Профиль

DANAH

DANAH

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

Последние статьи

Восточное . Не хайку.

                                  Зачем тебе вооружать Китай ?  Китай и невооруженный стремно. 
                                                                                    Мао Цзе Дун 


Третий день моделирую ситуацию "дожить до пенсии на пенсию" ,  на карте 19 с копейками , в кошельке 23 с копейками .  Хлеба  уже не хочется, мясо ненавижу, креветки - что это?  Ем белый виноград ,  кизил с веток и упавшие груши.  Риса  и вермишели не хватит , есть ведро картошки . Хочу капусты и  колечко с александритом , колечко пока что больше.  Боюсь ,  эксперимент выйдет из-под контроля .  Ночью снятся призраки врагов и друзей ,  отпугиваю чтением псалмов .  Собаки  обработаны и уколоты , фарш в морозилке,  из капусты для них осталась свекла и немного моркови - для меня ,  крупа на исходе, как и бензин.  И еще нужно подстричься.  И зуб . Не смешите мои носки . 


Тебе

Я день танцевала на кухне 
Еще протанцую и ночь 
И ты мне сволочь такая 
Ни разуц не хочешь помочь 
Хотя бы помыть посуду 
И протереть полы
Ну всё  я твоею не буду 
И даже и не проси . 

а взял бы помыл бы посуду
и взял бы протер бы полы
и я бы такая сказала 
ну всё я  навеки твоя


рецепты волшебных снадобий.

   

по кофейку smilesmilesmile


Доброе утро, хорошего дня 

                                                             

Юбилей.

Если мне 57 , то зубам , получается , полтинник . Как ни крути . Не все дожили , но в основном еще пожуют .  Чем не повод для шашлычка или тортика.  А если каждому в  отдельности отмечать , то и месяц можно гулять почти без перерыва . 
 
лучезарно улыбаюсь 

          


                                                    

Пам’ятка батькам від дитини-наркомана

Благодійні та соціальні проекти ГО РІДНЯ в Україні.

(Ірина Даниліна, кандидат психологічних наук, переклад Ірина Давидко

 1. Не піддавайтесь на мої провокації та не давайте мені грошей, якими б найкращими 
 2. намірами я це не мотивував. Адже і ви, і я знаємо, як я їх потрачу.
 3. Не балуйте мене і не піддавайтеся ні на мій шантаж, ні на мої погрози. Я так 
 4. перевіряю межі допустимої поведінки та ступінь вашої «сліпої» любові й витривалості.
 5. Не намагайтеся постійно змінювати «правила гри» у сім’ї залежно від стадії вживання наркотиків. Це позбавляє мене можливості пристосуватися до них, дозволяє мені засумніватися у їх 
 6. стабільності та підштовхує на пошук нових лазівок.
 7. Не намагайтеся жити лише моїм життям, у вас достатньо своїх цілей, турбот й інтересів.
 8.  Не піддавайтеся на мої постійні провокації, які змушують вас займатися 
 9. тільки мною та моїми проблемами.
 10. Не лякайтеся моїх ломок, поганого фізичного самопочуття та депресій. Що 
 11. емоційніше ви реагуєте, глибше співчуваєте й боїтеся, то більше шансів 
 12. «утекти в хворобу» ви мені даєте. Адже це один зі способів боротьби за вашу
 13.  увагу та спроба втягнути вас у співзалежність.
 14. Не вірте мені, коли я хочу вас переконати, що я ще «маленький». Зверніть увагу: я 
 15. роблю це тільки тоді, коли мені вигідно. У всіх інших ситуаціях я зовсім «великий» 
 16. і самостійний. Просто я хочу таким чином позбутися відповідальності за 
 17. наркотизацію й перекласти її на вас.
 18. Не намагайтеся вирішити за мене проблеми у моїх стосунках з оточенням, 
 19. пов’язані з наркотиками. Неважливо, з ким я намагаюся вас звести: з 
 20. дилерами, з «колегами» у тусовці, зі своїми, тепер уже колишніми, 
 21. «нормальними» друзями, з нашими спільними близькими чи далекими 
 22. родичами, відмовтеся від прийняття власних рішень. Дайте мені зрозуміти, що це 
 23. в МЕНЕ виникли проблеми, і «розрулювати» їх я також повинен САМ.
 24. Не виправдовуйте мою поведінку у будь-яких конфліктних ситуаціях моєю хворобою. Це привчає мене до вседозволеності, за принципом: «Ну що ти візьмеш із наркомана?». Саме така позиція мені дуже зручна і вигідна.
 25. Не виконуйте замість мене тих домашніх, навчальних, службових обов’язків, які я в змозі виконати сам, але манкую ними, посилаючись на хворобу та погане самопочуття.
 26. Не прагніть весь час виставити мені «оцінку за поведінку». Адже ті негативні бали, які я набрав на наркотиках, я намагаюся компенсувати «зразковим» виконанням усіх ваших вимог та спокутуванням власної провини у періоди просвітлення. Я виконую ваші бажання і перестаю прислухатися до своїх. Замість спроби проаналізувати весь величезний спектр думок і почуттів мені лишається одне почуття провини, і нову хочеться «втекти».
 27. Не вимагайте від мене пояснень «Чому я вживаю наркотики?». Я рідко можу знайти справжні причини, тому підміняю їх найпростішими зовнішніми приводами, у яких чомусь завжди винен хтось інший. Що більше ви наполягаєте на обговоренні, то більше я звикаю брехати не тільки вам, а й самому собі.
 28. Не підозрюйте мене безперервно та не перевіряйте кожен мій крок і кожне моє слово. Це дуже принизливо. По-перше, цим ви ще раз доводите, що я не гідний вашої довіри та ніколи не зможу її повернути. По-друге, боячись чергової сімейної сцени, я змушений брехати й викручуватися навіть тоді, коли ні в чому не провинився перед вами.
 29. Не погрожуйте мені всіма смертними карами, не обіцяйте того, чого ніколи не зможете виконати стосовно мене. Я ж знаю вас не один рік. Ваша мужність для здійснення вчинку та дії замість слів значно переконливіші, ніж чергове словесне «проробляння».
 30. У будь-якій, навіть найбільш неприємній ситуації поводьте себе гідно. Адже наркотики можуть залишитися в минулому, а повагу до вас мені б хотілося зберегти назавжди.
 31. Не читайте мені в лоб нудних лекцій про шкоду наркотиків. Я знаю наслідки вживання не гірше за вас. Крім того, це, мабуть, та тема, у якій я орієнтуюсь вільніше, та й бачив більше на власні очі, а не читав у статтях чи популярних брошурах.
 32. Не приховуйте від мене інформацію, якою б неприємною вона не була і як би не лякала, щодо проблеми наркотиків і наркотизації. Головне, щоб вона була переконливою та професійною, а не належала до розряду порожніх «лякалок». Я не проти інформаційної війни.
 33. Не намагайтеся підмальовувати і приховувати від мене відомості про стан мого здоров’я, навіть якщо йдеться про гепатит чи СНІД. Це інформація, з якою мені все одно доведеться зіткнутися. Я не зможу вам довіряти, якщо отримаю її від сторонніх людей.
 34. Ніколи не кажіть: «Я в твої роки…». Вам це здається позитивним прикладом, а мені прямим натяком на мою неспроможність і нікчемність. Втім, у ваші роки було, звичайно ж, багато спокус, але наркотиків не було…
 35. Не обіцяйте мені нагород і подарунків за відмову від наркотиків, не намагайтеся мене підкупити. Ця проблема не може бути предметом торгу. Я вмію торгуватися не гірше за вас і зроблю все можливе, щоб отримати й те, й інше. Навіщо ж відмовлятися ще від одного ЗАДОВОЛЕННЯ, яке саме пливе тобі до рук?
 36. Не беріть близько до серця моє хамство, нападки та спалахи агресії у ставленні до вас. Мені дуже боляче, і я не можу страждати наодинці. Я хочу, аби ви відчули те, що відчуваю я.
 37. Не відмовляйте мені у праві на помилку і зрив. Я сам діставатиму з них урок. Це не є приводом позбавляти мене надії на майбутнє.
 38. Не захищайте мене від наслідків власних помилок і зривів. Наркотики були МОЇМ вибором, і за його наслідки повинен відповідати я сам.
 39. Не страхуйте мене від невиправданого ризику й небезпечних експериментів. Нерозсудливість і відчуття власної всемогутності притаманне будь-якому підлітку. Ви все одно не зможете взяти ситуацію під контроль.
 40. Не відмовляйте мені у праві спробувати відмовитися від наркотиків самостійно без медичної допомоги. Я хочу ще раз перевірити себе. Просто проінформуйте мене, що я маю право тільки на одну спробу.
 41. Не проводьте зі мною «рятівних» бесід, коли я «під кайфом», адже я вас не чую. Виберіть більш підхожий момент.
 42. Не приховуйте від значимих для мене знайомих та родичів, що я наркоман. Як би не було вам боляче й соромно, їх необхідно чесно проінформувати, тому що це означає вашу готовність боротися, а крім того, може вберегти їхніх дітей та їхні гроші.
 43. Не обговорюйте мою наркоманію зі сторонніми людьми у моїй присутності, якщо це, звичайно, не лікар. Я не бачу в цьому ніякого сенсу, окрім прагнення принизити мене.
 44. Не шукайте в мені тільки недоліки, спробуйте побачити хоч щось гідне. Якщо я погодився лікуватися, підтримайте мене та допоможіть знайти мені лікаря.
 45. Не прагніть шукати «цапа-відбувайла» і з’ясовувати стосунки з другим із моїх батьків, намагаючись відповісти на запитання: «Хто винен?». Ваші сварки лише додають мені відчуття нестабільності. Мені здається, питання «Що робити?» значно актуальніше і привносить у сім’ю згуртованість, а не розбрат.
 46. Не ставте мені за приклад здорового брата чи сестру, не порівнюйте наші успіхи та досягнення. Заздрість породжує не любов, а ненависть.
 47. Не намагайтеся силоміць втягувати брата чи сестру до рішення моїх проблем. Не дорікайте їм за благополуччя й не звинувачуйте в безсердечності. Вони мають право на своє життя та свою частку уваги й любові.
 48. Не маніпулюйте мною через мою дівчину/хлопця. Це сфера мого ОСОБИСТОГО життя, яка вам не належить. Спробуйте переконати мене розповісти їй/йому про мою хворобу.
 49. Не приховуйте від мене своїх почуттів і реакцій. Поділіться зі мною своїм тягарем і болем, 
 50. не ховайте їх. Ваша довіра тільки додасть мені дорослості й відповідальності.
 51. Не здавайтеся самі й не опускайте рук. Я повинен бути переконаний, що ви бачите вихід 
 52. і знаєте, які конкретні кроки треба здійснити. Ваша невпевненість позбавляє мене надії на одужання і робить 
 53. усі мої спроби виборсатися беззмістовними.
 54. Не відмовляйтеся від мене. Мені ще не раз знадобляться ваша допомога, підтримка й оптимізм у
 55.  процесі лікування.

