хочу сюда!
 

Marina

37 лет, рак, познакомится с парнем в возрасте 35-50 лет

Влучно

Нам пояснюють, що 30% української мови в українському телерадіоефірі - це екстремізм. 50% - це ксенофобія. А 70% - фашизм.

Для порівняння, 95% московської мови в московитському телерадіоефірі - це багатонаціональна русская культура, а 90% англійської мови в британському ефірі - це демократія.

© Дмитро Корчинський

5

Комментарии

Гость: ЮдифЪ

120.03.17, 23:59

Усатый поц в школе историю прогуливал.

  221.03.17, 06:35

   321.03.17, 07:43

   ага, а поки патріотичні до нєльзя плюси все скорочують і скорочують українську мову. Вже анонси своїх "шедевральних" серіалів російською дають.

    421.03.17, 09:14

    в побуті вибір мови повинен бути вільним, а ось на державному рівні, мова повинна бути тільки одна і це українська, у нас же держава Україна! По за межами роботи, державний працівник має право вживати мову яку хоче, так же й досуг, я люблю слухати новини українською мовою, то й вибираю собі таке телебачення, хтось хоче англійською - та будь ласка, таке ж право на досуг і мову в побуті, мають право і люди с уподобаннями російської мови . Такий розклад не буде бентежити наше суспільство і кожен буде почувати себе вільним чоловіком в своїй країні.

     521.03.17, 10:08

     Вчора на інтері зморозили, що збільшення україномовного продукту може шкідливо сказатися на просмотрах, бо україномовний продукт значно гіршої якості ніж російськомовний. Я б тільки за цю фразу у інтера ліцензію забрала, але ж ми, бляхо-мухо, толерантні

      621.03.17, 10:17Ответ на 3 от Анна-Мария

      ага, а поки патріотичні до нєльзя плюси все скорочують і скорочують українську мову. Вже анонси своїх "шедевральних" серіалів російською дають.там у всі роки війни ставили рекламу то чая грінфілд, то піва балтіка...
      якщо згадати, хто його власник, то ясно і який патріотизм там буде сповідуватися...

       721.03.17, 10:18Ответ на 4 от Кат*Ери*На

       в побуті вибір мови повинен бути вільним, а ось на державному рівні, мова повинна бути тільки одна і це українська, у нас же держава Україна! По за межами роботи, державний працівник має право вживати мову яку хоче, так же й досуг, я люблю слухати новини українською мовою, то й вибираю собі таке телебачення, хтось хоче англійською - та будь ласка, таке ж право на досуг і мову в побуті, мають право і люди с уподобаннями російської мови. Такий розклад не буде бентежити наше суспільство і кожен буде почувати себе вільним чоловіком в своїй країні.Правильно, але деяких придурків лякає, що вони не зможуть заповнити бланк в пенсійному фонді, або в іншій держустанові . Я сама руськоговоряща , але я намагаюся.

        821.03.17, 10:22Ответ на 4 от Кат*Ери*На

        ну, все ніби так і є...
        от тільки на яку ж квоту мають право українці у медійному контенті, коли згадати, що за переписом 2001 р їхня частка переважає 75 %, а українську мову рідною тоді ж назвали 85 % від цих 75? Як там нам, можна наближатися до межі екстремізму, чи ні?

         921.03.17, 10:26Ответ на 7 от muxa-xa-xa

         та это все так мелочно, для чего там служащие, за что им платит деньги государство? Да за то, чтобы они работали на это самое государство, вот пускай и помогают заполнять и это будет прописано в ихние обязанности, а то как то я попросила помочь в заполнении бланка, это было не связано с языком, с чем-то другим, я уже и не помню с чем, а мне в ответ: "Это в мои обязанности не входит, я только принимаю бланк". А так не должно быть, должна быть помощь в заполнении, а то и сами они должны заполнять.

          1021.03.17, 10:28Ответ на 5 от muxa-xa-xa

          Вчора на інтері зморозили, що збільшення україномовного продукту може шкідливо сказатися на просмотрах, бо україномовний продукт значно гіршої якості ніж російськомовний. Я б тільки за цю фразу у інтера ліцензію забрала, але ж ми, бляхо-мухо, толерантніраз українське, значить гірше - це ж їхня аксіома, навіть якщо об'єктивно воно і не так... так і про переклади фільмів в кінотеатрах казали, зараз кажуть, що навпаки ... Тож питання якості телепродукту і питання екзистенційного вибору, то дві великі різниці, як колись гарно зморозили в Одесі ))

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая