хочу сюда!
 

Алина

33 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 33-47 лет

Вандалізм

 • 29.08.17, 18:44

Вандалізм і варварство

Кому вигідно нищити в районі АТО святині і пам’ятники військової доблесті?

Ще тиждень тому військова каплиця неподалік села Неліпівка виглядала саме так - освячений образ Божої матері,що здіймався над нашими позиціями. Його поставили тут бійці одного військового підрозділу, який вів важкі бої з ворогом зі звільнення нашої землі від російської окупації. Під час обстрілів, та ворожих атак Божа Мати берегла бійців. Вона вціліла під час нищівного свинцевого дощу. Коли ворог відступив каплиця лишилась символом нашої перемоги. Час від часу сюди приїздили воїни аби віддати шану тій землі, яка рясно полита кров’ю патріотів України.  

Однак, от в такому знищеному стані ми побачили її на велике церковне свято «Успіня Пресвятої Богородиці». Чиясь зла рука вщент спалила військову святиню. Розколотий від жару бюст лежав серед згарища просто неба, в яке Діва Марія вдивлялась своїми всепрощаючими очима. Перехожі розповіли, що військову святиню могли спалити через помсту. Недолік знаходиться шахта, яка до декомунізації носила назву «Святої Матрони Московської». Тепер слово «московська» зникло з назви. Це викликало велике невдоволення прихильників ідей новоросіїї та адептів руського міру.

Військовий капелан Олександр, разом з офіцерами ОТУ «Донецьк» підняли бюст. Та, щоб відродити знищену варварами каплицю потрібно чимало коштів.  Віра, якщо вона чиста, вміє пробачати навіть найважчі гріхи. Та чи потрібно прощення вандалам?

Тарас Грень. 

4

Комментарии

129.08.17, 19:01

Русские служат бесноватому володьке, вот их и бесят церкви.

  229.08.17, 19:15

  не читав іббо бесят мну такі тараскіни а тоже не олень но шо думаю то пишу

   329.08.17, 19:18

   віасёктижказало тіко 4 дня бухать будиш

    429.08.17, 19:22

    Русские служат бесноватому володьке, вот их и бесят церкви. а там церквей нет- нет ?! соння
    такую пургу несёте ..

    что там соння , с терриконов больше никто не звонит ?! )
    Церкви в которых служат РПЦ осквернены.

     529.08.17, 20:17

     не буду тут малівать

      63.09.17, 17:16

      Тут би світлини не завадили.