єдиний в Україні клас Конфуція. Саме стародавньому філософу з Китаю Конфуцію належить такий мудрий вислів: «Людина, яка допустила помилку та не виправила її, зробила ще одну помилку».

Інна Купрієнко

 

Редакція звернулася до директора Київської гімназії східних мов №1 Оксани Проскури та директора Департамента і науки Київської міської державної адміністрації  Олени Фіданян за коментарем з приводу викладених у матеріалі фактів. Отже, чекаємо на продовження розмови..

Ліси житомирщини: занедбати, — і збагатитися (фільм)

«СКРІЗЬ УСЕ ДЕРЖАВНЕ-СКРІЗЬ УСЕ МОЄ»: ДИРЕКТОР ПОПІЛЬНЯНСЬКОГО ЛІСГОСПУ КОЛІСНІЧЕНКО «ПЕРЕПЛУТАВ» НАРОДНЕ МАЙНО З ОСОБИСТИМ (ФІЛЬМ)

Журналісти Нашої версії продовжують висвітлювати тему збереження українських лісів. Якщо на Львівщині вони стикалися з незаконною вирубкою і відвертим злодійством у всіх його формах, то на Житомирщині лісові ділки збагачуються за іншою схемою.

Мова про, м”яко кажучи, дивну стратегію Попільнянського лісгоспу під керівництвом  директора Сергія Юрійовича Колісніченка, так званого “золотого фонда” нації.  Так пана Колісниченка охрестив Довідник, помістивши нарис про нього і Державне підприємство  у відповідну рубрику на початку його директорства в Попільнянському Лісгоспі.

Минуло 5 років, і ось тепер інсайдер повідомляє, що “золотий фонд нації” зійшов нанівець. Що директор Колісниченко немов би проводить стратегію доведення, очолюваного ним держпідприємства, до банкрутства.

В Бюро журналістських розслідувань засумнівалися, і вирішили перевірити чи так це насправді? І виїхали на зустріч з паном директором.

В дорозі журналісти переглядали запис наради з президентом Володимиром Зеленським, що тоді на днях відбулася на Житомирщині,  а  саме 12 серпня в Олевській райдержадміністрації. І з’ясували, що новий губернатор Віталій Бунечко теж щось знав про стратегію директора Колісніченка. Але усе по порядку.

Така рішуча реакція губернатора на нараді з президентом побічно підтверджувала правоту інсайдера. В цілому в його нотатках  йшлося, що директор Попільнянського лісгоспу  Колісніченко зруйнував і руйнує  господарчу базу лісгоспу,  привласнив і привласнює державні кошти і майно, веде  капітальне будівництво, нехтуючи вимогами земельного та лісового законодавства,  руйнує підприємство і  цілеспрямовано  веде його до банкрутства.

На заправці  журналісти несподівано зустріли директорську орендовану автівку Volkswagen Amarok, про яку сповіщав інсайдер. Спочатку вони сприйняли її власника за директора Лісгоспу, але побачили в руці незнайомця хот-дог, і вирішили, що у пана Колісниченка є можливість мати на обід більш корисну їжу. Це скоріше його водій.

Згідно довідковим документам Volkswagen Amarok —  є моделлю 2018 року і куплена за лізинговим кредитом.  З урахуванням відсотків лізингу авто може коштувати близько 2 000 000 грн. Ось же місячний платіж по лізингу на 5 років, буде складати більше ніж 30 000 грн. А якщо  добавити амортизацію і хоч мінімальний прибуток орендодавця, то сума ще зросте. Чому директор підписав угоду на оплату чужого лізингу з коштів лісгоспу? Відповідь напрошується сама: за умови що це лізинг самого директора, або його близьких і родичів, або  за наявності іншої корупційної складової.

