хочу сюда!
 

Алинка

28 лет, телец, познакомится с парнем в возрасте 27-37 лет

Неоголошена Війна. Крути

 • 28.12.10, 15:40
«Неоголошена війна Радянської Росії проти УНР розпочалася в половині грудня 1917 року.» / http://uk.wikipedia.org/wiki/Бій_під_Крутами/. Керівник уряду УНР все намагався вирішити «питання» переговорами. «Договорилися» до того, що червоні банди підійшли до Києва. Під Крутами, 29.01.18року, 300 українських студентів, та учнів старших класів взявши по гвинтівці, та по жмені патронів і 1 гармату, поки депутати Центральної Ради сперечалися, вирішили захистити Київ од москалів, од 6000 армії Муравйова, з гарматами, кулеметами та бронепоїздом. 5годин тривав бій.

Озлоблені «брати» полонених дітей закатували так, що батьки пізнати не могли і поховали їх, мабуть 30, на могилі уславивши її.

А керівник українського Уряду по приходу до Києва банд Муравйова вдягнув нову вишиванку і вийшов зустрічати «братів». На жаль, попереду його йшли українці у вишиванках. Кавалеристи червоні наскочивши на гурт у вишиванках вирубали їх усіх. /Керівник втік, але залишив, до смерті, у серці образу на Симона Петлюру, який наказав стріляти червоних загарбників./

А в цей час у київських ресторанах гуляло біля 2000 досвідчених , у боях обстріляних офіцерів, ображених на Україну, яка на той час мала личко Грушевського та соціалістів, що, аби збільшити свою зарплату, розігнали свою, кращу у Європі Армію, бо сподівалися, що їх захистить Америка і Європа, та і Росія для них була не лише сестрою, скоріше мамою, ну чисто як зараз.    Захопивши Київ, червоні запросили офіцерів до оперного театру на «реєстрацію», перед тим культурно забравши зброю. Так і знадобилися офіцери українські, новобранці червонопузі вчилися на них володіти шаблюкою, а щоб усе було під контролем, кулемети встановили на сцені і балконах.  Дітей і дорослих києвлян рубали за українське слово. Києвляне допомогли армії УНР вигнати бандитів червоних з Києва і поховали дітей закатованих під Крутами, а Павло Тичина написав Вірша «Пам’яті тридцяти»

Пам’яті тридцяти

На аскольдовій могилі поховали їх – 30 мучнів українців, славних молодих… На Аскольдовій могилі український цвіт! По кривавій по дорозі нам іти у світ.  На кого посміла знятись зрадника рука? –  Квітне Сонце, грає вітер і Дніпро-ріка… На кого завзявся Каїн? Боже, покарай! – Понад все вони любили Свій коханий край. Вмерли в Новім Заповіті з Славою Святих – На Аскольдовій могилі поховали їх. На Аскольдовій могилі український цвіт! – По кривавій по дорозі Нам іти у Світ. На кого посміла знятись зрадника рука? – Квітне Сонце, грає вітер і Дніпро-ріка… На кого завзявся Каїн? Боже, покарай! – Понад все вони любили свій коханий край. Вмерли в Новім Заповіті з славою Святих, - На АСКОЛЬДОВІЙ могилі поховали Їх.  
3

Комментарии

129.12.10, 04:34

да, Грушевський історик нікудишній, історики роблять висновки із історії, а він - ні.

  229.12.10, 07:53

  А зачем? Что героического в глупости? Почему командир ополченцев не провел разведовательные действия и не выяснил, что противник превышает численность отряда в 20 раз? Такой бездарности я даже не могу вспомнить ни у кого более. Ни у красных, ни у белых, ни у каких других...

  Умение эффективно воевать - одна из составляющих, делающих государство независимым.

   329.12.10, 07:57

   ...а в это время 2000 офицеров, обиженных на Украину, бухали в ресторане...

   У офицера есть долг, и он обязан защищать свою страну, обижаться он может уже после войны. Таким офицерам - место в лагерях, куда они, впрочем, наверняка и попали...

   Куда я попал?.. И эта территория прагне стати Державою?..

    429.12.10, 09:00Ответ на 1 от zevs78

    Дякую, друже, що завітав!
    Він був інтернаціоналістом, і цим все сказано. Свою націю перетворив на добриво для інших націй.

     529.12.10, 09:10Ответ на 2 от Хайдер

     А зачем? Что героического в глупости?
     Таке життя, багатий не зрозуміє бідного, ситий голодного, а боягуз ніколи не зрозуміє героя.
     Тому і бандерівців досі не визнано, бо вони воювали проти всіх загарбників, що для боягуза виглядає нелогічним.

      629.12.10, 09:20Ответ на 3 от Хайдер

      Таким офицерам - место в лагерях, куда они, впрочем, наверняка и попали...
      Тоді лагерів ще не було. Їх просто порубали. Ленінці спочатку сподівалися залякати українців показним терором.
      Куда я попал?.. И эта территория прагне стати Державою?..
      Ви вільна людина і можете змінити адресу.

       729.12.10, 10:41Ответ на 5 от Білотур

       А зачем? Что героического в глупости?
       Таке життя, багатий не зрозуміє бідного, ситий голодного, а боягуз ніколи не зрозуміє героя.
       Тому і бандерівців досі не визнано, бо вони воювали проти всіх загарбників, що для боягуза виглядає нелогічним.
       Плохо воевали, поэтому и не признаны. Бандеровцы не уничтожили ни одного танка или самолета, не разбили ни одной дивизии (ни советской ни немецкой), зато гордо называли себя "армией"...

       ...я читал отчеты отрядов, вроде такого: "...убито 8 немцев, захвачен один пулемет, три винтовки и одна печатная машинка..."

       А насчет того, кто боягуз, а кто нет, у меня другой взгляд. 113 украинцев-героев СССР, которые открыто воевали с фашистами, а не прятались по лесам, для меня не боягузы.

        829.12.10, 10:42Ответ на 6 от Білотур

        Таким офицерам - место в лагерях, куда они, впрочем, наверняка и попали...
        Тоді лагерів ще не було. Їх просто порубали. Ленінці спочатку сподівалися залякати українців показним терором.
        Куда я попал?.. И эта территория прагне стати Державою?..
        Ви вільна людина і можете змінити адресу.
        У меня нет адреса, я живу в кабине ))

         930.12.10, 00:29Ответ на 7 от Хайдер

         Плохо воевали, поэтому и не признаны. Я їм не суддя. Вважаю, якби не їх активний опір, давно б уже всі українці жили по сусідству з Китаєм і Аляской.
         А насчет того, кто боягуз, а кто нет, у меня другой взгляд. 113 украинцев-героев СССР, которые открыто воевали с фашистами, а не прятались по лесам, для меня не боягузы.Герої між собою розберуться і без нас. І хто Вам сказав, що "українці-герої СРСР" не визнають бандерівців?

          1030.12.10, 00:35Ответ на 8 от Хайдер

          У меня нет адреса, я живу в кабине ))Співчуваю! З Наступаючим новим 2011роком Вас

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая