Що це за квартирна повинність прийнята ВР?

Також , згідно з законом, для фізичних та юридичних осіб квартирна встановлюється повинність з розквартирування особового складу органів і підрозділів цивільного захисту, а також евакуйованого населення.

Я правильно розумію, що заберуть чоловіків воювати на схід (як не захочуть то в тюрму), а на їхнє місце привезуть біженців, які просили Путіна ввести війська, і поселять у нашій хаті???


Рада дала згоду на 5-річне ув`язнення "ухилянтів" від мобілізації

http://inlviv.net/news/policy/vr-vvela-kvartirnu-povinn-st-dozvolila-s.html

У Львові ДАЇ зупиняють авто і роздають повістки водіям

"УВАГА!!!!!
Нова схема вручення повісток про мобілізації!!!!!
Працівники ДАІ зупиняють вас, беруть права та запрошують до них в транспортний засіб (усе дуже ввічливо), ви сідаєте, а там військовий комісар з повісткою в яку тільки вписує ваше ПІБ. Так вчора зупинили мого знайомого по дорозі в Самбір."

http://inlviv.net/news/crime/da-shniki-razom-z-v-iskovimi-kom-sarami-.html

"Увага, Львів! 7.02.2015р. На в'їздах в місто стоять пости 1 даішник + 1 автоматчик + 2 з військомату. Даїшник зупиняє і бере права і техпаспорт, просить вийти з авто, представники військомату намагаються виписати повістку прямо на дорозі. Правомірність таких дій викликє сумніви, м'яко кажучи. Майте на увазі і будьте готовими гідно повестися в подібній ситуації. Незайвою буде консультація юриста."

http://inlviv.net/news/crime/da-shniki-razom-z-v-iskovimi-kom-sarami-.html

"Інформація від друзів - дійсно ДАЇ зупиняє, взяли права і запросили в свою автівку, де сидить представник воєнкомату. Він переписує в повістку усі дані і вручає. Пояснення людині, що ти вже стоїш на обліку і відвідував воєнкомат, ніяк не впливають.
Це відбулось на Стрийській трасі на під"їзді до Львова."

Цю інформацію ZAXID.NET підтвердив речник обласного військкомату Роман Поронюк. За його словами, повістка дається для уточнення облікових даних у військкоматі.

http://inlviv.net/news/policy/u-v-iskomat-p-dtverdili-scho-razom-z-da-.html

НАСКІЛЬКИ ЗАКОННІ ТАКІ ДІЇ? 


У Львові прощаються з Кузьмою Скрябіним

  • 04.02.15, 18:38

У Львові в Преображенській церкві почалося прощання з лідером гурту "Скрябін" Кузьмою. До церкви приїхали родичі Кузьми – мама, тато і дружина, які першими зайшли у храм. Маму вели під руки, а дружина зайшла у церкву, закривши обличчя чорною хустиною. 

http://inlviv.net/news/life/u-preobrazhensk-i-cerkv-u-lvov-pochalosj.htmlУ Львові активісти покарали водія Hummer Машину обклеїли різ

  • 04.02.15, 10:55

У Львові активісти товариства АвтоХамЛьвів по-своєму покарали порушника-водія, обклеївши йому позашляховик Hummer і порекомендував йому передати авто 24 бригаді.

Волонтер АТО Емма Маева повідомила 2 лютого: "У центрі Львова прямо на проїжджій частині припаркований автомобіль. Активісти товариства АвтоХамЛьвів викликали ДАІ і по-своєму «покарали» водія. Водія (особа якого встановлена) чекають вже 3 години. Йому повідомили по телефону і очікують на місці. Люди не розходяться ".


http://inlviv.net/news/auto/u-lvov-aktiv-sti-pokarali-vod-ja-hummer.html

Політика України починає нагадувати СССР

Останнім часом політика України щодо своїх громадян починає нагадувати негативні сторони СССР, хоч і на словах проти цього.

1. З України стає все важче виїхати.
2. Проблеми з валютою (в радянські часи потрібно було продавати державі її по 60 коп)
3. Товариші "Леніни" у владі, які обіцяли світле майбутнє - жити по новому, абсолютно всі свої невдачі звалюють на імперіалістів і буржуїв - війну і АТО.
4. А хто незгідний той враг народа - посібник кремля і терорист-сепаратист 

Вітаю, проти чого боролись на то і напоролись - Back in the U.S.S.R. :(
Про перший львівський хмарочос

  • 27.01.15, 23:13
Один із найвідоміших у Львові будинків — це Будинок Книги, який до 1939 року був відомий як будинок Шпрехера. 

А у старій будівлі на першому поверсі знаходився ресторан "Монополь", де часто любив читати газети, попиваючи каву, Іван Франко

Єврей Іона Шпрехер — фантастично багата людина, власник найбільшої будівельної фірми в Галичині — в житті був фантастичним скнарою. Він усе життя харчувався лише бульбою з олією і завжди ходив пішки, бо шкодував 20 грошів на трамвай. 

У Генштабі хочуть обмежити виїзд військовозобов'язаних за кордон

  • 27.01.15, 16:04

У генштабі підрахували що воєнкоми недозаробляють через виїзд військовозобов"язаних за кордон.
Тому вони звернулися до Уряду з пропозицією розробити законопроект про порядок виїзду військовозобов'язаних громадян України за кордон.

Про це на нараді в Адміністрації Президента щодо запобігання корупції при проведенні мобілізації повідомив начальник мобілізаційного управління оборонного та мобілізаційного планування Генштабу ЗСУ полковник Олег Бойко.

Він запропонував уряду розробити зміни до законодавства "щодо порядку виїзду за кордон громадян України, які підлягають призову на військову службу за мобілізації на особливий період".

http://inlviv.net/news/policy/u-genshtab-hochut-zm-niti-vi-zd-v-iskovo.html

Вже рік без Януковича, але нові закони навіть йому не снились

  • 27.01.15, 09:22
Генерали будуть безкарні, а для простих солдат за невиконання тупих наказів (типу стояти під "градами" і спостерігати) чи дезертирство(бо вижив) посилять відповідальність
http://inlviv.net/news/policy/generali-bezkarn-a-dlja-soldat-za-neviko.html
і похер людські втрати, що комусь ногу відірве чи голову, головне військова прокуратура буде строго питати за втрачену техніку, автомат, броніжилєт чи рушничок..  

Яценюк хоче відновити кріпосне право, будівельників мобілізують до "будівельних батальйонів".
http://inlviv.net/news/policy/jacenyuk-hoche-v-dnoviti-kr-posne-pravo-.html
а кондитерів мобілізують на шоколадні фабрики Рошен? 

В Україні створять реєстр "ухилянтів" від мобілізації.
http://inlviv.net/news/policy/v-ukra-n-stvorjat-re-str-uhiljant-v-v-d-.html
Може спочатку хай створять список прогульщиків і кнопкодавів у ВР, хабарників у МВС, судді і прокуратурі...  

Минулорічні закони 16 січня в порівнянні з цим, то дитячі пустощі!

Яценюк хоче відновити кріпосне право, будівельників мобілізують

  • 26.01.15, 23:34
В Україні буде проведено мобілізацію будівельників

http://inlviv.net/news/policy/jacenyuk-hoche-v-dnoviti-kr-posne-pravo-.html

А олігархів слабо мобілізувати і "розкуркулити" на відбудову держави, яка принесла їм їхні статки? 


Замість люстрації створять реєстр "ухилянтів" від мобілізації

  • 26.01.15, 21:45

За її словами, в подальшому цей реєстр буде переданий МВС  та Генштабу ЗСУ, де буде проводитися робота щодо притягнення "ухилянтів"  до відповідальності.

Загалом, за даними Міноборони, на сьогоднішній день про мобілізацію оповіщено 61 748 військовослужбовців або 71,7% від запланованої кількості.

Тоді до Міноборони України виникає зустрічне запитання, про першопричини від "ухиляння". Чи  вже притягнуті до відповідальності усіх винних у трагедії зі збити літаком ІЛ 76 і Луганському аеропорту де загинули 49 військовослужбовців? Чи генерали такі як Гелетей і Муженко і тому подібні, які причетні до загибелі сотні українських солдат у Іловайському котлі, поесли покарання за свою злочинну бездіяльність і не вміле керівництво? Чи буде покараний голова генштабу за своє невміле керівництво у Донецькому аеропорті де загинуло щонайменьше 50 чоловік, 30 потрапили у полон і сотні поранених? Чи усі мобілізовані забезпечені усім необхідним? Чи як в попередні рази людину мобілізують, сам себе забезпеч дорогою амуніцією, сам воюй і потім сам лікуйся? А головнокомандуючий буде і далі з Росією розводити свій "бізнес уголок" випускати в Ліпєцку(Росія) вафельні трубочки у шоколадній глазурі з вишневою начинкою? Може не рядових треба мобілізовувати, а "мобілізовувати" мозги у керівництва? Не кількісттю треба брати, а якісттю! 

Детальніше...