Профиль

ruchey

ruchey

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Настоящая любовь

  • 25.07.13, 12:20
"Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується."
(1 до Коринтян 13:4-8)
 
http://www.youtube.com/watch?v=uOqJmjUiIBA

Держава грабує дітей-сиріт.

Перекрило повітря, впала щелепа, округлилися очі. Пару хвилин тому мені зателефонували зі школи-інтернату для дітей з вадами у розвитку і повідомили, що кошти благодійників, збір яких організовували люди з нашої церкви, казначейство не віддає. Працівники інтернату повиписували в магазинах рахунки і зробили заявку у казначейство. Там відповіли, що в казначействі зараз немає коштів (!). Тобто люди віддали дітям свої кошти, 80000 грн, а держава ці кошти утримує, користується їми. Може за ці кошти зараз якийсь прокурор купує собі наступну машину або отримує свою зарплату депутат. Далі ще веселіше. Інтернат має своє підсобне господарство. Цей рахунок також заморожений. Тобто працівники інтернату, не дожидаючи від держави фінансування, самі вирощують зерно, м'ясо, зелень, доять молоко, печуть хліб для дітей. І цей рахунок заморожують. Я не знаходжу слів для оцінки дій цих "покращувачів". 

Посмеялись

Приехал как-то к сыну в гости друг Паша с супругой. Сидят себе дружно за столом, угощаются, беседуют. А на дворе тем временем начинает выть какая-то машина. Компании хорошо, никого вытье сигнализации не раздражает особо. Проходит минут 15, а машина не умолкает. После того, как перебрали все возможные версии, почему хозяин не выйдет и не успокоит свою ласточку, друзья начали изощряться в характеристиках водителю. В эпитетах не стеснялись, поэтому было очень весело. Так продолжалось часа два. Когда пришло время гостям ехать домой, их проводил мой сын на улицу. Когда сын вернулся, занялся уборкой на кухне. Когда уже был полный порядок он сказал: "Пап, а ты знаешь, это была Пашкина машина" ))))
Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая