хочу сюда!
 

Мила

39 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 35-60 лет

Кремлівський Головнокомандувач-фейк.

          Хто в Україні відповідає за безпеку та оборону держави? Людина, яка займає посаду Президента. Так написано в наший дебільній Конституції.
          Яке зараз прізвище у цієї людини? Порошенко. Відповідно, людина на прізвище Порошенко несе повну відповідальність за територіальну цілісність України, за безпеку ії громадян. Головнокомандувач Збройними силами України.
          Але, слухаючи та спостерігаючи за ним, можна подумати, що це або шизофренік, або кремлівський Головнокомандувач.
          Він не хоче оголошувати військовий стан, хоча вже і діти кажуть, що йде війна з москалями. В той же час, в нього самого бува проскакують фрази, що йде війна, що на Донбасі воюють кадрові москальські офіцери та солдати. І одночасно з цим каже, що в Україні нема внутрішнього конфлікту. Так, якщо нема внутрішнього конфлікту, то що тоді роблять кадрові москальські офіцери та солдати зі зброєю,з кулеметами, танками, мінометами, гарматами, градами на нашій землі, як не воюють проти України?
          Те, що Порошенко брехун, це вже ні для кого не є новиною, і всі до цього звикли. Але ця брехня вже вбиває українців. Вбиває мирних українців, вбиває українців. які захищають своє землю. І воюють за неї, і гинуть за неї. А цей брехун, мало того, що вбиває їх, він ще робить захисників України абсолютно безправними. Тому що, за його версією війни нема. І ті, герої, що взяли в руки зброю, та пішли на фронт, зробили це незаконно! Є всі підстави заарештувати їх та кинути за грати на багато років. Я вже не кажу за медичне страхування, на яке вони також не мають права.
          Він не мобілізує людей, які вчилися воювати, які пройшли відповідний вишкіл, які пройшли спецпідготовку. Таких людей десятки тисяч, і вони готові воювати за свою Батьківщину. За їхньою участю війна закінчилася би набагато швидше і з мінімальними втратами. Порошенко цього не робить. Кому це вигідно? Звісно Путіну.
          Він не видає сучасну бронетехніку та зброю добровольцям, які вже сформували безліч батальйонів і воюють на фронті. Воюють на старих бронетранспортерах, а то і взагалі пересуваються на автобусах, що вже призвело до страшних смертельних трагедій. Воюють зі старими автоматами, які заклинивают під час бою. В той час, коли на складах лежать сотні тисяч нових, в олії, автоматів, кулеметів, гранатометів. Чому він це робить? Мабуть, щоб отримати від Путіна запевнення, що заводи Рошен в Росії, він не чіпатиме.
          Він нічого не робить для тилового забезпечення армії, постачання воїнам засобів індивідуального захисту, однострою, ліків, приборів нічного бачення, коллиматорів. Все це, всю логістику армії забезпечують волонтери. Навіть вивіз тіл загиблих воїнів з зони бойових дій не організовано Головнокомандуючим, це також роблять волонтери. Якби не вони, не було би ні армії, ні добровольчих батальйонів, не було би звільнення українських міст на Донбасі, на чому Порошенко піариться по повній програмі.Хоча не має до цього абсолютно ніякого відношення.
          Неможливо зрозуміти чому величезний шмат кордону є прохідним двором. Самі пілоти кажуть, що можна тільки літаками закрити кордон за дві-три години, розкидавши міни на цьому напрямку. Вони ніяк не можуть зрозуміти, чому їм не дозволяють знищувати довжелезні колони москальської важкої техніки, коли вона знаходяться на марші. Всім відомий їхній маршрут, літаки стоять заправлені паливом, на борту повний боєкомплект, а команди на виліт нема. Коли тільки вся ця техніка дістанеться до місця призначення, коли розосередиться, тільки тоді дають завдання на ії пошук та знищення. А це набагато більш ризиковано, чому і збиваються літаки. Путін аплодує таким вчинкам Порошенка.
          Порошенко влаштовує "мирний план", єдиною метою якого є надати можливість бандитам та москальським військам зробити перегрупування та завести в Україну сотні одиниць важкої та стрілецької зброї. Мабуть, під час безкінечних телефонних перемовин з Путіним, Порошенко отримав від нього особисту подяку за таку тактичну можливість.
          Порошенко образив всі Збройні Сили України, призначивши на посаду Міністра оборони мусора-кар'єриста. Який абсолютно не розуміється на війні. Хоча вправно вихваляє свого шефа та влаштовує акції з встановленням прапорів. Мабуть, цим призначенням Порошенко хоче зробити з армії,  жандармів? Невже армія це проковтне? Невже це проковтнуть мільйони українців, проти яких він будує цю карательну систему?
          Він призначив на посаду першого заступника секретаря РНБО офіцера ФСБ Литвиненка. Який, після того, як Порошенко вичавив звідти Парубія, очолив РНБО. В кого-небудь вкладається це в голові? Секретар РНБО - працівник ФСБ, яке зараз вбиває українців!!! Путін готує лантух орденів для Порошенка.
          Першій заступник  Адміністрації Президента з силових питань, міліардер Косюк під час війни відпочиває на Сардинії.І цеж він не сам вирішив поїхати. В нього є шеф, сам Президент України. Який дав добро на цей вояж.
          Окремо треба сказати. що він жодного разу не сказав нічого про роль у цій війні фашиста та окупанта Путіна. Не те, що назвати його окупантом, він навіть згадувати його гадюче ім'я та прізвище боїться. На контрасті треба пригадати Тимошенко. Вона не стримувала себе в характеристиках, які надавала цій кремлівській тварині. І не збиралася ані зустрічатися, ані вести якісь зрадницькі перемовини з Путіним, поки він не забереться з української землі. Тільки після нашої перемоги, тільки на наших умовах і тільки у відкритому форматі. Порошенко же, за спиною народу, цілодобово щось трет по телефону з окупантом та вбивцею Путіним.
          Чомусь за нас він вирішив, що ми не готові до вступу в НАТО. Хоча така більшість вже давно сформувалася і вступ в НАТО був би підтриманий народом. Але Порошенко бреше нам в очі, що ми не хочемо вступу в Альянс. Це що, він по телефону договорився з кремлівським ублюдком про це?
          Ось невдовзі знов якісь переговори з Путіним. І з європейськими толерастами. Американців там не буде. Він припинив з ними будь-які консультації, що стосуються війни Росії проти України. Що буде на тих переговорах, невідомо. Хоча, без сумніву, можна бути впевненим, що він буде торгуватися. А якщо Путін їде на ці переговори, то мабуть по телефону вони вже сторгувалися.

          І все це тільки з інформаційних повідомлень, з розповідей бійців, волонтерів. А що робиться за лаштунками цього театру абсурду, цього конвеєру свідомого вбивства людей, неможливо собі уявити.

          Вочевидь, Порошенко не хоче брати на себе відповідальність. Не хоче захищати Україну. Він байдужий до загибелі тисяч українців. Його фальшиві псевдо-патріотичні спічи особливо огидні на фоні його справжніх, зрадницьких дій. Він не обтяжує себе прес-конференціями та брифінгами. Провів тільки одну зустріч з декількома журналістами в своєму кабінеті в стилі пізнього Януковича. Знов контраст з Юлією Тимошенко. Неможливо собі уявити, щоб в такий ситуації вона не проводила постійні зустрічі з журналістами, не давала прес-конференцій, не спілкувалася з людьми, з воїнами.
          У нас нема Президента, нема Головнокомандувача. В телевізорі з'являється якійсь фантом, фейк, кукла, яка щось шепотить, плаче, повчає нас.

          То що за блядство сидить на Банковій? Кого обрали нам 54% долбоебов?
2

Комментарии

121.08.14, 20:01

Він за все заплатить

    222.08.14, 17:35

    Багато болю в цій статті. З багатьма висловлюваннями погоджуюсь! Але є і свої сумніви... Наприклад - про склад суддів, ментоского кодла, прокураторів... Цю наволочь люстрацією не позбудешся. Мафія поки що тримає ситуацію в своїх руках!!! Пропозиції?