Однажды один человек


Однажды один человек купил на привозе
целый бочонок маринованой сельди
затем он разделся
донага и залез в бочонок
Некоторое время он сидел неподвжно,
прислушиваясь к себе
он ожидал счастья и счастье пришло
Почувствовав себя счастливым,
гордо задрав подбородок и
выпучив глаза он сказал:
-Все мы хотим жить хорошо!


© Copyright: Сергей Кардашов, 2019
Свидетельство о публикации №119041104279

НЕ хочу рожать!!!!

Не буду сегодня 
листы испещрять
 рожая строчки
 самодовольные

выпью ка пива
 противозачаточного 
Ведь лето!
Солнце!
 И так прикольно!

© Copyright: Сергей Кардашов, 2019
Свидетельство о публикации №119082500130

Достать ванильку .

  Что за ерухрень :  каждого из нас стремятся впихнуть в какие-либо рамки , понятия , отнести к какой-либо социальной группе( надуманной , придуманной , искусственно созданной ) , лишь бы назвать. И ты , неизвестно кем  названный , вдруг почему-то должен соответствовать , выглядеть и жить и думать так , как о тебе  представляют другие .   Почему я должна и сегодня и вчера и завтра быть , предположим , хиппи , если я сегодня проснулась хиппи , то это не значит, что к вечеру я не стану ванилькой , а ночью готом или наоборот.   Неужели настолько мало осталось тем для диссертаций и умных книжек , что надо это все вымутить в опусах .  Самовыражение это вовсе не стремление в общество , а обособленность от него , и не стоит уподобляться чужой оригинальности , сбиваясь в стада , стаи и отары. 
 Я - человек. 

Эйч.

С днем шахтера 

Сыр .

  Мало того что он необходим и незаменим , он еще и сильно вкусно . 
Особенно белый , особенно с  ультрамариновой , как морская гладь,  плесенью , особенно с зеленым чаем . И неважно, что чай при этом нужно испортить сахаром , ничего не важно потому , что  иногда нужно жить не по правилам,  а для радости                               
 Жаль , что в такие белые сыры не кладут кориандр , это было бы вообще  родину продать . Но все сыроделы сыровары и сыроведы патриоты очевидно.  А я бы продала , иногда ,   для радости . . 
  Доброе утро, с праздником :):):)