Давайте будемо термінологічно коректні!
- 28.10.21, 14:36
Та коли тебе, баклана стоєросового, не пускають заражати інших людей, це під цей термін аж ніяк не підпадає. Принаймні якщо ти не називаєш той факт, що тобі не дають, примусовим целібатом.
Будьмо уважні та взаємно ввічливі!
ibigdan
Коментарі
Эйч
128.10.21, 14:50
а ти вколовся?
yura1978
228.10.21, 16:21
І шо візантійського буржуазного націоналіста таки штриканули в сраКу
биглязь
328.10.21, 16:28
навіть такі, здавалось би освітчені люди як Трегубов, не зовсім розуміють, що вакциновані також є переносчиками ковіду й успішно можуть заражати інших людей. А враховуючи що вакцинація дозволяє їм переносити хворобу в легкій формі та залишатись " на ногах" тобто соціально активними можливо вони навіть активніше розповсюджують хворобу. Вже не кажучи про відсутність страху захворіти та відповідно беспечність у поведінці
Гість: Манго
428.10.21, 20:45Відповідь на 3 від биглязь
Не важно кто шо разносит. Важно кто чем болеет. А самое важное это что сделал непривитый чтобы его близкие не заболели.
Дождь!
528.10.21, 20:53Відповідь на 3 від биглязь
Симптоми тривалого ковіда різняться у кожного пацієнта, але загальним явищем є втома.
У 48-річної Вікі Борн хвороба розпочалася з лихоманки та "жалюгідного маленького кашлю" в березні, який згодом став "абсолютно жахливим", і їй знадобився додатковий кисень.
Тоді її не госпіталізували, але навіть зараз, у жовтні, вона досі має симптоми тривалого ковіда.
ajnbybz
629.10.21, 09:13
А що
вірус вже досліджено 