хочу сюда!
 

Тетяна

45 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 40-53 лет

Omega - Gyongyhaju Lany

У 70-ті дивно самобутня і яскрава Omega мало не стала зіркою світової величини. Якщо б не обставини ... У 1964 р. шкільні друзі Янош Кобор, Ласло Бенк та Джозеф Лаукс під враженням від «Бітлів» і «Роллінгів» вирішили створити групу. Запросивши ще двох хлопців, імена яких історія, на жаль, не зберегла, вони записали маленьку платівку з кавер-версією The Rolling Stones «Намалюй це чорним» і композицією власного твору. Ще кілька синглів змусили звернути на себе увагу не лише місцевих шанувальників: послухавши, як звучать пісні Omega, менеджмент англійських The Spencer Davis Group вибрав саме їх для того, щоб відкривати угорські концерти цієї всесвітньо популярної тоді групи. Більш того, в 1968 р. англійський продюсер, зачарований грою молодих музикантів, запросив їх до Великобританії і допоміг записати в лондонській студії Decca Records, де працювали самі The Rolling Stones, дебютний альбом «Червона зірка» (у створенні композицій хлопцям допомагав співак і бас -гітарист Джек Брюс з британських Cream). Під час другого турне по туманному Альбіону група була відкликана додому у зв'язку з подіями в Чехословаччині й загострилися у зв'язку з цим протистоянням між Сходом і Заходом. Так що другий її альбом - «1000 тисяч кроків» (1969) - записувався в Угорщині і розповсюджувався виключно в країнах соціалістичного табору. Прославила цю платівку пісня, до цих пір вважається гімном Omega, Gyngyhaj lny - «Дівчина з перловими волоссям» (за значенням це, скажімо, як «Жовта річка» у Christie або «Будинок сонця, що сходить» у Animals). До речі, цей хіт чверть століття по тому переспівали (під назвою «Біла голубка») німецькі Scorpions. У зв'язку з політичною кон'юнктурою в Західну Європу шлях групі був замовлений, але шляхи цензурні несповідимі, і їй якимось чином дозволили поїздку до Японії. Виконана в 1970 р. у Токіо на музичному фестивалі фірми «Ямаха» англомовна версія «Дівчата з перловими волоссям» так сподобалася жителям Країни висхідного сонця, що фірма JVC випустила її там у якості синглу. Окрилені новим міжнародним успіхом, талановиті мадяри буквально заіскрився новими творчими ідеями. А поява будапештського Locomotive GT вони сприйняли просто як виклик на змагання і навіть «важчими» звучання. Тоді ж у Omega відбулися перші зміни в складі - нова музика вимагала нового, більш високої якості виконання. У результаті до 1973 р. група мала статус дуже популярного концертуючою колективу. Свідчення тому - аншлагові виступи в СРСР, Іспанії, Швеції та Туреччини. У ФРН ж Omega просто обожнювали - їх альбом 1976 «Викрадач часу» удостоївся в цій країні «золотого» статусу, а в спільному турне захотіли брати участь Scorpions.

letsrock Ось так Омега співала Gyongyhaju Lany в далекому 1969 році.

А зараз невеличкий концерт однієї пісні, яка пішла по світі, як її співають і переспівують інші:

Спільне виконання

Англомовна версія у виконанні Омеги.

Інструментальна версія

А ця версія з'явилась вчора  16.10.2010 на YouTube:

Ну і як її співає сама Омега в теперішні часи:

Послухати вживу ... це щось.letsrock Запис є запис.

18

Комментарии

Гость: Лена Свет

117.10.10, 16:20

Багато душі вкладаєте Ви в свої роботи, Друже.Виросли Ви духовно, що мене дуже радує! Значить, ще жива Україна...

  217.10.10, 16:21Ответ на 1 от Гость: Лена Свет

  Багато душі вкладаєте Ви в свої роботи, Друже.Виросли Ви духовно, що мене дуже радує! Значить, ще жива Україна...

   317.10.10, 16:44

   Антон, дорогой, порадовал нас от души. Это наша молодость, муж мой просто их обожал в далеких 70-х.... Версия скрипачей, это вообще отпад.... Спасибо, спасибо, спасибо огромное! В избранное!!!

    417.10.10, 16:44

    ГАРНО!!!!!!!!

     517.10.10, 16:48Ответ на 3 от aleksandrinna

     Антон, дорогой, порадовал нас от души. Это наша молодость, муж мой просто их обожал в далеких 70-х.... Версия скрипачей, это вообще отпад.... Спасибо, спасибо, спасибо огромное! В избранное!!!Я теж під цю пісню ріс....

      617.10.10, 16:48Ответ на 4 от Богдан Ляшко

      ГАРНО!!!!!!!!

       717.10.10, 17:23

        817.10.10, 17:24

        А я и не знала.

         917.10.10, 17:25Ответ на 7 от Тираъ

          1017.10.10, 17:26Ответ на 8 от Мари_НКа

          А я и не знала.

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая