хочу сюди!
 

Таня

44 роки, діва, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

_R

_R

Його боротьба

 • 03.07.22, 16:00
От недавно переглядав функціонал Дії.
Там є можливість подивитися дохід, нерухомість, ковід сертифікати і ще багато різного...

Пригадалась боротьба зекоманди за вакцинацію і відсторонення від роботи невакцинованих.

От якби з таким завзяттям зекоманда боролась з корупцією і відсторонила від роботи тих, у кого доходи значно менші за вартість нерухомості, яку вони купили собі і своїм родичам. Уявляєте собі ефект? За декілька місяців від роботи були б відсторонені всі корупціонери... Чи хоча б значна їх частина. Може був би навіть відсторонений сбушник, якого затримали закордоном з грошима і коштовностями і багато інших людей, які люблять лізти до держави і платників податків в кишеню.... Може б не здали Херсонську і Запоріжську області за три дні та Маріуполь в облогу не взяли...

Але чомусь зекоманда показала наполегливість лише стосовно вакцинації.
Не було б ковіду, то його треба було б придумати, щоб проявилась наполегливість влади. Тепер ми знаємо, що влада здатна боротися, але зусилля свої спрямовує у вигідне їй русло. Боротьба з корупцією не її пріоритет. І напевно не просто так та є на це свої причини.


Я про це згадую не в останню чергу тому, що мене через два тижні після коронавірусної хвороби з дуже високим рівнем антитіл, але без ПЛР тесту, відсторонили від роботи і вигнали, як собаку, залишивши без доходу. Дуже жорстко і жорстоко.

Я вже ніколи не повірю зекоманді. Сподіваюся, що в Зе буде другий термін за здачу територій, зерна, згвалтованих дітей і т.д. і він до кінця свого пожиттєвого терміну буде проклинати той день, коли вирішив стати преЗедентом і наробив купу біди.

Але, на жаль, війна...
9

Останні статті

Коментарі

13.07.22, 16:20

Возможно Вы правЫ.

  23.07.22, 16:34

  Браво!
  Коррупция цветет буйным цветом!

   33.07.22, 16:43


    43.07.22, 20:11

    Автор надав гарну пропозицію по бороьбі з корупцією- використовувати функції Дії. Але є питання ії виконання владними чиновниками, які кришують корупцію. Без створення суспільного запиту на чесніть, порядність перемогти це зло неможливо Хай чесними та порядними становляться усі чиновники і кожен українец.

     53.07.22, 21:01Відповідь на 1 від Zubikov

     Возможно Вы правЫ.Я не наполягаю на правоті, але ситуація цікава.

      63.07.22, 21:13Відповідь на 2 від Hagal

      Та тут не тільки корупція. Ще й поставили лікарів в незручне становище. Сказав тоді лікарю, що ймовірно в мене після ковіду зір впав і чи можна якось зафіксувати це. А лікар каже, що можуть запропонувати лише вакцинацію.
      В нас унікальна ситуація - ідіотизм в поєднанні з корупцією.

       73.07.22, 21:15Відповідь на 3 від Logic_man


        83.07.22, 21:22Відповідь на 4 від русич91

        Ну так. Я мав на увазі чиновників, суддів, прокурорів, працівників спецслужб, військових, поліцейських, депутатів і т.д.

        На рахунок бажання декого чи значної їх частини чесно працювати, то в мене є сумніви, що там є велике бажання. Дехто немалі гроші за посади платить. Навіть щоб стати депутатом місцевої ради на добровільних засадах багато хто витрачає дуже значні кошти. Дехто явно не для того, щоб бути чесними.

         93.07.22, 21:50

         так и дети згвалтовани – ради коррупции никто их так и не нашёл. А гранты от юнисеф дочке денисовой нашли на розбудову колцентрив псыхологичнои допомогы правда, цетров и психологов тоже не нашли, только зарплатные ведомости

          103.07.22, 22:13Відповідь на 9 від Patriout

          А ще рф не обстрілює ТЦ житлові будинки?

           Сторінки:
           1
           2
           3
           4
           6
           попередня
           наступна