хочу сюда!
 

Светлана

44 года, козерог, познакомится с парнем в возрасте 38-55 лет

Кліп "Армія з народом"!!!

Військово-музичний центр Сухопутних військ Збройних сил України, що у Чернігові, презентував свій новий доробок - кліп на пісню «Армія з народом». 

Слова цієї пісні в центрі з'явилася завдяки старшому лейтенанту Івану Шерстюку, який служить у Львівській академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. 

Проста мелодія і текст, що легко запам'ятовується, розраховані на виконання під гітару. Ця пісня, можливо, і не підходить для великої сцени, але в самий раз для БТРа, окопу чи багаття на полігоні, а головне — точно припаде до серця тим, хто сьогодні боронить спокій українців, як у фильмах военных лет пісня про "Синій платочок". І в цьому виконавець - прапорщик Юрій Гірчак, переконався під час зйомок кліпу в одній з військових частин. 

За словами військових це лише перша ластівка, адже у такі часи треба усіма силами підтримувати бойовий дух, а пісня для цього підходить якнайкраще. Нібито прості рядки цього твору, все таки мають глибокий, і для кожного свій зміст.

Також Нацрада з питань телебачення і радіомовлення закликала телекомпанії розмістити у своєму ефірі соціальну рекламу, запропоновану Міністерством оборони. 

У Міноборони стверджують: «Цей патріотичний і зворушливий відеокліп для нас зробили добровольці з власної ініціативи безкоштовно». 

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення на прохання РНБО закликала телекомпанії розмістити соціальну рекламу «Армія з народом, Народ зі своїм військом» у своєму ефірі. Про це йдеться у зверненні Нацради до керівників телерадіокомпаній.

2

Комментарии

113.05.14, 22:31

    213.05.14, 22:35