Але це, вочевидь, лише квіточки на ниві привласнення державного майна і коштів. За червоним парканом лежать землі і будівлі лісгоспу, які пан Колісниченко купив  за 600 тисяч.  Звідки такі гроші – з’ясують у нього при нагоді слідчі.  Придбане директор переписав на матір і свого друга і відкрив тут два деревообробні підприємства, “ЛІСОРУБ-2017 і ” ЛІСОРУБ-2018, – зрозуміло на  підставну Особу,  –  пана Гулюка з Бердичіва. Завалив підприємства  замовленнями  з лісгоспу,  а керувати поставив рідного брата Віктора. Працюють тут 20 осіб, які жодним чином не оформлені.

Прибутки залишаються у Колісниченків, а доходи лісгоспу відповідно зменшуються. І вже є свідчення податківців, що загальна заборгованість на початок осені складала  близька 24 млн.

За таким же принципом пан Колісниченко став деребанити й інші ланцюги  недавно єдиного і прибуткового господарства лісгоспу. Близька двохсот осіб з чотирьохсот працюючих були звільнені під час цього деребану.

Ця афера з підприємствами “ЛІСОРУБ” – лише частина загальної схеми з відмивання і відводу державних коштів, по руйнуванню лісгоспу та доведення його до банкрутства, вважає інсайдер.

Може губернатор саме про це хотів поговорити з паном Колісниченком? А також може про те, що той у змові  з посадовими особами вивозить не облікований  кругляк,  дубові дошки за ціною дров, руйнує автоколону і сплачує за липові транспортні послуги і роботи з  рахунку лісгоспу. Як наприклад, за постійне обслуговування мерседеса, що не числиться на балансі лісгоспу, і не орендується, а належить він такій собі знайомій директора Тетяні Олександрівні Андрєєвій.

А може губернатор хотів почути пояснення відносно шикарного службового будиночка в селі Сокільча? Сталося так, що пан Колісниченко вирішив придбати його. Тому грошей на капремонт не жалів,  лісгосп сплатив за нього  400 тисяч гривень. Але залишкову вартість будиночка директор показав  лише 80 тисяч.

Сесія Сокільчанської сільської ради прийняла будинок у свою комунальну власність. А пізніше його передали такому собі Магасю Ю.А. – співробітнику Лісгоспа, підставній особі і куму директора Колісніченка.

Наразі директор успішно  будинком   користується і зовсім не переймається тим, що разом з головою Сокільчанської сільської ради – Василем  Івановичем Максимчуком і  іншими особами сфальшували усі документи по передачі будинка, навіть рішення сесії сільради підробили.

А не переймається пан Колісниченко з цих чи інших незаконних справ тому, що має високих покровителів,  зокрема дякуючи своєму рідному  дядькові в недавньому минулому Голові держкомітету лісового господарства України.  Тобто, корупційна складова директора Попільнянського лісгоспа дуже потужна, – вважає інсайдер.

Саме про міць подібних зв’язків наголошував  губернатор на нараді з президентом Володимиром Зеленським.

Ну, ось ми виклали майже усі основні тези з блокноту інсайдера, а тепер йдемо до пана Колісниченка, з’ясовувати, що він думає про це сам. І до речі, на виклик губернатора в область він не з’явився, хоч і мешкає в Житомирі. Саме про колізії цієї резонансної історії наш чеговий фільм, присвячений різноманітному схематозу “лісовоі мафіі”.

48 конверт
10 конверт13 конверт

Журналісти медійного проекту “Наша версія” продовжують відслідковувати ситуацію. Про подальший розвиток подій ви дізнаєтесь з наших наступних публікацій…

Бюро журналістських розслідувань “Наша версія”

Порошенко будет арестован в ближайшие часы. Сэм Кислин предвестн

Порошенко будет арестован в ближайшие часы. Сэм Кислин предвестник апокалипсиса экс-президента

D2bgEB6WoAAby3R-pic905-895x505-33108

Скандал вокруг разворовывания государственных облэнерго набирает все больше оборотов, но может получить неожиданную развязку: Дмитрий Крючков и его пассия Светлана Кузьминская скорее всего останутся не наказанными, если «сдадут» Петра Порошенко. В качестве дополнительного бонуса, Крючков сможет оставить себе сворованные у государства деньги, а их, как говорят правоохранители, более 100 миллионов долларов.

