хочу сюда!
 

Ольга

40 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 35-45 лет

Наш літак АН


Наш літак АН за закордонному летовищі
2

Комментарии

130.03.18, 13:08

розкажи подробиці в блозі !

  230.03.18, 13:18

  К И Т А Й С К И Й. просыпаемся, майданутая власть его продала Не майданута а барижна. Майдан стояв зовсім не за них.

   330.03.18, 17:56

   К И Т А Й С К И Й. просыпаемся, майданутая власть его продала Не майданута а барижна. Майдан стояв зовсім не за них.я конечно допускаю что был очень маленький процент людей свято веривших, что требовать ассоциации, не читая её текста(губительного для Украины) это хорошо. А остальная масса просто отрабатывала америко-порошенковские деньги. так что за них. иначе б у нас был президент не олигарх, а простой представитель с майдана.Потрібно трішечки розділяти євромайдан молоді та майдан, який з'явився після його садистського розгону. Народ вийшов за справедливість, проти безпредела міліції,у владі, в судах, на дорогах,, проти рейдерів в бізнесі та тітушок, проти порушення Конституції. Тому він і отримав назву - революція достоінства. і широку підтримку .

    430.03.18, 19:11Ответ на 3 от русич91

    назву РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ майдан отримав,
    бо не пішов на силовий варіант відсторонення від влади САМОЗВАНЦЯ
    (адже після присвоєння собі додаткових повноважень обраний президент втратив легітимність ),
    майдан ГІДНО чекав самозречення самозванця...

     530.03.18, 20:50Ответ на 4 от Mykolaj_58

     назву РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ майдан отримав,
     бо не пішов на силовий варіант відсторонення від влади САМОЗВАНЦЯ
     (адже після присвоєння собі додаткових повноважень обраний президент втратив легітимність ),
     майдан ГІДНО чекав самозречення самозванця...
     Можна і так в важати, але до лютого 2014 вимоги були- відсторонення керівників беркуту,міністра МВД,потім уряду і тільки після цього відставка Яника.

      631.03.18, 14:12

      "Сейчас положение в стране намного хуже, беспредела во всех сферах больше, экономическая ситуация критическая. однако на майдан никто не выходит" - це не відповідає дійсності потрібно дивитися різні ЗМІ а не тільки один портал. Люди виходять на мітинги але поки не сотнямі тисяч , а влада йде на мілкі поступки і котел не взривається. Від майдану гідності дійсно виграли бариги, прикинувшиєся чесними патріотами і народ за них проголосував.Тепер усім потрібно робити висновки ..

       71.04.18, 16:44Ответ на 5 от русич91

       Насправді розкол пішов від Литвина, коли він зібрав всіх "незгідних" в Сєвєродонецьку...

        81.04.18, 17:51Ответ на 7 от Mykolaj_58

        Насправді розкол пішов від Литвина, коли він зібрав всіх "незгідних" в Сєвєродонецьку... На моє переконнання розкол пішов ще тоді коли М.Черновіл та Л,Лук'яненко пішли окремо на вибори президента що дало змогу пересмогти партноменклатурі. Виводів з цього досі ніхто не зробив.

         91.04.18, 17:58

         не видповидае дийсности? открой холодильник. забей в интернете ввп украины в долларах. на любом сайте. да у нас обслуживание кредитов 30% ввп. это жопа. я хочу назад вора януковича. он и нам давал жить А вор вальцман только сам ворует. я хочу назад демократию. блин мы ссср строим . цензура полная, за критику власти пытаются закрыть каналы , сажают людей. да на этом сайте меня, просто критикующего власть, и ни когда не призывавшего к разделению страны, называют сепаром. я люблю страну Украина и ненавижу государство украина!!! Розділяю ваші невдоволення владою. І все ж потрібно визначитися- ви любите Україну з її народом, і його помилками чи тільке теріторію Україна

          102.04.18, 09:44

          повний сумбур в голові...

          1) ПТН ПНХ !
          2) пособники Гітлера -- власівці,
          3) Крим український, Кубань українська: "від Сяну до Дону",
          4) росіяни ніколи не були тотожними до українців, а завжди ставилися зверхньо, називаючи себе "старшим братом" (з якого дива? )
          5) Той, хто хоче нас розділити, зробив це вже давно з причини, сказаній в п.4), військова агресія це тільки закріпила навіки, вказавши нам справжнього ВОРОГА, а не маніакально нав`язуваного американського.
          6) Із Європи до нас приходять якісні товари, ефективна робота і, як наслідок, гідна зарплатня.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая