хочу сюда!
 

Елена

41 год, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Монолог манікюрниці

 • 15.01.20, 00:33

#читаємо_вголос Mayya Tulchinskaya

От приміром моя кума! Днями ото жалілася мені: вона у фейсбуку топить за президента, а там набігають порохоботи і так її мочать, так лають... Ще питання якісь задають, а ти їм як не відповіси, вони все одно з тебе ржуть! Одні нєрви, каже, з тими порохоботами, зла не хватає!

А я їй кажу:
- Тань, ти б, може, книжку якусь почитала... Чи дві... Може щось би взнала, як відповісти, якщо що.
- Та нащо воно мені? Нормальним людям і так все ясно!

А й дійсно, нащо воно їй? Вона школу закінчила на самі трійки, ніде ніколи не вчилась, навіть у ПТУ. Ніде толком не працювала, потім влізла в якусь піраміду. Ну, знаєте, таку по типу МММ. Затягувала туди людей, обіцяла золоті гори. Доросла там до якогось лідера всратого, аж на машинку собі наскирдовала... Потім вона на тій машинці рвала з дому вночі як ошпарена і у мене в Києві переховувалась кілька місяців. Бо в нас містечко маленьке, усі всіх знають. Через неї стільки людей гроші втратили, її б, може, не вбили, але ноги б переламали - це точно.

Я її тоді ще питала: от чим ти думала? От звідки могли взятися такі відсотки, які ти людям обіцяла? Це ж піраміда, вона мала лопнути! Каже: як ти не розумієш, той чоловік, який це все організував, він дуже багатий був, він від душі хотів людям допомогти, зробити їх багатшими! Але не вийшло.

Тепер вона сидить ниє, що нема нормальної роботи, заробити нема де, народ бідує... Одна надія на президента нашого! От, каже, ти дивилась новогоднє обращєніє? Я плакала, коли дивилась! Так за душу бере!

А я кажу:
- Ну добре, от скажи мені, от що в нас стало краще через нього?
- Як що? А скільки людей з війни повернулось! А скільки з полону повернули! Мало тобі?
- А що ще? Пенсії, субсидії? Робота? Може, тобі тарифи понизили?
- Ні, ну ти ж почекай! Не все одразу! Треба час! Але він же принаймні хоче людям допомогти! Від душі!

А я собі думаю: дурепою ти була, дурепою і лишилась, хоч і моя кума! От Майя, от скажіть, от чого життя нічому людей не вчить?

Ви прослухали монолог моєї манікюрниці. Люблю її!


12

Комментарии

115.01.20, 01:32

Життя то є така дивна річ, що часом навіть забуваєш, що кругом тебе - звичайні люди, які люблять регулярність та перестчення...

  215.01.20, 01:42Ответ на 1 от Serwis RTV

  Життя то є така дивна річ, що часом навіть забуваєш, що кругом тебе - звичайні люди, які люблять регулярність та перестчення...перестчення?

   315.01.20, 08:23Ответ на 2 от Дождь!

   Життя то є така дивна річ, що часом навіть забуваєш, що кругом тебе - звичайні люди, які люблять регулярність та перестчення...перестчення?Недоклмнпрстечення!

    415.01.20, 08:35

    А скільки у нас таких дуреп і дурнів, які думають так само!

     515.01.20, 09:48Ответ на 4 от Тарас Музичук

     А скільки у нас таких дуреп і дурнів, які думають так само!
     73%

      615.01.20, 09:50Ответ на 5 от Анна-Марія

      А скільки у нас таких дуреп і дурнів, які думають так само!
      73%
      *ua _flag*