Дело в том, что несколько дней вся страна наблюдает перфоманс Сэма Кислина и его адвокатов, громко и уверенно заявлявшего, что Петр Порошенко негодяй и коррупционер, который должен сесть в тюрьму. Однако некоторые детали ускользнули от внимательного читателя, которые убедительно указывают, что миллиардер, родом из Одессы, друг и советник Дональда Трампа, кидается словами не просто так, а точно зная, что произойдет в ближайшее время.

263713004_152461

Как показывали в своих расследованиях «Схемы: коррупция в деталях», в фильме «П. дал добро»: https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-kononenko/29848318.html), именно  Дмитрий Крючков являлся связующим звеном мародеров специализировавшихся на разворовывании средств энергорынка  с Петром Порошенко лично и его ближайшим окружением. Именно он вместе со Светланой Кузьминской развозил деньги по главным офисам страны. Так что, если СБУ и НАБУ нужен был прямой свидетель соучастия Порошенко, то он есть и зовут его Дмитрий Крючков. Во времена Порошенко, ручное НАБУ и САП делали все, чтобы Крючков не заговорил, его выпускали под смешной залог, разрешали тратить наворованные деньги, вести привычный образ жизни, а также выехать за границу и спрятать там свои деньги. Все шло отлично для Крючкова и его подельницы Светланы Кузьминской, пока Порошенко не проиграл выборы. Доходило даже до того, что Кузьминская пыталась восстановиться в должности головы правления Чекассыоблэнерго! И суды покорно выдавали парочке нужные решения. Однако провал Порошенко на выборах спутал всем карты. Видимо осознав, что конец близок и тюрьма с осуждением не за горами, мошенник Крючков с беспринципной подельницей решили «переметнуться» на сторону врага. Естественно, для такого сценария должен был появиться авторитет, гарант отношений,  ведь кто поверит мошенникам? И именно Сэм Кислин выступил фигурой, которая стала гарантом соблюдения условий сделки, для всех договаривающихся сторон.Следите за руками: мало кому известная интернет-страница Стопкор, журналисты которой были замечены в сотрудничестве со Светланой Кузьминской, 14 августа сего года, вдруг выдают у себя срочную новость: «Кіслін зустрівся з головою СБУ Бакановим, ймовірно, на зустрічі був присутній Дмитро Крючков».

260325847_293371

263839864_63663

Из новости следует, что миллиардер встречался с новоназначенным головой СБУ Бакановым в присутствии Крючкова, зачем? Зачем, Кислину мошенник Крючков? Почему в СБУ? Что у них общего? Только одно: ненависть к Порошенко, который кинул обоих. Кислина в Одессе, где тот вкладывал деньги. Крючкова с Кузьминской, после получения своей доли от разворовывания облэнерго.

Уже 15 августа, радио Свобода написало, что  Соломенский районный суд Киева снял электронный браслет с бывшего народного депутата и экс-председателя правления “Енергомережі” Дмитрия Крючкова, которого НАБУ подозревает в организации энергетической схемы более чем 346 млн гривен.

Уверены, что сложить недостающие пазлы совсем не сложно: при посредничестве и гарантиях Кислина, Крючков дал показания против Петра Порошенко, после чего Порошенко сядет в тюрьму еще до получения статуса депутатской неприкосновенности. А Дмитрий Крючков со Светланой Кузьминской, после снятия браслета, скоро поедут в солнечную Калифорнию, где в надежном банке под контролем Кислина, хранятся наворованные из облэнерго деньги.

Мы конечно же желаем, чтобы главные преступники, под покровительством которых разворовывались украинские богатства, понесли как можно более суровое наказание, однако, не высока ли цена? Тысячи энергетиков в пяти областях более полугода сидели без зарплаты, государственная собственность перешла в руки мошенников, народные миллиарды исчезли и никому не интересно, где они, а главные «схемщики» будут пить коктейли на берегу океана и смеяться над всей страной. Пиррова победа.

Наша версія продолжает следить за развитием событий. О других деталях этого уголовно-политического скандала мы расскажем в наших следующих публикациях.

 

Больше по теме читайте тут:

ОЧЕРЕДНОЙ “СВИНАРЧУК” ПОРОШЕНКО ДМИТРИЙ КРЮЧКОВ ПРОРЫВАЕТСЯ В РАДУ ПО СПИСКАМ ТИМОШЕНКО?

СЛАБКІ НА … ЛЕДІ Ю, АБО ЯК ТИМОШЕНКО ПРОДАЄ «БАТЬКІВЩИНУ»

ИНФОРМАЦИОННАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ УКРАИНЫ ПОД УГРОЗОЙ – «ЧЕРКАССЫОБЛЭНЕРГО» АТАКУЮТ РЕЙДЕРЫ С РОССИЙСКИМИ КОРНЯМИ: РЕЗОНАНС (ВИДЕО)РОЗКРАДАЧКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СВІТЛАНА КУЗМІНСЬКА ПРЕДСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ І НЕ ПОТРАПИТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ   Расхитительница электроэнергии Светлана Кузьминская не является в уголовный суд, надеясь пройти в Раду (ВИДЕО)УКРАДЕННЫЕ У ГОСУДАРСТВА ГИДРОЭЛЕКТРОСТАНЦИИ: СВЕТЛАНА КУЗЬМИНСКАЯ НА СКАМЬЕ ПОДСУДИМЫХ

Украденные гидроэлектростанции: Кузьминская на скамье подсудимыхРанее мы рассказывали, как печальноизвестный Дмитрий Крючков и Светлана Кузьминская с разрешения людей экс-президента Петра Порошенко уничтожали государственные облэнерго, чтобы потом на ворованные из энергосети деньги выкупить облэнерго за копейки. Не удивительно, что при каденции Порошенко, несмотря на акции протеста обманутых рабочих, которые остались без заработной платы, НАБУ и САП с серьезными рожами делали вид, что разыскивают преступников, а на самом деле оттягивали негатив и успокаивали общественность.

Так бы и украли государственные облэнерго, но все сложилось по-другому. Обеспокоеные олигархи стали с разных сторон блокировать мародеров, подбрасывая разнообразные проблемы коррупционному тандему. Поэтому в конце концов Крючков сбежал в Германию, а Светлана Кузьминская взяла на себя всю вину и ответственность за криминальный дуэт, надеясь, что слепая, падкая на взятки Фемида не сможет замахнуться мечом и наказать воришку. Уголовные дела сыпались как из известного рога, а некоторые из них, конечно не НАБУшные, стали доходить до суда. Поэтому осуждение и заключение для Светланы Кузьминской перестало быть далеким и призрачным.

Тогда Светлана Кузьминская решила немедленно пойти в депутаты, для чего за недорого приобрела приверженность известной с давних времен политической партии. Но это не помогло, потому что все известные в Украине политические партии так уже достали людей, что даже кот Зеленского был бы лучшим народным избранником, чем известный и состоятельный мошенник. Поэтому Кузьминская пролетела мимо Верховной рады, а общественность с облегчением смогла получить новые подробности ограбления черкасских предприятий.

Как усматривается из обвинительного акта, находящегося в Сосновском районном суде города Черкассы, Светлана Кузьминская получила указание о продаже гидроэлектростанций, принадлежавших «Черкассыоблэнерго», –  Корсунь-Шевченковской и Стеблевской.

гэс_1.mbpe7

Естественно, гидроэлектростанции кусок лакомый, поэтому предшественники-мародеры из команды Порошенко ждали лишь подходящего момента, чтобы продать за копейки государственные ГЭС-ки нужным людям. И такие люди нашлись – компания «Новосвит» во главе с Александром Никиторовичем. Цена сделки уникальная – 22 500 000 грн, на эту сумму указанные ГЭС продают электроэнергию в течение одного года. Поэтому ловкачи «отбили» свои инвестиции за один год.

Конечно, сумма не меньше, а скорее значительно больше «официальной», попала в карманы государственных мародеров, а что-то, процентов 10% точно, попало в руки уже известной нам подписантки. Ее роль в этой афере была главная, поскольку для отчуждения государственного имущества нужно очень много согласований. В частности, со стороны Фонда государственного имущества, акционеров, и тому подобное. Получить такое согласие, продать без конкурса, да еще и нужным людям, честно говоря, почти невозможно. Именно поэтому Кузьминская продала не ГЭС, а отдельные здания, которые вместе составляют имущественный комплекс. Такая игра слов, понятий и названий позволила Светлане Кузьминской распродать по частям ГЭС «в одни руки».

ГЭС 4

В этот круг ловкачей надо записать и покровителей, подельников из облэнерго, которые помогали «расчленять» ГЭС, и покупателей, которые понимали, как и что покупают и наверное с радостью собирали чемоданы денег, и арбитражного управляющего, который дал согласие на продажу, не видя в этом ничего крамольного, и разнообразных прокуроров и полицейских, которые понимали и видели, что происходит, но «давали фору» мародерам, чтобы потом с собачьим лаем броситься догонять злоумышленников, когда все имущество уже было переоформлено. Кстати, по уголовному производству «проходит» только Кузьминская, поэтому козлом, а скорее козой отпущения, была назначена именно Кузьминская, которой безразлично сколько «навесить» на себя дел, потому что за каждое преступление может быть назначено наказание не более 12 лет, а таких преступлений с каждым днем становится все больше.

Скоро суд начнется в Харькове, где Светлана Кузьминская обвиняется в хищении имущества и средств Харьковоблэнерго. Надеемся, что не за горами подозрение от НАБУ, которое театрально покажет, что детективы освободились из-под ярма Порошенко с прислужниками, и теперь на самом деле честно и добросовестно будут расследовать коррупционные преступления. Смешно даже такое писать, борцы с ВИП-коррупцией за три года своей деятельности избавились от ярма коррупционного сотрудничества с мародерами и казнокрадами, которые, к слову, и создали НАБУ и САП. Кстати, место и роль НАБУ и САП среди ловкачей, что разворовывали государственное имущество, еще должны быть установлены и изучены, но это совсем другая история.

 

Поэтому наше журналистское расследование продолжается. О развитии скандальных событий наши читатели смогут узнать из следующих публикаций.

Больше по теме читайте тут:

ОЧЕРЕДНОЙ “СВИНАРЧУК” ПОРОШЕНКО ДМИТРИЙ КРЮЧКОВ ПРОРЫВАЕТСЯ В РАДУ ПО СПИСКАМ ТИМОШЕНКО?

СЛАБКІ НА … ЛЕДІ Ю, АБО ЯК ТИМОШЕНКО ПРОДАЄ «БАТЬКІВЩИНУ»

ИНФОРМАЦИОННАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ УКРАИНЫ ПОД УГРОЗОЙ – «ЧЕРКАССЫОБЛЭНЕРГО» АТАКУЮТ РЕЙДЕРЫ С РОССИЙСКИМИ КОРНЯМИ: РЕЗОНАНС (ВИДЕО)РОЗКРАДАЧКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СВІТЛАНА КУЗМІНСЬКА ПРЕДСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ І НЕ ПОТРАПИТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ   РАСХИТИТЕЛЬНИЦА ЭЛЕКТРОЭНЕРГИИ СВЕТЛАНА КУЗЬМИНСКАЯ НЕ ЯВЛЯЕТСЯ В УГОЛОВНЫЙ СУД, НАДЕЯСЬ ПРОЙТИ В РАДУ (ВИДЕО)

 Источник

Светлана Кузьминская проходит в «дамки»?


Некоторое время назад героиня грандиозных скандалов с государственными облэнерго Светлана Кузьминская оказалась в весьма сложной ситуации. Ее бывшие покровители – коррумпированная команда Петра Порошенко –  с треском проиграли выборы, а с ними и необходимое влияние на правоохранителей. После выборов не осталось сомнений, что Кузьминская сядет в тюрьму и надолго. Шутка ли? Больше двух миллиардов ворованных денег из облэнерго прошло через ее руки. Конечно, все наворованное шло транзитом к Гаранту и его подручным, но кое-что, наверняка, прилипло и к ее рукам.

Как свидетельствуют события последнего времени, единственная оставшаяся соломинка в руках Кузьминской – это компромат. Ее бойфренд Дмитрий Крючков, непосредственный руководитель грандиозных краж государственных денег, поступил очень просто – как только тюремный срок стал для него реальностью, он в прямом эфире на всю страну заявил, что таскал наворованное прямо людям Порошенко и давал огромные взятки, и что многое хочет рассказать – жаль эфир на радио очень короткий. Реакция была моментальной: испугавшийся Порошенко дал команду НАБУ и САП немедленно затормозить расследования и отпустить Крючкова на все четыре стороны. Естественно, торжествующий Крючков покинул страну, оставив свою пассию Светлану Кузьминскую завоевывать для него новые высоты. А завоевывать есть что.

Дело в том, что Крючков сотоварищи, пользуясь наворованными активами, скупил долги облэнерго, а также фиктивно создал их в большем количестве, естественно с помощью Светланы Кузьминской, которая тогда занимала пост главы правления  «Черкассыоблэнерго». Сегодня, пока НАБУ и САП делают вид, что расследуют дело, «Черкассыоблэнерго» находится в стадии банкротства и угадайте, кто основной кредитор? – правильно, Крючков сотоварищи. Расчет был верный, но вмешался случай. Новый руководитель облэнерго Олег Самчук смог остановить банкротство и даже стал вести прибыльную хозяйственную деятельность. Банкротство оказалось под угрозой, а вместе с ним и перспектива получить бесплатно государственные активы.

Черкассыоблэнерго должно умереть – именно такую задачу поставили аферисты, и для реализации этой задачи опять была задействована антикоррупционная прокуратура. Именно они вместе с НАБУ стали терроризировать Олега Самчука, обвиняя его в плохих результатах деятельности и как следствие – якобы растрате вверенных ему средств. Если бы такое имело место, Самчук уже б давно был с обвинительным актом на скамье подсудимых (ведь у него нет под рукой бенефициаров САП и НАБУ). Но, факты свидетельствуют об обратном и в пользу Самчука, и именно поэтому был организован террор, который по замыслу нападающих должен был привести к деморализации руководства и трудового коллектива облэнерго. Однако шансы захватить облэнерго у Кузьминской достаточно велики, ведь «не даром» суд вынес решение о восстановлении ее в должности. Решение суда полностью противоречит законодательству и здравому смыслу, но кто же из жриц Фемиды обращает внимание на такие мелочи?! И вы не поверите, но САП, НАБУ, полиция и прокуратура не видят в решении суда ничего подозрительного. Подозрения возникли только у трудового коллектива облэнерго, которому не понравилась перспектива опять сидеть без зарплаты по полгода. Именно рабочие купили каравай для встречи Светланы Кузьминской, чтобы одеть ей его на голову.  Так что, когда она пришла «на работу» 300 рабочих как 300 спартанцев остановили захват предприятия и реально напугали Кузю и титуханов, которых она наняла для защиты.

Но время идет и некоторые уголовные дела против Светланы Кузьминской, которые расследовали не «супер профильные структуры», а простая украинская полиция, все же дошли до суда. В Черкассах и в Харькове суд принял обвинительные акты, а значит – тюрьма не за горами. В этот момент, наверное, после легкой паники, криминальным дуэтом Кузьминской – Крючкова было принято решение не отступать и просить о пощаде, а наоборот – идти на пролом «в дамки», т.е. в Верховную раду. Купить место решили у самой стойкой и принципиальной политической структуры – в партии «Батькивщина».

66139165_2242965315752962_3110902365054566400_n

Мы не представляем во сколько это обошлось, но по инсайдерской информации и тут мошенники не изменили себе – выборы заканчиваются, а расчета на «рекомендацию» партии нет и скорее всего не состоится. По всей видимости, деньги пошли в пользу черкасских СМИ, так как все они, исключительно все, набрали в рот воды и пишут о Светлане Кузьминской либо хорошее, либо ничего.

Депутатская неприкосновенность вернет покой не только Кузьминской и Крючкову. Необходимо учитывать, что НАБУ и САП сейчас находятся под прицелом, ведь совершенно очевидно сворованные миллиарды гривен по-прежнему в руках мошенников, и совершенно очевидные преступники находятся на свободе и мозолят всем глаза. Фактически, если хотите подтвердить, что НАБУ это мушкетеры Порошенко, надо просто спросить: а как продвигается с 2017 года уголовное дело против Крючкова и Кузьминской? Послушать «бла-бла-бла» про трудности и ущербность законодательства, и после этого – плюнуть им в лицо.

Какая шашка не мечтает стать дамкой? В общем случае (для большинства видов шашек) дамкой становится шашка, которая достигнет противоположного края доски. Единственное условие – клеточка, куда надо встать дамке, должна быть пустой. Так что момент подходящий, кресло в зале Верховной рады – это та самая клеточка, которая решит все насущные проблемы банды расхитителей государственной казны, а уже завтра, после выборов, если Светлана Кузьминская пройдет в депутаты, т.е. в «дамки», государственные облэнерго пойдут с молотка, а вслед за ними потеряют работу тысячи служащих. Надеемся, что «бабло» не победит здоровые силы нашего общества, и что избиратели 194 округа города Черкассы найдут в себе силы противостоять соблазну и депутатом станет кто-то другой.

Наша версія продолжает следить за развитием событий в 194 избирательном округе. О других деталях этого уголовно-политического скандала мы расскажем в наших следующих публикациях.

Фото с Фейсбук Светланы Кузьминской

Больше по теме читайте тут:

ОЧЕРЕДНОЙ “СВИНАРЧУК” ПОРОШЕНКО ДМИТРИЙ КРЮЧКОВ ПРОРЫВАЕТСЯ В РАДУ ПО СПИСКАМ ТИМОШЕНКО?

СЛАБКІ НА … ЛЕДІ Ю, АБО ЯК ТИМОШЕНКО ПРОДАЄ «БАТЬКІВЩИНУ»

ИНФОРМАЦИОННАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ УКРАИНЫ ПОД УГРОЗОЙ – «ЧЕРКАССЫОБЛЭНЕРГО» АТАКУЮТ РЕЙДЕРЫ С РОССИЙСКИМИ КОРНЯМИ: РЕЗОНАНС (ВИДЕО)РОЗКРАДАЧКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СВІТЛАНА КУЗМІНСЬКА ПРЕДСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ І НЕ ПОТРАПИТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ   Расхитительница электроэнергии Светлана Кузьминская не является в уголовный суд, надеясь пройти в Раду (ВИДЕО)

Светлана Кузьминская не является в уголовный суд

Напомним, что некоторое время назад, редакции стало известно, что в черкасском регионе развивается драматическая сага с элементами фарса. Малоизвестная жительница Луганской области, волею судьбы, вдруг стала зажиточной бизнес-вумен, разделив постель и не только с известным аферистом Дмитрием Крючковым. Эта незаурядная парочка, во времена Порошенко прославилась самым наглым и беспринципным разворовыванием денег энергосистем Украины, чудом оставшихся в собственности государства.
С учетом покровителей этой схемы, в лице прошлого Гаранта сотоварищи, больше двух миллиардов гривен исчезли с расчётных счетов многих Облэнего страны. А это наши с вами деньги «за свет», которые мы бережно перечисляем каждый месяц. Понятно, что НАБУ и САП, созданные и коррумпированные самыми высокими портретами страны, оказались бессильными вернуть деньги и наказать виновных. Однако, к чести орлов Авакова, несколько ломтей пирога таки застряли в горле расхитителей. В частности, в Приднепровском районном суде города Черкассы оказалось уголовное дело против Светланы Кузьминской, в котором ее обвиняют в продаже за бесценок двух гидроэлектростанций,  принадлежавших Черкассыоблэнерго.
Дело было назначено к слушанию в прошлую пятницу и обещало быть первым серьезным ударом по репутации кандидата в народные депутаты Светланы Кузьминской. Однако слушания не состоялось, так как Кузьминская оказалась «очень больной» и передала в суд больничный лист, из которого стало понятным, что она получила травму и никак не может принять участие в заседании. Не стоит и говорить, что больничный был крайне неряшливо скопирован и вызывал еще больше вопросов, чем было до заседания. Однако задать их было некому, так как суд отказался что либо выяснять, ограничившись формальной отпиской в адрес больницы. Как проходило заседание можно посмотреть здесь.

 Обратите внимание какими возгласами провожали судей, собравшиеся на суд работники Облэнерго, больше всего людей задевала откровенная беспомощность и безынициативность судей. И это после того, как рабочие пережили год без зарплат и выстояли в борьбе за право трудиться и получать заслуженное.
Мы же естественно не удовлетворились отписками известной в узких кругах аферистки Кузи и провели собственное расследование. Как оказалось, больничный был выдан таким себе врачом-практикантом Рустамом Башировым 1991 года рождения. Он конечно же не вспомнил нашу Кузю, однако в журнале нашел соответствующую запись о выдаче ей больничного.
 66698750_380555265933698_6565776712246755328_n
Странная конечно у Рустама память, наверное Светлана Кузьминская выглядела настолько блекло и безвкусно, что Баширов постарался ее как можно быстрее забыть, чтобы спать спокойно. Хотя есть и более правдоподобная версия: размер благодарности врачу, отмазавшего ее от суда, был настолько велик, что работающий на износ Баширов поклялся отдать жизнь за своего благодетеля и тем более молчать о ее состоянии и могла ли она быть на суде. Уж очень подозрительное лицо у нашего молодого врача, случайно оказавшегося в центре большого скандала. Не смотря на заверения врача, расследование пока не законченно.
Сага про грабителей Черкасского облэнерго продолжается, и как положено для такого жанра, главные герои преодолевают трудный тернистый путь, взлеты и падения, слезы радости и неимоверную боль отчаяния. Так вот, сегодняшняя серия была про аферистку Кузю, которая изворачиваясь от правосудия, надеется попасть в Верховную раду как депутат по 194 одномандатному округу. Мы же уверенны, что назначенный аккурат на 22 июля суд, сразу после дня выборов, приведет Светлану Кузьминскую на скамью подсудимых без надежды получить отсрочку на пять лет в стенах многострадальной от аферистов Верховной рады.
Наша версія продолжает следить за развитием событий в 194 избирательном округе. О других деталях этого уголовно-политического скандала мы расскажем в наших следующих публикациях.
Статьи по теме:ОЧЕРЕДНОЙ “СВИНАРЧУК” ПОРОШЕНКО ДМИТРИЙ КРЮЧКОВ ПРОРЫВАЕТСЯ В РАДУ ПО СПИСКАМ ТИМОШЕНКО?

СЛАБКІ НА … ЛЕДІ Ю, АБО ЯК ТИМОШЕНКО ПРОДАЄ «БАТЬКІВЩИНУ»

ИНФОРМАЦИОННАЯ БЕЗОПАСНОСТЬ УКРАИНЫ ПОД УГРОЗОЙ – «ЧЕРКАССЫОБЛЭНЕРГО» АТАКУЮТ РЕЙДЕРЫ С РОССИЙСКИМИ КОРНЯМИ: РЕЗОНАНС (ВИДЕО)РОЗКРАДАЧКА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ СВІТЛАНА КУЗМІНСЬКА ПРЕДСТАНЕ ПЕРЕД СУДОМ І НЕ ПОТРАПИТЬ У ВЕРХОВНУ РАДУ
Страницы:
1
2
3
4
5
7
предыдущая
следующая