хочу сюда!
 

Tamara

32 года, водолей, познакомится с парнем в возрасте 32-38 лет

Не здамся!

Як легко щось робити на піднесенні, коли гарний настрій, бадьоре почуття, тепла погода, привітні люди і таке далі в тому дусі... Звісно, коли все сприяє справі, коли навіть зусиль не потрібно додавати - справа робиться наче пісня співається, то що в цьому? Роби та й годі... Отримаєш гарний результат - пишатимешся, а не отримаєш, так і не зважатимеш, бо і без цього все було класно.

А як до того, коли все складно? Коли все йде проти тебе? Коли і здоров'я і сил бракує, і люди не йдуть на зустріч щоб допомогти, і настрій такий, що зовсім нічого не хочеться робити, і обставини складаються таким чином, що інших справ завалом, і до важливих ніколи не дійде... Хочеться просто захворіти, десь від усіх заховатись, нічого не робити, нікого не бачити, нічого не знати...

Простіше за все - здатись, відпустити все по течії, пасивно спостерігати, як плани руйнуються, переходять в повний занепад (звісно, тільки обставини винні, ні в якому разі не я сам). Але можна ж не здаватись... через силу, через "не хочу та не можу" - міцно тримати свої мрії та бажання в руках, і хоч по трішки, хоч по міліметру, крок за кроком продовжувати робити щось для їх здійснення (або принаймні просто втримати їх - не дати щезнути, не дозволити обставинам бути сильнішим за себе).

Не буває такого "Хочу, але не можу."! Якщо людина чогось не робить, то просто не вірить в себе, або боїться чогось. Сильній впевненій людині будь-яка справа ладна.

Буває ще такий період, коли взагалі не розумієш, чого хочеш, навіщо, куди прямувати, до чого прагнути, і нащо це все потрібно.. Такі часи - найпідступніші.. Руки опускаються, сам стаєш розгублений, апатичний, можна навіть в депресію впасти. 

Але не треба! Не можна здаватись! Треба працювати, продовжувати робити те, що було важливим раніше і є важливим завжди!  Найгірше, що можна зробити для себе - бути не спроможним прийняти життя, коли воно прийде після затишку... Тому, доки не мається точного розуміння майбутнього - потрібно готуватись до будь-якого!

10

Комментарии

117.02.11, 15:29

Ех...
Легко писати!

  217.02.11, 16:35Ответ на 1 от Воїн світла

  ти правий, робити складніше.
  Але це необхідно!

   Гость: Глаша_Я

   317.02.11, 20:26

   Ведь не так давно,ты писал,что у тебя все прекрасно!
   и любовь свою нашел...
   что же сейчас случилось?....

    517.02.11, 20:47

    Делом займись. Не будет времени на глупые многомысли.

     617.02.11, 20:55Ответ на 3 от Гость: Глаша_Я

     У мене все чудово, прекрасно, чарівно, але це не виключає неприємних моментів.
     Любов знайшов - взаємність ні.
     Зараз трапилась чергова переоцінка вартостей тих справ, якими займаюсь, Розстановка пріоритетів.

      717.02.11, 20:57Ответ на 5 от Маниа4ег

      Не хочу жити тупо витрачаючи свій час життя на бездумну справу.
      Хочу жити займаючись тим, що є справді моєю справою, яка і мені надасть задоволення від самореалізації, і світові якусь користь принесе.
      Ти все це знаєш. Мої слова не більше ніж "бла-бла-бла", але дякую, що надаєш мені можливість хоч таким чином показати тобі, що мені приємна твоя увага!

       817.02.11, 21:58Ответ на 7 от Ханік

       превращай любое дело которым занимаешься в искусство. любое дело того стоит.

        917.02.11, 22:11Ответ на 8 от Маниа4ег

        Згодний, що будь-яка справа гідна.
        Але не будь-яка є цікавою та до душі.
        А ті, які мені довподоби, я і так роблю найкращим чином (-:
        Чи ти забув? (-:

         1018.02.11, 08:48

         У мене такий плакатик в кухні висить...

          Страницы:
          1
          2
          предыдущая
          следующая